Baran i Strzelec
Baran i Strzelec

Baran i Strzelec: Namiętność i intymność

Baran i Strzelec: Kiedy Baran i Strzelec angażują się w relacje seksualne, może to być dość zabawne. Partner Strzelca ma wrodzoną zdolność do robienia żartów z prawie wszystkiego. Powaga Barana w kwestii seksu jest czymś, co daje Strzelcowi silny impuls do robienia żartów.

Są to dwa znaki ognia, oba bardzo pełne namiętności, każdy na swój sposób. Baran jest pełen pasji, jeśli chodzi o działanie, nowe rzeczy i oczywiście – nagich ludzi i konkretne pozycje seksualne. Strzelec jest pełen pasji do swojej wesołej osobowości. Musisz zrozumieć, że Strzelec naprawdę dba tylko o swoje opinie, przekonania i wartości moralne. Mogą spędzać całe życie analizując je, aby sprawdzić, czy są błędne czy prawidłowe, i szukać uniwersalnej prawdy.

Jeśli chodzi o ich optymizm i dobry nastrój, z pasją chronią je przed czymkolwiek zbyt poważnym lub trudnym. Jeśli pozwolą komuś je zbrukać, zachwiałoby to ich przekonaniem, że zawsze powinni się uśmiechać i znaleźć powód do szczęścia.

Chociaż Baran może być nieco próżny, jeśli chodzi o swoje zdolności seksualne i występowanie, w większości przypadków Strzelec potrafi przełamać tę ścianę sztywności seksualnej i wprowadzić ich w bardziej luźną strefę, gdzie mogą się zrelaksować i eksperymentować.

Baran i Strzelec: Zaufanie

Baran i Strzelec doskonale zdają sobie sprawę z nadmiernego potrzeby szczerości w ich życiu. Zazwyczaj nie muszą dużo rozmawiać, żeby się zrozumieć i łatwo zauważają, kiedy druga osoba kłamie. To sprawia, że stworzenie sytuacji nieufności jest niezwykle trudne, szczególnie ze względu na poczucie bezpieczeństwa, jakie partner Strzelca daje Baranowi, przyjmując wszystko z godnością i spokojem. W większości sytuacji Baran czuje, że może podzielić się z partnerem Strzelcem wszystkim.

Problem może pojawić się, jeśli mają różne poglądy na powagę i głębię swojego związku. Jeśli tak jest, partner Strzelca najczęściej widzi Barana jako krótkoterminowego partnera, niezbyt istotnego. Dlatego mogą łatwo zdradzić go i prawdopodobnie nawet nie nazwać tego zdradą. W zamian partner Barana, który bardziej ceni swoje relacje, łatwo popada w swoją naturę posiadacza i nigdy więcej nie ufa partnerowi Strzelcowi.

Baran i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

To wspaniała więź, która często występuje w długotrwałych przyjaźniach. Ich wzajemne zrozumienie może być tak głębokie, że nawet jeśli brakuje im fizycznej atrakcji, chętnie zastąpią ją życiem spędzonym w tego rodzaju relacji intelektualnej. Mocno motywują i pchają siebie nawzajem w dowolnym kierunku, w którym chcieliby podążać. Kiedy są razem, sprawiają, że czują, że nic nie jest niemożliwe. Podczas gdy Baran daje inicjatywę i skupienie, Strzelec daje wizję i wiarę.

Te znaki są rządzone przez Marsa i Jowisza, co oznacza, że mogą mieć pewne różnice w swoich przekonaniach. Jeśli nie są to przekonania, które uważają za fundament swojej osobowości, nie powinno to być ogromnym problemem. Niemniej jednak, istnieje możliwość, że ich systemy przekonań będą się różnić na tyle, że nie będą w stanie się nawzajem zrozumieć. Kiedy to się dzieje, będą się kłócić zawsze i wszędzie, ponieważ żadne z nich nie ma zdolności do porzucenia swoich przekonań. Baran, ponieważ chce wygrać, a Strzelec, ponieważ przekonania są ich mocną stroną, nad którą z pewnością dużo myśleli.

Baran i Strzelec: Emocje

Gdy zakochają się w sobie głęboko i szczerze, to prawie niemożliwe, aby przypadkowi przechodnie nie poczuli ciepła w środku zimy. Są to niezwykle ciepłe znaki, dzięki odpowiadającemu im żywiołowi ognia, otwarte na wszelkiego rodzaju aktywność, aby tylko spędzić czas razem i poczuć to wspaniałe uczucie w żołądku. To miłość, która może trwać bardzo długo, tak długo, jak będą szanować swoje indywidualne potrzeby, indywidualność i odległość, którą ewentualnie od siebie wymagają od czasu do czasu.

Mimo że nie są uważane za bardzo emocjonalne, to błąd przypisywać emocjonalność tylko żywiołowi Wody. To jest żywioł, który działa z serca i można to poczuć w klatce piersiowej. Szukając wyjaśnienia emocjonalnego charakteru znaków ognia, wystarczy wyobrazić sobie to ciepłe uczucie w brzuchu – to byłoby najlepsze możliwe opisanie. Ich emocje są aktywne, ciepłe i w ruchu. Zawsze zmienne, ale twórcze i gotowe, by przenieść się w dowolne miejsce, gdzie chcą się udać.

Baran i Strzelec: Wartości

Partner Barana ceni rzeczy, które są podniesione na wyższy poziom przez swojego Strzelca. Z czasem oboje zrozumieją, że Baran rośnie dzięki tej relacji i poszerza cały swój system wartości. Kiedy zaczynali się spotykać, Baran prawdopodobnie miał wizję honoru i logicznego “zmiatającego z nóg” bohatera. Z czasem oboje musieli zdać sobie sprawę, że Strzelec podnosi tę ideę na nowy poziom i wprowadza ją w świat szlachetności. Strzelec nie tylko ceni ludzi honorowych i bohaterskich, ale również docenia honorowych ludzi o krwi arystokratycznej, którzy codziennie pomagają biednym, dostarczając im pieniądze i jedzenie.

Ich główna różnica polega na tym, że Baran ceni rzeczy zwięzłe i jasne, podczas gdy Strzelec łatwo rozprasza się i odbiega od tematu przez wiele dni. Może to być złagodzone poprzez ich wzajemne wartościowanie prawdy, więc szczerość może być ich lekarstwem na wszystko.

Baran i Strzelec: Wspólne działania

Baran jest znakiem, pod którym znajduje się Saturn. Oznacza to, że łatwo się męczą lub po prostu nudzą i zawsze potrzebują nowych i ekscytujących bodźców. Strzelec to znak o jakości zmiennego, gotowy zmienić wszystko, co wymaga zmiany, aby czuć się dobrze. Kiedy są razem, ich aktywności mogą być dzielone i zabawne, bez względu na to, jakie są. Nie ma to nic wspólnego z ich potrzebami i tendencjami, ale z potencjałem ich całego związku.

Mogą pójść na kawę i dobrze się bawić, ale mogą też skoczyć razem na bungee i mieć jeszcze więcej zabawy. To dla nich to samo. Są w pełni zdolni do szanowania osobowości drugiej osoby, więc nawet jeśli mają różne życzenia co do określonych aktywności, można to łatwo rozwiązać.


Baran i Strzelec: Podsumowanie

To zdecydowanie para z dużym potencjałem. Mogą musieć stanąć w obronie swoich uczuć przed otoczeniem, ale to nie wstrząśnie nimi zbytnio, ponieważ żaden z nich nie zastanawia się tak wiele nad opinią innych ludzi. Jeśli uda im się pogodzić swoje różnice filozoficzne i szanować odmienne systemy wartości, będą mogli stworzyć silną i długotrwałą relację, w której będą wzajemnie się inspirować i wspierać. Ważne jest, aby pamiętać, że żadna relacja nie jest idealna, a sukces zależy od zaangażowania i kompromisu obojga partnerów.


You cannot copy content of this page