Baran i Bliźnięta
Baran i Bliźnięta

Baran i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Baran i Bliźnięta: Kiedy Baran i Bliźnięta angażują się w aktywności seksualne, nikt nie wie, dokąd to może prowadzić. Z libidem Barana i pomysłowością Bliźniąt, mogą być zbyt kreatywni i surowo oceniani przez otoczenie. Dobrze, że żadnemu z nich nie zależy tak bardzo na opinii innych. W zdrowym ujęciu, jest to głównie połączenie namiętności, energii i ciekawości. W mniej zdrowym ujęciu, ich stosunek seksualny może być pełen wulgarnych słów i werbalnej agresji. Dobrze, że żaden z nich nie jest zbyt wrażliwy i łatwo się nie obraża, więc może to być ekscytujące i wyjątkowe doświadczenie dla obojga.

Ponieważ Baran jest wojownikiem z natury, podejście Bliźniąt do seksu może być zbyt zabawne dla ich gustu, ale zwykle dzieje się tak tylko do momentu, gdy otworzą się na wieczną grę, którą oferuje partner Bliźniąt. Ich głównym celem jest pozostanie jak najmniej skrępowanymi, dlatego powietrzny znak Bliźniąt może dostarczyć tlenu dla ognia Barana.

Baran i Bliźnięta: Zaufanie

Brak zaufania to prawdopodobnie największy problem w tej relacji. Baran jest namiętny, rządzony przez Marsa i być może bardzo zazdrosny. Bliźnięta są rządzone przez Merkurego, błazna zodiaku, zawsze zmieniającego maski dla świata. Większość przedstawicieli Bliźniąt nawet nie zdaje sobie sprawy z ich podstawowej indywidualności, przekonanych, że zmieniają osobowość z dnia na dzień.

Choć to nie jest dokładnie prawda, wrażenie, jakie Baran może odnieść na ich temat, nie sprzyja zaufaniu. Z tego powodu Baran może się zdenerwować, Bliźnięta mogą być rozproszone i zdystansowane, do tego stopnia, że Baran zaczyna szukać innego partnera, nawet jeśli relacja się nie zakończyła, a Bliźnięta już się tym nie przejmują.

Baran i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Baran po prostu nie jest mistrzem sztuki rozmowy. Bliźnięta to znak rządzone przez Merkurego, a rozmowa to główny temat ich życia. Nawet jeśli mówią mniej niż typowy Bliźnięta, ich wewnętrzny dialog musi być bogaty. Obydwoje partnerzy powinni podchodzić do relacji tak, jakby osoba Bliźniąt miała nauczyć Barana, jak prowadzić dobre rozmowy. Ponieważ Bliźnięta uwielbiają być nauczycielami i być w związku, w którym ich partner czegoś od nich się uczy, to powinno być dobre podejście dla obojga. Oczywiście, jeśli ego Barana pozwoli mu na tę “podporządkowaną” rolę.

Jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę, że są pewni przedstawiciele Bliźniąt, którzy po prostu mówią zbyt wiele o zupełnie nieważnych sprawach. Byłoby to powodem dla Barana, aby stracił panowanie nad sobą i uznał swojego partnera za powierzchownego i nawet głupiego. Strata tego szacunku jest naprawdę zła dla ich własnego ego, ponieważ decyzja o byciu z tym partnerem była ich własna. Powinni pamiętać, że zawsze istnieje ktoś na świecie, kto nie uznałby tego konkretnego Bliźniąt za głupiego i że każdy zasługuje na bycie z kimś, kto nie widzi ich w takim świetle. Kiedy ta nieuczciwość ma miejsce w ich związku, Baran powinien rozważyć odejście od Bliźniąt i znalezienie kogoś, kto bardziej do nich pasuje.

Baran i Bliźnięta: Emocje

Sfera emocjonalna jest trudnym obszarem dla tej pary. Partner Barana ma ciepłe, namiętne emocje i problem z ich wyrażaniem. Bliźnięta często nie zagłębiają się zbyt głęboko pod powierzchnię, aby odnaleźć ukryte cechy drugiej osoby i nie są zbyt emocjonalne z natury. To mieszanka emocjonalnego partnera, który nie potrafi komunikować swoich uczuć, i racjonalnego partnera, który mówi o wszystkim innym. Dobrą rzeczą jest to, że Baran nie brakuje zapału, by skupić uwagę Bliźniąt na sobie i sprawić, że będą słuchać. Kiedy uda im się nawiązać konstruktywny dialog, mogą sobie wyjaśnić, jak się czują i ustanowić dobrą podstawę dla przyszłej wymiany emocjonalnej.

Baran i Bliźnięta: Wartości

Gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że Baran ceni sobie umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania się, a Bliźnięta potrzebę rozmawiania na każdy temat, wydaje się oczywiste, że to nie jest idealne dopasowanie. Teraz pomyśl o Bliźniętach. Trudno jest myśleć o jakichkolwiek ich wartościach oprócz faktu, że interesuje ich wszystko, i to jest pewnego rodzaju niedopowiedzenie, ponieważ znajdują niemal wszystko interesujące. Jednak to nie do końca prawda. Partnerzy Bliźniąt cenią wiedzę, umiejętności dosłowne oraz bycie dobrze zorganizowanym. To coś, czego Baran może dostarczyć do pewnego stopnia, o ile nie reaguje na każde słowo Bliźniąt impulsywnie.

Nie jest trudno dla tych partnerów odpowiadać na potrzeby drugiej osoby, ale jeśli nie mają wspólnego wykształcenia, zainteresowań i siły charakteru, mogą uważać się wzajemnie za niegodnych swojej miłości.

Baran i Bliźnięta: Wspólne działania

Bliźnięta są otwarte na wszelkie aktywności, jak szalone by nie były, a Baran poczuje się uwolniony w tej relacji. Trudno powiedzieć, kto będzie prowadził, a kto będzie podążał, ponieważ Baran zawsze prowadzi z tą atomową energią, podczas gdy Bliźnięta zawsze mają nowe pomysły i inicjatywę. Motywują się i stawiają sobie nawzajem wyzwania przez cały czas, i oboje nigdy nie mówią “nie”. Wybory aktywności, które proponuje Baran, muszą być naprawdę agresywne i absurdalne, aby Bliźnięta nie zaangażowały się. Jeśli Bliźnięta pomyślą o czymś, na co Baran może chcieć odmówić, ich ego nie pozwoli im tego zrobić i wskoczą i tak, tylko po to, aby udowodnić, że mogą. Po takim podekscytowaniu powinien nastąpić odpowiedni odpoczynek i czas spędzony w domu.


Baran i Bliźnięta: Podsumowanie

Ogólne wrażenie tej pary byłoby dobre, ekscytujące i pełne wyzwań, związek, w którym obaj partnerzy mogą wiele się nauczyć i być aktywni w zdrowy sposób. Głównym problemem ich zaangażowania romantycznego jest brak zaufania, szczególnie jeśli Baran zbytnio przywiąże się do Bliźniąt i zawsze walczy o swoją wolność. Potrzeba rozmowy z dużą ilością treści jest większa niż jakiekolwiek pozytywne lub negatywne aspekty ich związku, i oboje powinni zawsze o tym pamiętać. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ci dwoje będą razem, ponieważ ich wspólna miłość do przygód jest większa niż większość ich problemów.


You cannot copy content of this page