Baran i Panna
Baran i Panna

Baran i Panna: Namiętność i intymność

Baran i Panna: Trudno powiedzieć, czy Baran i Panna stanowią najniezdarniejszą, czy po prostu najgorszą parę pod względem seksu. Baran może spojrzeć na Pannę i pomyśleć o Dziewicy Maryi, jej cnotliwości i tym, co można nazwać całkowitym brakiem seksu. Dla Barana nie ma nic bardziej bezpłciowego niż osoba, która nie wykazuje oczywistej tożsamości płciowej. Aby wyrazić swoją seksualność lub poczuć się seksualnie, Pannie potrzebna jest cierpliwość, werbalne pobudzenie i wiele gry wstępnej. Właśnie tutaj wkracza Baran jako prostak, bez manier i taktyki, by porwać je swoją namiętną naturą, która wydaje się powierzchowna i całkowicie nieatrakcyjna. Prawdziwe pytanie brzmi – jak te dwie osoby w ogóle się do siebie poczuły?

Ich życie intymne może być dobre tylko wtedy, gdy Baran zgodzi się poczekać i porozmawiać o rzeczach, które uważa za zupełnie nieistotne, albo jeśli Panna była tak rozczarowana swoimi poprzednimi związkami, że stała się drapieżnikiem seksualnym, gotowym na interesujący zwrot w ich życiu intymnym.

Baran i Panna: Zaufanie

Jeśli przezwyciężą trudności seksualne i pozostaną razem wbrew przeciwnościom, ich problemy z zaufaniem nie powinny być znaczące. Baran zwykle ma potrzebę bycia honorowym i szczerym, z wyjątkiem rzadkich przypadków, gdy nie potrafi powstrzymać swoich apetytów seksualnych. W większości związków Panna jest oczywiście wierna i nienawidzi bycia oszukiwaną. Dlatego mają potrzebę być uczciwymi i oczekiwać uczciwości w zamian.

Baran i Panna: Komunikacja i inteligencja

Te dwie osoby mogą być tak irytujące dla siebie nawzajem, że mogą irytować wszystkich wokół. Gdy myślimy o partnerze, który wydobywa z nas to, co najlepsze, Baran i Panna są najgorszym możliwym połączeniem. Wady Barana to jego impulsywna natura, gotowość do walki i skłonność do tracenia zmysłów przez coś, co może nie być takie istotne. Panna z kolei może być histeryczna i ciągle rozmawiać, gdy nie jest rozumiana.

Wiadomo, że Panna lubi porządek. A Baran jest jak zwierzę w klatce, zwłaszcza jeśli są wystarczająco szaleni, by postanowić mieszkać razem. To może prowadzić do niekończących się, bezcelowych kłótni, ponieważ Baran nigdy nie zmieni swojej natury ani priorytetów, podczas gdy Panna będzie wydawać się szalona, krzycząca, z rękawiczkami i ogromną butelką płynu antyseptycznego w ręku. Dobrą rzeczą jest to, że zanim dojdą do tego etapu związku, prawdopodobnie będą uważać siebie nawzajem za nieznośnych i zdecydują się na rozstanie.

Jedyną korzyścią, jaka może wyniknąć z tej dziwnej więzi, jest współpraca intelektualna, jeśli mają wspólne zainteresowania lub pracują razem. Obudzą w sobie nawzajem inteligencję, będą zadawać sobie wyzwania umysłowe i prawdopodobnie będą myśleć o zupełnie różnych, ale konstruktywnych rozwiązaniach dla pojawiających się problemów.

Baran i Panna: Emocje

Jeśli chodzi o emocje, można powiedzieć, że ich zgodność emocjonalna jest lepsza niż seksualna. Mimo to, jako że Panna jest przede wszystkim znakiem intelektualnym, znakiem, gdzie Wenus upada i brak emocji jest oczywisty, a Baran zwykle myli miłość z pociągiem seksualnym, trudno jest osiągnąć jakościowe emocjonalne połączenie między nimi. Najlepszą szansą na miłość byłoby milczące obserwowanie przez Pannę przez pewien czas, zanim staną się parą, ponieważ dałoby to racjonalną przewagę w poznaniu osoby, z którą zaczynają związek. Byłoby również dobrze, gdyby Baran pomyślał przed działaniem, co nie jest zwykłą rzeczą, którą by zrobił.

Jeśli znali się jako przyjaciele, przeżywając swoje emocje z innymi ludźmi przed zostaniem parą, mogliby się nawzajem wystarczająco dobrze poznać, aby ugruntować swoją relację. Gdy Baran przechodzi z przyjaźni w związek seksualny, staje się o wiele bardziej życzliwy i delikatny. Bez zaangażowania seksualnego Baran jest bardziej tolerancyjny i lepszym słuchaczem, dlatego przyjaźń dostarczy więcej treści ich romantycznej relacji.

Baran i Panna: Wartości

Obie osoby cenią ciężką pracę i ambicję, a także jasne i precyzyjne informacje. Dzięki temu świetnie się dogadują jako koledzy, ale to nie jest dokładnie najważniejszy zbiór wartości, które szczęśliwa para podzielałaby. Ich związek mógłby jednak opierać się na wspólnym biznesie. To nadałoby większy sens ich rozmowom i codziennemu życiu.

Inne wartości, które cenią, nie pokrywają się tak bardzo. Baran ceni odwagę i postawę, podczas gdy Panna uważa to za głupie, chyba że jest to część tradycji lub ma znaczenie historyczne. Panna ceni inteligencję, podczas gdy Baran uważa, że sukces nie ma z nią nic wspólnego i widzi ją jako możliwą przyczynę samotności i smutku. Niemniej jednak, raczej będą to powody do dokuczania sobie nawzajem i śmiechu, niż do zdolności do rozdzielenia ich związku.

Baran i Panna: Wspólne działania

Dobrą rzeczą jest to, że Panna to znak o jakości zmiennych i zawsze dbający o swoje zdrowie, w przeciwnym razie nigdy nie zastanawiałaby się nad uczestnictwem w działaniach Barana. Mimo to zawsze istnieje szansa, że Panna wykorzysta swoje zdrowie, aby wycofać się z tych działań i spędzić trochę czasu samotnie.

To para, która może iść pobiegać, ponieważ to zdrowe, spędzać czas na świeżym powietrzu, ponieważ to zdrowe, myśleć o swoich ciałach razem, ponieważ to zdrowe, regularnie uprawiać intymne relacje raz w tygodniu, ponieważ to zdrowe i podsumowując, cokolwiek jest zdrowe, łatwo włączyć do ich związku. Dobrze też, że Barana nie obchodzi zbytnio “puste czasu”, takie jak oglądanie telewizji czy granie w pasjansa, ponieważ Panna woli czytać lub sprzątać niż poddawać się tym czynnościom, które “trwale szkodzą mózgowi”.

Problem w tej dziedzinie ich związku związany jest z aktywnościami, które nie pozostawiają wiele poczucia godności lub powodują, że ostrożna Panna czuje się przestraszona, lub zbyt nudne dla osobowości Barana.


Baran i Panna: Podsumowanie

Dobrą rzeczą jest to, że związek między Baranem a Panną nigdy nie jest nudny. Choć w większości przypadków nie są przeznaczeni do trwania, może to być jednak zabawne doświadczenie, jeśli żadne z nich nie traktuje swojego potencjału na wspólną przyszłość zbyt poważnie. Jeśli wykorzystają najlepsze, dając relacji wystarczającą wolność i nieprzewidywalność, Panna wchłonie trochę energii Barana, podczas gdy Baran pozwoli Pannie nauczyć się organizować swoje myśli i komunikować spokojnie. W ten sposób mogą tworzyć równowagę i dynamikę, która utrzymuje ich związek w ruchu.