Powietrze w astrologii
Powietrze w astrologii

Powietrze w astrologii

Powietrze w astrologii: To jest element, który łączy wszystkie inne elementy, choć może wydawać się mniej istotny, niewidoczny jak jest. Odległość od natury Ziemi unosi nas wysoko, na niepraktyczne i mentalne płaszczyzny, które nie zaspokajają naszych fizycznych potrzeb. Niemniej jednak, to jest element, który można znaleźć we wszystkich innych, podtrzymuje ogień tak jak Słońce spala wodór. Możemy powiedzieć, że początek życia nie byłby możliwy bez Ognia, ale na naszej planecie nie byłoby Ognia bez Powietrza.

Element Powietrza daje nam przestrzeń do oddychania, rozszerza nasze płuca i wraz z nimi otwiera naszą duszę na osobistą wolność. Wszystkie znaki należące do tego elementu mają silną potrzebę poczucia wyzwolenia i wolności.

Znaki Powietrzne

Znaki reprezentujące element Powietrza w zodiaku to Bliźnięta, Waga i Wodnik. Ciekawym jest zauważenie, że dwa z nich mają problem z Słońcem, Waga jest w upadku, a Wodnik w osłabieniu. Jest to zrozumiałe, ponieważ Słońce utrzymuje wszystkie rzeczy w porządku i krążą wokół niego, a Powietrze musi być wolne, aby krążyć po Wszechświecie zamiast tego.

Patrząc na szerszy obraz, osoby urodzone pod silnym wpływem tych znaków mają problem z dopasowaniem się do regularnego porządku swojego otoczenia, niezależnie od tego, czy chodzi o ich kraj, czy miejsce pracy. Ich głównym celem w życiu jest często przestanie zadowalać innych i martwienia się o ich opinie, aby mogli podążać za swoimi najjaśniejszymi i najbardziej wyzwalającymi pomysłami.

Jak zrównoważyć Powietrze?

Największym wyzwaniem dla każdej jednostki oznaczonej przez Powietrze jest znalezienie ugruntowania i zrozumienie znaczenia ich ciała. Mają silną tendencję do pozostawania na wyższych sferach, gdzie wszystko jest lżejsze i wydaje się możliwe. Nie jest łatwo znaleźć sposób na wdrożenie ich idei, inteligencji i wiedzy w praktyczne rzeczy i naprawdę je ożywić.

Aby osiągnąć prawdziwy rozwój osobisty i ogólny rozwój, najważniejszą rzeczą dla osób o charakterze powietrznym jest przestanie mówić i zacząć podejmować konkretne, praktyczne kroki w kierunku spełnienia. Są one zrównoważone przez element Ziemi i potrzebują zdrowej codziennej rutyny, z posiłkami powtarzanymi o stałych porach każdego dnia oraz aktywności fizycznej, aby być świadomymi swojego fizycznego istnienia. Jeśli na przykład zapomną zjeść, ta pustka w ich żołądku będzie miała wpływ na wszelki racjonalny plan, jaki mieli. Ważność zaspokajania swoich fizycznych potrzeb jest pierwotna i niezastąpiona.


Sprawdź pozostałe elementy w astrologii

Ogień w astrologii
Ogień w astrologii
Woda w astrologii
Woda w astrologii
Ziemia w astrologii
Ziemia w astrologii

You cannot copy content of this page