Baran i Wodnik
Baran i Wodnik

Baran i Wodnik: Namiętność i intymność

Baran i Wodnik: Zgodność seksualna i intymna między znakami Barana i Wodnika może być naprawdę stresująca lub niezwykle ekscytująca. Zazwyczaj jest to jedno i drugie. Ogólnie ich znaki dobrze się uzupełniają i łatwo sobie nawzajem pomagają, ponieważ obaj mają dużo energii, aby podążać za sobą. Jednak gdy przychodzi do ich relacji seksualnych i intymnych, może im brakować emocji. Baran to znak pełen pasji, o wielu ciepłych, kreatywnych emocjach. To związek, który mógłby wydobyć ich najgorsze cechy i po prostu podkreślić, że są znakiem rządzonym przez Marsa – zimnym, niewrażliwym łowcą seksualnym. Choć może to być dla obojga naprawdę ekscytujące, nie będzie to zbyt satysfakcjonujące, ponieważ oboje potrzebują poczucia miłości.

W relacjach między nimi może wystąpić nadmiar męskości i energii, co może prowadzić do bardzo burzliwych stosunków. Ich role są łatwe do zrozumienia, gdy Baran dostarcza energię i wytrzymałość swojemu partnerowi Wodnikowi, a Wodnik dostarcza szalonych pomysłów i poszerza horyzonty Barana. Na początku związku jest to bardzo zabawne, ale po pewnym czasie może się to stać męczące, ponieważ brakuje im pomysłów, aby zapełnić emocjonalne pustki, z jakimi mogą się spotkać.

Baran i Wodnik: Zaufanie

Zaufanie jest ważną kwestią dla Barana, a Wodnik może to zrozumieć. To nie oznacza, że będą wierni swojemu partnerowi Baranowi na zawsze, ale uważaliby, że uczciwe jest utrzymywanie otwartego związku i informowanie ich o swoich nietaktach. Niestety, Baran jest rządzony przez Marsa i potrzebuje być jedyną osobą na świecie, na którą ich partner zwraca uwagę. Może to sprawić, że stanie się zły, posiadający, obsesyjny człowiek, który nieustannie przejmuje się ruchami swojego partnera.

Jeśli rozmawiamy o zaufaniu między nimi, które nie dotyczy innych osób, można powiedzieć, że nie mają z tym problemu. Po prostu nie rozumieją, dlaczego mieliby kłamać, skoro jest tyle interesujących prawd do odkrycia. Muszą mieć wolność wypowiedzi i zaakceptować, że nigdy nie unikną konfliktu, ale można go konstruktywnie wykorzystać do lepszego zrozumienia siebie nawzajem i umocnienia swojego związku.

Baran i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Ich rozmowy mogą być tak ekscytujące, że wielu ludzi chciałoby się do nich dołączyć. Baran często jest poważny i oczekuje, że jego granice będą respektowane. Partner Wodnik rozpozna to, roześmieje się i wstrząśnie całym światem Barana. Dla Barana, który zawsze podąża prosto, nie jest możliwe, aby ktoś miał tak otwarty umysł, poruszał się naprzód i do tyłu, codziennie odkrywał nowe prawdy i nigdy nie tracił energii na nowe, różne tematy.

Baran może znaleźć swojego idola w partnerze Wodniku i z pełnym zaangażowaniem wziąć udział w każdej rozmowie, ponieważ jest podekscytowany tym, co może odkryć i jak jego perspektywa może się zmienić. Z drugiej strony Wodnik cieszy się tą rolą w życiu swojego partnera z powodu problemów z ego wynikających z pozycjonowania Słońca w tym znaku. Podzielą się swoimi myślami z partnerem, starając się być jak najbardziej interesujący. Wodnik jest motywowany przez swojego partnera Barana i lubi żartować kosztem tego partnera. Ważne jest, aby Baran nie brał rzeczy zbyt osobiście, jeśli chodzi o humor Wodnika, i mogą się razem doskonale bawić.

Ze względu na swoją silną naturę, pełną energii, mogą często się kłócić. W większości przypadków Wodnik nie będzie tolerować absurdalnych konfliktów i postawi między nimi mur. Jednak zazwyczaj po pewnym czasie go zburzą, ponieważ cenią siebie nawzajem takimi, jakimi są.

Baran i Wodnik: Emocje

Aby Wodnik obudził swoją emocjonalną naturę, zwykle potrzebuje partnera wystarczająco elastycznego i cierpliwego, aby tam dotrzeć. Nie możemy powiedzieć, że Baran jest cierpliwy, więc można sobie wyobrazić problem, jaki może się pojawić. Z perspektywy Barana, ich partner jest zimny, zdystansowany i nie ma zamiaru otworzyć dla nich serca. Wodnik widzi to inaczej i stara się być zawsze racjonalny. Kiedy Baran zaczyna prosić o wykazanie emocji, pojawia się prawdziwy problem, ponieważ Wodnik mógł cały czas pokazywać, jak się czuje, ale nikt nie zgadł, co pokazywał.

Baran i Wodnik: Wartości

Chociaż mogą mieć świetne rozmowy, ich wartości rozeszłyby się w różne strony, gdy tylko dotknęliby tematu wolności. Oboje na początku impulsywnie cenią wolność. Ale z czasem Baran zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie ceni wolności tak bardzo, gdy widzi ją w praktyce. W rzeczywistości często zmieniałby wszystko w swoim życiu tylko po to, aby odebrać wolność swojemu partnerowi Wodnikowi. To nie jest świadoma potrzeba, ale Baran może być jak rozpieszczone dziecko, które chce mieć wszystko (i wszystkich) tylko dla siebie. W związku z tym, gdy Wodnik zmienia kierunek jak wiatr i nigdy nie zmienia swojej natury, Baran może się poczuć naprawdę nieszczęśliwy, ponieważ chce mieć kogoś, z kim może dzielić wszystko, nie tylko to, co przynosi wiatr.

Baran i Wodnik: Wspólne działania

O ile Wodnik nie zaproponuje czegoś naprawdę nieakceptowalnego dla swojego partnera Barana, będą mieli wiele możliwości jeśli chodzi o wspólne działania. Z taką ilością energii ich jedynym błędem byłoby pozostanie w domu i nie podzielenie się szansą na uwolnienie całej tej energii z ich systemów.


Baran i Wodnik: Podsumowanie

To para, która brakuje czułości. Nie są to dwie bestie, które pozwalają swojemu związkowi zanikać wraz z upływem namiętności, ale odległe spojrzenie Wodnika może pozbawić go emocji. Partner Barana potrzebuje, aby ich druga połowa była zrelaksowana, aby mogli się rozluźnić i pokazać swoją prawdziwą, ciepłą naturę emocjonalną. W tej relacji mieliby odległego partnera, który w gruncie rzeczy wspierałby ich pierwotną, instynktowną naturę. Choć miło byłoby myśleć, że celem każdego związku jest akceptowanie siebie nawzajem takimi, jakimi są, w tym przypadku odebrałoby to każdą szansę Baranowi na rozwój przez bliskość i naukę o swojej naturze emocjonalnej. To coś, czym nigdy nie byłby zadowolony.

Niemniej jednak każdy związek z Wodnikiem może nas zaskoczyć tak samo jak każdy indywidualny Wodnik. Z nimi jako partnerem zawsze jest miejsce na oświecający scenariusz, który pozostawia wszystko w gestii wolnej woli. Jeśli zdecydują się dzielić swoje życie, powinni mieć pokój, do którego mogą indywidualnie się wycofywać od czasu do czasu. To by zadziałało. Co do braku emocji, mogliby po prostu dać sobie dużo fizycznej czułości na początku i niech sprawy potoczą się z czasem.