Bliźnięta i Byk
Bliźnięta i Byk

Bliźnięta i Byk: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Byk: Byk to zmysłowy znak zodiaku z głęboką potrzebą fizycznego dotyku i radości zmysłów. Bliźnięta potrzebują stymulacji intelektualnej i nie zależy im tak bardzo na spędzaniu czasu w ramionach drugiej osoby. To nie oznacza, że nie mają potrzeby dotyku – wszyscy ją mamy – ale muszą wiedzieć, że są kochane i akceptowane na wiele różnych sposobów, a dotyk to tylko jeden z nich. Przecież są jednym z znaków powietrznych, a w ich świecie myśli muszą być zająknięte, a mocna komunikacja daje możliwość dobrej aktywności seksualnej.

Podczas gdy Byk mógłby cały czas zostać w domu, w łóżku, przytulając się do swojej ukochanej osoby i zamawiając jedzenie, Bliźnięta chciałyby wychodzić i być intymne w miejscach, które nie są zbyt intymne. Ich życie seksualne może stać się źródłem większości ich problemów, gdy Bliźnięta się znudzą, a Byk zirytuje brakiem emocjonalnej treści.

Bliźnięta i Byk: Zaufanie

Zaufanie może być prawdziwym problemem dla tej pary. Bliźnięta nie są zbyt godne zaufania, gdy ktoś próbuje ich związać. Byk z kolei w większości przypadków żyje dla dnia, kiedy zostanie związany z kimś na raz. Jeśli nie zbudują swojego związku na jasnej i prawdziwej podstawie, gdzie pierwszą rzeczą, którą dowiedzą się o sobie, będzie poziom zaangażowania, jakiego oczekują, to problem zaufania łatwo może się pojawić.

Partner Bliźniąt zacznie wymyślać wymówki, aby uniknąć jakiejkolwiek zobowiązującej sytuacji narzuconej przez Byka, tylko po to, aby uniknąć ranienia jego uczuć. W odpowiedzi Byk poczuje, że coś jest nie tak i zacznie obsesyjnie myśleć o zachowaniu partnera i tym, co mówią. To może prowadzić do absolutnego braku zaufania między nimi, zwłaszcza jeśli Byk bardzo się zdenerwuje i zacznie być “mściwy” w swoim zwykłym biernym i upartym stylu.

Intencje Bliźniąt są często błędnie interpretowane, co może prowadzić do wielu sytuacji, które obu ich będą ranić. Bardzo ważne jest, aby szczegółowo omówić, czego oboje pragną, w miarę rozwoju swojego związku. W ten sposób mogą zapobiec nieporozumieniom, które mogą prowadzić do nieodwracalnego braku zaufania.

Bliźnięta i Byk: Komunikacja i inteligencja

Byk jest znakiem, który poprzedza Bliźnięta. Astrologicznie mówiąc, oznacza to, że znak Bliźniąt nie istniałby, gdyby nie było Byka. W zasadzie oznacza to, że partner Bliźniąt nie mógłby wiele osiągnąć, gdyby nie zadbać o ich potrzeby fizyczne. Właśnie tutaj mają silne powiązanie, ponieważ partner Bliźniąt może potrzebować kogoś takiego jak Byk, aby zadbał o ich ciało i jego potrzeby.

Dla znaku powietrznego, takiego jak Bliźnięta, łatwo jest zapomnieć o lunchu lub spać tylko kilka godzin na noc. Na świecie jest tyle interesujących rzeczy, których nie chcą przegapić. Partner Byka może ugotować zdrowy posiłek, zadbać o finanse i nalegać na codzienny harmonogram, który zapewni Bliźniętom dobrą energetyczną bazę do inwestowania w swoje pomysły.

W ogólnym sensie ich zainteresowania nie są tak podobne, ale mogą znaleźć sposób na komunikację, ponieważ żaden z nich nie brakuje delikatności i władzy słowa. Jeśli partner Bliźniąt zdecyduje się trochę zwolnić, a Byk się otworzy, mogą nawet odkryć, że mogą się razem dobrze bawić. Przecież są rządzeni przez Wenus i Merkurego, dwa wewnętrzne planety, które połączone są w odpowiedzialności za zabawę, miłe rozmowy i sztukę konwersacji.

Bliźnięta i Byk: Emocje

Nie jest bardzo prawdopodobne, że będą łatwo dzielić swoje emocje i cieszyć się nawzajem tak, jak mogliby zrobić to z innymi przedstawicielami znaków zodiaku. Mimo to w Byku jest delikatna strona, która może roztopić nawet najzimniejsze serca. W większości przypadków ich najlepszą szansą na miłosny związek jest miłość, którą czuje Byk. Nie powiedzielibyśmy, że Bliźnięta są niewrażliwe lub pozbawione emocji, ale mają zdecydowanie inny sposób podejścia do swojej natury emocjonalnej niż ziemia znaku Byka, który wywyższa Księżyc.

Gdy Byk zakochuje się w Bliźniętach, zrobi wszystko, aby zrozumieć ich naturę. Nie ma niczego, czego delikatna natura Byka nie byłaby w stanie zrozumieć, bez względu na to, jak bardzo różni się od ich własnej pierwotnej natury. Gdy Bliźnięta odczuwają tę głęboką i stabilną odmienność, mogą na to odpowiedzieć w ciepły i dziecinny sposób, ucząc się, że mogą być wolne nawet będąc zakochane w kimś takim jak Byk.

Bliźnięta i Byk: Wartości

Podczas gdy Byk ceni ziemię, świat materialny, emocje i stabilność w swoim życiu, Bliźnięta cenią Wszechświat, świat idei, swój racjonalny umysł i zmiany. Tutaj właśnie różnice między nimi i ich naturami elementów rozwidlają się. Powinni naprawdę się postarać, aby zaakceptować prawdziwą wartość obu swoich światów, aby rozwiązać swoje różnice.

Bliźnięta i Byk: Wspólne działania

Mogą znaleźć aktywności, które będą mogli cieszyć się razem, ale nie w tym samym tempie. Bliźnięta lubią szybkie i ekscytujące rzeczy, podczas gdy Byk chciałby dokładnie przeanalizować wszystko od początku do końca, ocenić wartość każdej aktywności i dokładnie zdecydować, czy chcieliby ją powtórzyć czy nie. To doprowadzi do szału Bliźnięta. Najlepiej dla nich obojga jest chodzić, dużo chodzić, ponieważ to może utrzymać Bliźnięta na ziemi, podczas gdy Byk zawsze potrzebuje ruchu, aby nie skończyć w statycznym, bezruchowym, poziomym stanie. Mogą połączyć swoje namiętne natury poprzez jakąś formę sztuki, zwłaszcza jeśli uda im się znaleźć sposób na wspólne tworzenie czegoś. Dzięki pomysłom Bliźniąt i praktycznemu zmysłowi Byka, połączonym z potrzebą piękna, może to być prawdziwe dzieło sztuki.


Bliźnięta i Byk: Podsumowanie

Związek między Bykiem a Bliźniętami na początku nie daje wielu obietnic. Jednak stała natura znaku Byka może dać im wystarczającą wytrzymałość i wytrwałość, aby wytrwać w dążeniu do bycia z Bliźniętami, na tyle długo, aby naprawdę poznać się nawzajem. Choć ich szanse na pogodzenie różnic są niewielkie, jeśli partner Byka włoży w to całe serce, może udać im się stać się najważniejszą częścią życia Bliźniąt jako ich podstawą i niezawodnością we wszystkim, co robią. Jeśli zaakceptują siebie nawzajem całkowicie, mogą stworzyć relację, która będzie wyjątkowa i spełniająca dla obojga.


You cannot copy content of this page