Baran i Lew
Baran i Lew

Baran i Lew: Namiętność i intymność

Baran i Lew: To jest związek pełen ciepła i namiętności, w którym iskry płoną cały czas. Mają podobne preferencje seksualne i na poważnie podchodzą do siebie, niezależnie od poziomu swojego związku. Mają bardzo silne osobowości, więc mogą się kłócić i godzić cały czas, ale w taki sposób, który niektóre znaki wodne mogą uznać za szaleństwo.

Między nimi istnieje seksualne połączenie, które nie może zostać przerwane, zmienione ani zblednąć z upływem czasu, ponieważ oboje są indywidualnymi źródłami energii, oczekującymi na kogoś, kto je podąża. Jednak jeśli jeden z nich ma problemy z ego, mogą popaść w system wycieku energii, w którym obrażają się nawzajem i niszczą swoją pewność siebie oraz libido. To bardzo rzadka możliwość, ale zawsze istnieje, gdy dwa znaki, które stanowią niezwykłe podłoże dla Słońca, spotykają się.

Baran i Lew: Zaufanie

W każdej parze Barana i Lwa prawdopodobnie istnieje wiele problemów zaufania, ale ich silne przekonania i potrzeba lojalności rozwiązują większość tych problemów. Oboje mają wysokie mniemanie o sobie i obserwują, jak ich otoczenie reaguje na ich partnera. Lew to silny, atrakcyjny męski znak, i niezależnie od tego, czy jest mężczyzną czy kobietą, będą wokół siebie mieć tę magnetyczną aurę większość czasu. To sprawia, że Baran jest dziwnie zazdrosny i posiadający, gotowy walczyć o to, co do nich należy. Dokładnie dlatego ten problem kulminuje, ponieważ nikt nigdy nie może posiadać Lwa, króla zodiaku.

Mimo to, wzajemne zrozumienie dla pasjonującej natury, którą dzielą, oraz determinacja obu partnerów do rozwiązywania wszelkich problemów stojących na ich drodze, może sprawić, że będą razem przez lata, budując codziennie bezpieczeństwo i zaufanie.

Baran i Lew: Komunikacja i inteligencja

Na początku ich rozmowy będą prawdopodobnie niewiarygodnie pełne energii, pełne podziwu i szacunku. Kiedy się zbliżają, można oczekiwać, że nabiorą emocjonalnego tonu, ale niezbyt łagodnego, ponieważ ich emocje płoną jak żywioł ognia, do którego należą. To pewna obietnica wielu kłótni, głośnych oświadczeń i przerywań. Co ciekawe, jako dwie bardzo namiętne osoby, zwykle szybko się godzą po kłótniach i nie zwracają uwagi na konkretne wypowiedziane słowa w gorączce chwili. Kiedy ochładzają się, ich relacja łatwo wraca do normy, a życie seksualne kwitnie za każdym razem, gdy się kłócą.

Interesują się podobnymi rzeczami. Baran interesuje się Lewem, podczas gdy Lew interesuje się tym, co wspaniałe w Lewie. To bardzo dobry podział zainteresowań, ponieważ Lew będzie cenił wszystko, co Baran powie i zrobi dla niego, i odwdzięczy się tym wszystkim wielokrotnie lepiej. Oczywiście, jest to scenariusz dwóch zdrowych jednostek w tych rolach. Jeśli jedno z nich ma większe problemy psychologiczne, ich komunikacja zamieni się w bezsensowne rozmowy o jednym z nich, a ich związek stanie się polem walki o ego, gdzie obaj stale muszą sobie coś udowadniać.

Baran i Lew: Emocje

Ich emocjonalna natura jest bardzo podobna. Słońce jest związane z miłością, czystą i prostą, nie troskliwą, ale twórczą, ciepłą, namiętną i zabawną miłością. Obie te znaki mają silnie osadzone Słońce, rosnące na glebie stworzonej z żywiołu ognia. Doskonale rozumieją stan emocjonalny drugiej osoby, nawet gdy jedna z nich chciałaby uciec od namiętnych potrzeb drugiej, by stawić opór czemuś małemu i pozornie nieistotnemu.

Taka duża zgodność emocjonalna jest lekarstwem na wszelkie inne niedoskonałości, z jakimi mogą się spotkać, rozwijając się w czasie i dodając swoim relacjom seksualnym jeszcze więcej ciepła i emocji, niż mogło obiecywać na początku ich związku.

Baran i Lew: Wartości

Najbardziej cenią umiejętność wyrażania się zwięźle i jasno. To właśnie te słowa ich opisują. Wszystko, co zwięzłe, wymaga silnej energii Marsa, władcy Barana, podczas gdy Lew wprowadza klarowność do wszystkiego. Ich jedynym problemem jest potrzeba, którą oboje mają, aby być liderem i odważnym w związku. To nie oznacza, że obaj nie mogą być odważni, ale mają tendencję do porównywania się nawzajem i poszukiwania swojej roli jako lidera. Może to stanowić przeszkodę i manifestować się jako typowa walka płci (jeśli są przeciwnej płci) lub walka o dominację wszelkiego rodzaju, która pochłania jakość ich związku tylko z powodu potrzeby bycia tym, kto ma dominujące wartości ogólnie.

Baran i Lew: Wspólne działania

Mają wystarczającą ilość energii, aby robić wszystko razem, ale problem polega na tym, że tak naprawdę nie potrzebują tego samego codziennego rytmu. Baran lubi być aktywny, spacerować, ćwiczyć i zawsze czuje się podekscytowany, gdy ma zrobić coś po raz pierwszy. Lew to znak o stałej jakości, dramatyczny król znaków, ten, który chce się pokazać i iść tam, gdzie może być widoczny. Energia Lwa łatwo skupia się na kawiarniach i miejscach, gdzie mogą odpocząć, cieszyć się i być w centrum uwagi wszystkich. To jest marnowanie czasu w oczach Barana, który zawsze jest gotowy na coś innego i ekscytującego.

Dopóki Baran ma wolę inicjowania wspólnych działań i kompromisów, by od czasu do czasu zaszaleć, mogą znaleźć wspólne zajęcia i cieszyć się nimi. Ale jeśli partner Barana zmęczy się i irytuje lenistwem Lwa, istnieje duże prawdopodobieństwo, że po prostu rozdzielą swoje działania całkowicie.


Baran i Lew: Podsumowanie

Związek między Baranem a Lwem jest pełen pasji i burzliwości, ale nie wydają się mieć nic przeciwko czasamiowej kłótni i ostrych słów. Kiedy zakochają się głęboko, są niemal niemożliwi do rozdzielenia, ponieważ uparcie trzymają się idei wspólnej przyszłości. Chociaż nie są jednymi z najbardziej romantycznych miłośników, są pasjonujący w swoich przekonaniach i gdy odnajdują miłość, będą walczyć o nią, dopóki dosłownie nie pozostanie już nic z ich związku.

Nie ma sensu doradzać łagodnego zachowania lub szukania pokoju, ponieważ cały świat ich związku oparty jest na żywiole ognia, który dzielą. Bezcelowe jest szukanie pokoju, gdy to, co przyciąga ich w pierwszej kolejności, to przeciwieństwo pokoju. Dopóki będą się kochać i pozostaną wierni i prawdziwi, będą związani w związku, za który muszą walczyć każdego dnia. Ich głównym celem jest znalezienie sposobu, aby cieszyć się walką i dobrze się bawić.