Bliźnięta i Rak
Bliźnięta i Rak

Bliźnięta i Rak: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Rak: Bliźnięta mają tendencję do poszukiwania najdziwniejszych seksualnych doświadczeń na zewnątrz, podczas gdy Rak pozostaje w domu, oczekując wieczoru, aby być kochanym przez swojego czułego partnera. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale jest to bardzo rzadkie, żeby partner Bliźniąt zdołał rozluźnić Raka i zabrać go w swoją seksualną przygodę. Mimo to, między nimi istnieje silna więź. Rak kontynuuje znak Bliźniąt i w pewnym sensie jego natura jest wynikiem niekończących się rozmów i racjonalnych wyjaśnień.

Jeśli partner Bliźniąt ma dość cierpliwości, aby rozmawiać o tych samych rzeczach ciągle na nowo, z czasem mogą zbudować wystarczającą bliskość, aby mieć udane życie seksualne. W celu osiągnięcia tego scenariusza, Raku również potrzeba rozmowy. Nie wystarczy powiedzieć zdanie lub dwa i oczekiwać, że Bliźnięta zrozumieją, jak się czuje. Jeśli uda im się porozumieć, Rak może odkryć głębie swojego Bliźniąt, dając mu wystarczające wsparcie do wyrażenia swojej bardziej emocjonalnej seksualnej osobowości.

Jeśli chcą, aby ich związek działał, ich życie seksualne musi znajdować się gdzieś pośrodku – wystarczająco intymne i ekscytujące, aby oboje byli zadowoleni.

Bliźnięta i Rak: Zaufanie

Bliźnięta to znak rządzony przez Merkurego, naszego małego oszusta. Nie jest łatwo zaufać partnerowi Bliźniąt, zwłaszcza jeśli ktoś próbuje ograniczyć ich wolność. Jako znak racjonalny, zwykle nie widzą powodu, aby kłamać lub zdradzać partnera, o ile nie czują się zagrożeni przez intymność, której nie są gotowi na razie doświadczyć, lub ograniczeni.

Głównym zadaniem Raka w związku z Bliźniętami jest pozwolenie im na bycie wolnymi. Jeśli zaczną mieszkać razem, Bliźnięta będą musiała z dala trzymać się od swojego gniazda miłości, a Rak spędzi dużo czasu samotnie. To wyzwanie, ale oba znaki mogą mieć wystarczająco dużo oddania swoim wartościom osobistym, i ci partnerzy powinni wiedzieć, że nie warto niszczyć swojego związku drobnymi kłamstewkami.

Bliźnięta i Rak: Komunikacja i inteligencja

Prawdopodobnie nie ma innego znaku w zodiaku, z którym Bliźnięta nie potrafiłyby rozmawiać, dlatego ich umiejętności komunikacyjne są tu nieco wyższe w każdym przypadku. W relacji z partnerem Raka, zwykle czują potrzebę otwarcia się nieco bardziej i dzielenia się rzeczami, których nie byliby skłonni dzielić się z innymi ludźmi. Wokół Raka, zarówno mężczyzna, jak i kobieta, jest pewne “macierzyńskie” światło, które daje Bliźniętom wystarczająco dużo przestrzeni, aby uwolniły swoje wewnętrzne dziecko.

To może być naprawdę wspaniały związek, który trwa dłużej niż inne relacje Bliźniąt, ponieważ zazwyczaj Rak ma wystarczającą empatię dla swojego partnerskiego dziecka. Oczywiście, jeśli inne aspekty związku są wystarczająco satysfakcjonujące. Można śmiało powiedzieć, że Rak i Bliźnięta są dobrymi przyjaciółmi, co może przyspieszyć właściwe kierunkowanie ich zrozumienia emocjonalnego i seksualnego.

Bliźnięta i Rak: Emocje

Główną negatywną możliwością tutaj jest fakt, że Bliźnięta nie zawsze słuchają. Często mówi się, że Bliźnięta to powierzchowny znak, ale w rzeczywistości lubią unikać trudnych rozmów ze względu na swoją potrzebę posuwania się naprzód. Rak może próbować zbyt często dzielić się swoimi emocjami, aby Bliźnięta miały wystarczająco dużo cierpliwości, aby je zrozumieć, co może być niszczące dla ich emocjonalnego związku.

Z drugiej strony Bliźnięta rzeczywiście nie pokazują emocji w sposób, który Rak łatwo rozpozna. Dobrze, że potrafią odnaleźć emocje w wszystkim i każdym, dzięki czemu mogą mieć szansę zrozumieć emocjonalną naturę swojego dziecinnego Bliźniąt.

Bliźnięta i Rak: Wartości

Mają zupełnie inne systemy, w których wartościują rzeczy w życiu. Podczas gdy Bliźnięta są znakiem racjonalnym, nadającym wartość wszystkiemu, co wychodzi z ich umysłu, Rak jest emocjonalnym guru, nadającym wartość rzeczom, które poruszają ich serce. Jeśli chodzi o związki, są prawdopodobnie najbardziej narażeni na różnice w tej kategorii, ponieważ te różnice sprawiają, że ich główne cele są różne. Chociaż obaj będą motywowani do znalezienia miłości, sposób, w jaki partner się zachowuje w związku, może być uważany za “niewłaściwy” ze względu na swoją odmienną naturę od tego, czemu każde z nich przywiązuje wagę.

Bliźnięta i Rak: Wspólne działania

Aktywności, które Bliźnięta i Rak mogą wspólnie podjąć, zależą głównie od poziomu energii partnera Raka. Jeśli mają wystarczająco dużo energii, aby nadążyć za chaotycznym harmonogramem Bliźniąt, mogą znaleźć wiele przyjemnych rzeczy do zrobienia razem. Rak to znak, który wywyższa Jowisza, a jego przedstawiciele lubią podróżować, tak samo jak lubią czuć się w domu zgodnie ze swoim znakiem. Chociaż partner Bliźniąt nie musi się tak bardzo oddalać, mogą znaleźć złoty środek, podróżując do miejsc, które oboje chcą odwiedzić.

Jednak główną cechą Bliźniąt jest ich ciekawość. Prowadzi ich ona w różne kierunki, odczuwają potrzebę spróbowania wszystkiego i poszukiwania nowych, ekscytujących doświadczeń, którymi mogą podzielić się z kimś. Niestety Rak nie cieszy się tym tak bardzo. Podczas gdy związek jest nowy, wszystko będzie wydawało się ekscytujące i zapierające dech w piersiach. Z czasem Rak będzie chciał się osiedlić, wyobrażając sobie kupno mebli razem i wychowywanie dzieci. Nie jest łatwo dla niego zaakceptować, że ta natura, którą ma Bliźnięta, nie zmieni się jutro. Bliźnięta partnera nie można sprowadzić do spokoju. To po prostu nie jest ich misja w życiu.


Bliźnięta i Rak: Podsumowanie

Bliźnięta i Rak są obok siebie w zodiaku i mają tendencję do bycia obok siebie w przyjaźni. Jeśli chodzi o emocjonalne lub seksualne relacje, wydaje się, że jest zbyt wiele rzeczy, które ich dzielą. Aby ich związek przetrwał, oboje muszą dokonać pewnych dostosowań. Bliźnięta prawie nigdy nie zmienią swojej rutyny dla kogoś, zwłaszcza gdy uważają, że jest ona jedyną słuszną. Rak jest znakiem, który ma tendencję do tworzenia silnych więzi i oczekuje, że partner będzie bardziej zaangażowany emocjonalnie.

Jeśli oboje będą w stanie znaleźć kompromis i zrozumieć swoje potrzeby, mogą stworzyć związek, który łączy racjonalność i emocjonalność w satysfakcjonujący sposób. Jednak wymaga to dużo pracy i komunikacji ze strony obojga partnerów.


You cannot copy content of this page