Bliźnięta i Lew
Bliźnięta i Lew

Bliźnięta i Lew: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Lew: Wszystko, co Lew chciałoby pokazać, Bliźnięta z ochotą zbada. Są bardzo dobrze dopasowani pod względem seksu, ponieważ Bliźnięta dają swojemu partnerowi pomysły i ekscytację, podczas gdy Lew wnosi energię, kreatywność i miłość. Ich życie seksualne może być stymulowane przez intelekt i komunikację, ponieważ oboje polegają na swoim świadomym Ja i umyśle. Jeśli Lew czuje się dobrze w intymnych relacjach ze swoimi Bliźniętami, jako znak stały da im stabilność i szansę na długotrwały związek.

Bliźnięta są dziecinne, jeśli chodzi o seks, i rzadko łączą głębokie emocje z seksualnością. Lew mógłby być odpowiednim partnerem, aby nauczyć ich, jak nawiązać prawdziwe intymne połączenie, jeśli nie będą zajęte sobą. Oboje będą chcieli eksperymentować, mieć seksualne przygody na zewnątrz i cieszyć się byciem nago. To doskonały związek, w którym obaj partnerzy mogą przezwyciężyć wstyd i wszelkie rodzaje obaw związane z intymnością i seksualnością.

Bliźnięta i Lew: Zaufanie

Zarówno Bliźnięta, jak i Lew mogą być słabymi słuchaczami, jeśli chodzi o potrzeby innych ludzi. Jeden z nich jest rozproszony przez wszystko, a drugi skupiony tylko na swoich własnych potrzebach. Z tego powodu mogą znaleźć się w sytuacji, w której brakuje im zaufania w związku, i może to zająć trochę czasu, zanim to zauważą, ponieważ na początku nie będą sobie zadawać pytania. Ze względu na swoje natury mogą się zgubić, każdy zaspokajając swoje własne potrzeby. Doprowadzi to do różnych sytuacji, których nie będą chcieli dzielić ze sobą, nawet zdrady. Bardzo ważne jest, aby od samego początku dzielić się i słuchać siebie nawzajem, aby oboje mogli zaspokoić potrzeby swojego partnera, zamiast pozwolić im umknąć.

Bliźnięta i Lew: Komunikacja i inteligencja

Bliźnięta i Lew są obaj racjonalni i skupieni na swojej aktywności umysłowej. Lew ma głębokie emocjonalne tło, ale zwraca dużo uwagi na słowa i intelektualną siłę swojego partnera. Tutaj Bliźnięta stają się wiernymi uczniami, aby podziwiać swojego partnera Lwa i nauczyć go czegoś.

Jeśli znajdą się w emocjonalnym związku, prawdopodobnie będą rozmawiać o wszystkim innym niż swoje uczucia. Lew może odczuwać potrzebę mówienia o nich ogólnie, ale partner Bliźniąt łatwo go uwiedzie, by pójść w innym kierunku. Obaj nie mają zbyt wiele do czynienia z miłymi słowami, a jeśli Bliźnięta próbują użyć swojej zdolności do słów, może to działać tylko do momentu, w którym zaczną brzmieć sztucznie. Nie ma zbyt wiele miejsca na nadmierną analizę, i oboje prawdopodobnie powiedzą pierwszą rzecz, która przyjdzie im na myśl. To doskonały sposób na budowanie zaufania między nimi, jeśli nie oceniają się nawzajem w trakcie procesu i dzielą się emocjami wzdłuż drogi.

Jednak istnieje kwestia “idealnego” Słońca Lwa. Ta pozycja daje Lwu tak dużo energii, że czasami czują się zobowiązani do spalenia wszystkich wokół, narzucając swoją wolę. Jest to dziwne potrzeba Lwa, ponieważ znak znakomicie wspiera Słońce, ale jest obecna. Zazwyczaj mają tę ideę zmienienia świata i uczynienia go lepszym miejscem, co może doprowadzić partnera Bliźniąt do szaleństwa, jeśli nie będzie miała wystarczająco dużo miejsca na swoje własne opinie.

Bliźnięta i Lew: Emocje

Ciepło, które Lew jest gotów dać swojemu partnerowi Bliźniętom, trudno pozostawi ich obojętnymi, podczas gdy urok i dziecinna natura Bliźniąt będą wywoływać wspaniałe emocje u Lwa, dzień po dniu. Chociaż zmienna jakość partnera Bliźniąt niekoniecznie dobrze współgra z cechą stałą jakiejkolwiek zodiakalnej znaku, w przypadku Lwa może to być idealne dopasowanie ze względu na ich ciepły, wspierający i pełen szacunku charakter.

Jeśli Lew ma wystarczająco dużo cierpliwości, aby poczekać, aż emocje Bliźniąt wyjdą na powierzchnię, mogą otrzymać więcej, niż się spodziewali. Piękno ich związku polega na świadomości obojga, prowadzącej do werbalnego wyrażania emocji, gdy tylko poczują się bezpiecznie przy sobie. Jeśli oboje rozpoznają miłość, to wspaniała historia miłości pełna wsparcia, szacunku i zawsze czegoś nowego do omówienia.

Bliźnięta i Lew: Wartości

Nade wszystko obaj cenią inteligencję i klarowność. Jako dwa znaki rządzone przez planety odpowiedzialne za nasze mentalne, racjonalne zachowanie, będą doskonale spełniać wzajemne potrzeby. Bliźnięta cenią niezależność swojego partnera i swoją własną wolność, a to dokładnie to, czego Lew może im dać. Z drugiej strony, Lew zawsze ceni wewnętrzne dziecko swojego partnera, a dokładnie to otrzyma od swojego Bliźniąt.

Bliźnięta i Lew: Wspólne działania

To dobra rzecz, że Bliźnięta chcą iść wszędzie i robić wszystko, w przeciwnym razie ci dwoje mogliby mieć duży problem ze znalezieniem aktywności, które chcieliby wspólnie podjąć. W ten sposób Lew może podnieść swoje aktywności na “wyższy poziom”, udając się do wszystkich miejsc, które zaproponuje Bliźnięta, ale w ekskluzywnej i drogiej wersji. Chociaż Bliźnięta naprawdę nie chciałyby wydawać tak dużo pieniędzy, Lew nie ma nic przeciwko płaceniu za wszystko, pod warunkiem, że nie czuje się wykorzystywany.

Jednak Lew może być bardzo leniwy. Bliźnięta są zawsze w ruchu i mają potrzebę robienia co najmniej trzech różnych aktywności każdego dnia. Gdy Lew ma czas na odpoczynek, prawdopodobnie będą chcieli oglądać telewizję i przenosić się z lewej na prawą stronę kanapy przez cały dzień. To może tworzyć przepaść między ich światami, ale zazwyczaj mają wystarczająco dużo szacunku dla potrzeb drugiej osoby, żeby móc oddzielić aktywności i być bardzo szczęśliwymi razem. Żaden z nich nie jest potrzebujący i nie chce spędzać każdej chwili swojego życia z partnerem, więc obydwu daje to wystarczającą wolność – Bliźniętom do poruszania się, a Lwowi do odpoczynku.


Bliźnięta i Lew: Podsumowanie

Bliźnięta i Lew mogą mieć tak dużo zabawy, że reszta zodiaku może im zazdrościć. Oboje uważają, że dzień spędzony w śmiechu to najlepszy dzień, a kiedy dojdzie do seksu, to tylko kwestia zarządzania swoją seksualnością. Oboje są wyzwolonymi intelektualistami, którzy szukają ciekawostek na każdym kroku i nie boją się podzielić z nimi drugiej osobie. Jeśli mogą przejść przez różnice i być otwarci na komunikację i zaufanie, to ich związek ma potencjał na długotrwałe partnerstwo pełne radości i wzajemnego wsparcia.


You cannot copy content of this page