Bliźnięta i Koziorożec
Bliźnięta i Koziorożec

Bliźnięta i Koziorożec: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Koziorożec: Istnieją pewne działania, które nie wymagają wielu słów, a zdaniem Koziorożca seks jest jednym z tych działań. Wtedy przychodzą Bliźnięta i zaczynają tłumaczyć każdą pozycję, interesujące spojrzenie na Kamasutrę i piękno seksu na świeżym powietrzu. Niemal nie do zniesienia jest obserwowanie tych partnerów o zupełnie różnych filozofiach, gdy próbują poradzić sobie ze swoim życiem seksualnym.

Aby Koziorożec eksperymentował w seksie, ich partner musi umieć ich naprawdę zrelaksować i otworzyć ich umysł. Przy Bliźniętach mają wrażenie, że opiekują się dzieckiem zmierzającym ku kłopotom, rozbierającym się gdziekolwiek tylko mają ochotę. Chociaż tak naprawdę tak nie jest, tak właśnie może to wydawać się Koziorożcowi, który opiera się na tradycyjnych wartościach i zawsze bierze odpowiedzialność za swoje działania.

W większości przypadków prawdopodobnie ledwie będą do siebie przyciągani. Jeśli staną się partnerami seksualnymi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Bliźnięta uważają swojego partnera Koziorożca za mało kreatywnego i sztywnego, podczas gdy Koziorożec będzie uważał Bliźnięta za zbyt niekonwencjonalne. Najdziwniejsze w tej kombinacji znaków jest to, że prawdopodobnie oboje uważają siebie nawzajem za nudnych. Tak, wszyscy powiedzieliby, że Koziorożec może być nudny, a Bliźnięta są interesujące i zabawne, ale tak naprawdę brak koncentracji i głębokich uczuć, z którym zwykle boryka się partner Bliźniąt, jest olbrzymim zniechęceniem dla Koziorożca. Biorąc wszystko pod uwagę, ci dwoje nie są najlepszymi partnerami seksualnymi wśród znaków zodiaku, ale mogą znaleźć punkt spotkania w związku, w którym obaj partnerzy mają wystarczające granice i wystarczającą kreatywność.

Bliźnięta i Koziorożec: Zaufanie

Typowy przedstawiciel Koziorożca nie da się łatwo oszukać. Partner Bliźniąt może mieć tendencję do flirtowania i uważać “lekki zdradziecki romans” za normalny. Dla Koziorożca jest to myślenie szalonego człowieka, a w ich świecie nie ma “stopni” zdrady. To, co jest jasne, jest jasne. Mimo to, ze względu na równanie zaufania Koziorożca, które ułatwia im życie, będą mieli tendencję do ufać Bliźniętom. Faktycznie, będą ufać własnej interpretacji tego, co mówią Bliźnięta.

Koziorożec zawsze idzie o krok dalej niż inni, a Bliźnięta rzadko wkładają tyle myśli w swoje alibi. Dlatego Koziorożec będzie je czytał z łatwością, prawdopodobnie wiedząc dokładnie, gdzie byli i co ukrywają. Bliźnięta z kolei będą uważać Koziorożca za zbyt prostego i zgodnego z regułami, że nawet nie będą wątpić w ich wierność i uczciwość, nawet jeśli mają coś do ukrycia.

Bliźnięta i Koziorożec: Komunikacja i inteligencja

Można śmiało powiedzieć, że Bliźnięta potrafią rozmawiać z każdym i rozwiązać każdy problem dzięki komunikacji. Niestety, dla Koziorożca to nie znaczy wiele, gdy rozpoznają brak istoty w tym, co mówi ich partner. Jednak nadal będą mieli wiele do powiedzenia, ponieważ Bliźnięta zawsze mają tę poważną stronę w jednej z ich osobowości, która ma coś do podzielenia się z surowym i czasami trudnym Koziorożcem.

To dobrze, że Bliźnięta interesują się dosłownie wszystkim, co istnieje na świecie i poza nim. Więc jeśli nic innego nie zadziała, zawsze mogą rozmawiać o stacjach kosmicznych, gwiazdach diamentach i innych galaktykach. Koziorożec interesuje się rzeczami, które mają głębokie, ukryte znaczenie, patrząc na nie jak na równania, które powinny zostać rozwiązane i podziwiając rozwiązywaczy problemów. Mogą spędzać życie na tej dziwnej analizie, która nie skupia się tak bardzo na szczegółach, jak być może na przypadku Panny, ale na moście między różnymi światami. Koziorożec fascynuje logika przed i po za każdą małą rzeczą, a tutaj Bliźnięta mogą pomóc im ustalić listę rzeczy do zbadania.

Jeśli będą w zgodzie i nie będą uważać siebie nawzajem za głupich, odległych ani nudnych, mogą pomóc sobie nawzajem lepiej zrozumieć świat. Stała, pewna natura Koziorożca może nauczyć Bliźnięta, jak tworzyć harmonogramy i organizować swoje myśli i działania, dając im szansę posunięcia każdej myśli o krok dalej. W zamian, dziecięce podejście Bliźniąt do życia może być czymś wspaniałym, co Koziorożec może włączyć do swojego życia, aby być szczęśliwszym.

Bliźnięta i Koziorożec: Emocje

Rządzone przez Merkurego i Saturna, oba znaki nie są zbyt emocjonalne, ale prawdziwy problem tkwi w tym, że zazwyczaj nawet nie budzą w sobie nawzajem emocji. Chociaż obaj mogą mieć związki z innymi znakami, które nie są tak emocjonalne, w których czują się obudzeni dzięki swojemu partnerowi, gdy są razem, mogą być odporne na urok drugiej osoby. Po prostu nie ma zbyt wiele, co ich łączy, a ich emocjonalny związek sprowadza się głównie do mrocznych myśli Bliźniąt i emocjonalnej dystansu Koziorożca.

Bliźnięta i Koziorożec: Wartości

Bliźnięta naprawdę cenią informacje w dowolnej formie i kształcie, czyjejś zdolności do pięknego mówienia, twórczego używania rąk i wdrażania pomysłów z wyższym celem. Koziorożec ceni stabilność, punktualność i prostą uczciwość. Chociaż oboje będą oczarowani niezależnością swojego partnera, reszta ich światów rzadko tak bardzo się pokrywa.

Bliźnięta i Koziorożec: Wspólne działania

Rzeczywiście, będą dużo chodzić, ale różnica w ich motywach jest niemal nie do uwierzenia. Koziorożec to znak przydatnych rzeczy, a będą chcieli mieć działalność użyteczną, cokolwiek to może być. Jeśli pójdą na spacer, zrobią to w celu dotarcia z punktu A do punktu B lub dla zdrowszego trybu życia. Gdy Bliźnięta idą na spacer, nigdy nie wiedzą, gdzie się skończy. Mogą zaczęli swoją trasę idąc do supermarketu, a po jednym telefonie są już w samochodzie, zmierzając do innego miasta. Dobrze, że Bliźnięta zawsze chcą iść wszędzie i nigdzie jednocześnie, więc zawsze mogą znaleźć punkt spotkania z Koziorożcem.


Bliźnięta i Koziorożec: Podsumowanie

Podsumowując, zgodność intymna, zaufanie, komunikacja, emocje, wartości i wspólne działania między bliźniętami a koziorożcami są zróżnicowane. Oba znaki mają różne podejście do życia i różne priorytety. Mogą napotkać trudności w porozumiewaniu się, znalezieniu wspólnego gruntu i spełnianiu potrzeb intymnych. Jednak, jeśli oboje są otwarci na kompromis, zrozumienie i szacunek dla różnic między sobą, mogą znaleźć harmonię i znaczące połączenie.