Bliźnięta i Bliźnięta
Bliźnięta i Bliźnięta

Bliźnięta i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Bliźnięta: Gdy pomyślimy o dwóch Bliźniętach w związku seksualnym, nie ma nic złego w tym, jeśli się nieco zaśmiejemy. Wyobrażenie, które przychodzi nam na myśl, to obraz dwóch osób o rozdwojonych osobowościach, próbujących uprawiać seks, uderzając głowami o siebie i rozmawiając jednocześnie. Choć z pewnością będą mieli wiele informacji na temat aktywności seksualnej, dopiero po nabraniu pewnego doświadczenia mogą stać się doskonałymi kochankami. Bardzo rzadko zdarza się, aby Bliźnięta jako znak powietrzny były praktyczne i potrafiły przekształcić to, o czym przeczytały lub usłyszały, w rzeczywistość i ciało fizyczne. Ich największą zaletą jest zdolność do nauki. Pragnąc być doskonałymi kochankami, będą chłonęli wiedzę poprzez każdy związek jak gąbka.

Dwa Bliźnięta będą dzielić się informacjami i koordynować swoje wcześniejsze doświadczenia. Będą bardziej zadowoleni, gdy nauczą swojego partnera czegoś, niż samym seksem. Dzięki swoim otwartym umysłom i kreatywnemu dowcipowi prawdopodobnie nie będzie dla nich miejsca, w którym nie chcieliby uprawiać seksu, ani pozycji, którą nie chcieliby wypróbować. Nie są rozwiązliwi, ale czerpią radość i ekscytację z różnorodności otoczenia, zwłaszcza jeśli wiąże się z ruchem. Wyobraź sobie więc pociąg, toaletę samolotu lub jakiekolwiek inne środki transportu, w których można się ukryć.

Jednak ich życie seksualne może stać się puste, gdy minie pierwsza faza ekscytacji, jeśli żadne z nich nie ma wystarczającej głębi, aby wnieść coś więcej do aktu seksualnego. Nawet nie zdają sobie sprawy, jakie skupienie i emocjonalne połączenie są im potrzebne, dopóki nie znajdą odpowiedniego partnera. Zazwyczaj nie jest to inne Bliźnięta. Ich serca powinny być odkopane, a ich podejście do seksualności zmienione, zanim spotkają się z kimś takim jak oni. Inny scenariusz prawdopodobnie ich nie usatysfakcjonuje na dłuższą metę.

Bliźnięta i Bliźnięta: Zaufanie

Mogą sobie nie ufać, ale tak naprawdę nie obchodzi ich to. Obydwoje siebie znają, więc łatwo jest im zrozumieć siebie nawzajem w tych wszystkich powierzchownych, chwiejnych i zmiennych nastrojach. W zasadzie jeden z nich będzie w stanie zmienić zdanie za dwie minuty, a drugi za trzy, więc jak mogą sobie zaufać, że zostaną? Gdyby znali swój kolejny krok, mogliby zbudować zaufanie z kimś tak podobnym do siebie. To nie jest coś, co ich martwi. Wręcz przeciwnie, daje im to wolność bycia sobą, ale rzadko utrzymuje ich w związku zbyt długo.

Bliźnięta i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Komunikacja między Bliźniętami nigdy się nie kończy. Wchodzą sobie w słowo i korzystają z wszelkich możliwych narzędzi komunikacyjnych, zaczynając od zwykłych rozmów telefonicznych i czatów, które przeradzają się w dziesiątki wariacji, zależnie od wybranego emotikona. Kiedy są razem, zawsze mają coś do podzielenia się, pomysł do omówienia i odległość do pokonania na piechotę. Wspaniale jest ich obserwować, gdy znajdują kogoś, kto rozumie i mówi tym samym językiem. Jeśli między nimi istnieje wystarczający szacunek i umiejętność słuchania, strona intelektualna ich związku pozostanie nietknięta.

Bliźnięta i Bliźnięta: Emocje

Znak Bliźniąt nie jest z natury zbyt emocjonalny. Dobrze, że oboje o tym wiedzą i znajdują racjonalne wyjaśnienie korzyści wynikających z ich wzajemnego braku emocji. Mimo to, każde z nich ma potrzebę sięgnąć po to, czego nie mogą mieć. Można się spodziewać, że bardziej otwarte Bliźnięta zbudują głęboką emocjonalną więź z partnerem, choć ich uczucia mogą nie być odwzajemnione.

Ponieważ polegają na intelektualnym połączeniu z drugą osobą, mogą odczuwać prawdziwą emocjonalną satysfakcję w swojej komunikacji, ale łatwo to zburzyć, ponieważ kompatybilność umysłowa nie jest tym samym co emocjonalna, nie mówiąc już o seksualnej. Często będą temu zaprzeczać i trzymać się tego, co mają, aż jedno z nich zostanie oczarowane przez kogoś, kto swoją ciszą rozbudzi ich emocje.

Bliźnięta i Bliźnięta: Wartości

Gdy mówimy o “wolności”, myślimy o Wodniku, ale tak naprawdę Bliźnięta cenią wolność tak samo, jeśli nie bardziej niż ich przyjaciel Wodnik. To wartość, którą dwa Bliźnięta będą z pasją dzielić. Nie lubią być znudzeni męczącymi szczegółami, obowiązkami wynikającymi z znaczącego związku czy potrzebą partnera, która nie jest wymagana. Problem polega na tym, że myślą za dużo, a czują znacznie mniej. Gdyby tylko na chwilę wyłączyli myślenie, mogliby zdać sobie sprawę, że ich serce woła o intymność, bliskość i współczucie.

Bliźnięta i Bliźnięta: Wspólne działania

To tytuł mówi wszystko. Oni dzielą się aktywnościami. Wszystkimi. Jeśli jedno z nich chce coś robić… no, praktycznie cokolwiek, drugie pójdzie za nim z czystej ciekawości, i vice versa. Nawet jeśli obaj nie mają naprawdę ochoty na coś, i tak zrobią to razem z powodu ciekawości. Po wspólnym doświadczeniu przefiltrują je w swoim umyśle, omówią i przejdą do kolejnego. Nie ma dla nich zatrzymania, i nikt nie potrafi ich tak dobrze podążać, jak oni sami.


Bliźnięta i Bliźnięta: Podsumowanie

Związek między dwoma Bliźniętami może przysporzyć innym znakom zodiaku prawdziwego bólu głowy. Będą razem wszędzie, będą robić wszystko razem i rozmawiać o wszystkim ze sobą, raz za razem, aż jeden z nich straci zainteresowanie drugim. Ze względu na ich potencjalnie powierzchowne podejście, najlepiej, jeśli oboje mieli już wcześniej związki o większej głębi, zanim się spotkali. To może dać im jakość, która pozwoli im przetrwać razem dłużej niż tydzień czy dwa.

W większości przypadków nie jest to związek, w którym będą chcieli pozostać, chociaż ich wzajemne zrozumienie jest doskonałe. To tak, jakby byli zbyt podobni, a jednocześnie związkiem zbyt wielu osobowości. Jeśli każde z nich nie będzie skupione w jednej osobie, będą potrzebować kogoś takiego, kto jest, aby utrzymać równowagę i nie pozwolić im się rozproszyć. Jeśli posiadają wypracowane osobowości i rozumieją swój wewnętrzny rdzeń, prawdopodobnie mogą żyć wiecznie, nie wyczerpując energii, jaką mogą wspólnie stworzyć.


You cannot copy content of this page