Bliźnięta i Ryby
Bliźnięta i Ryby

Bliźnięta i Ryby: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Ryby: Dobrze, że Bliźnięta mają tak dużo kreatywności w podejściu do seksu, bo inaczej mieliby naprawdę trudności w nawiązaniu jakiejkolwiek intymnej więzi z Rybami. Mogą się do siebie czuć przyciągani z powodu panowania Merkurego i Jowisza – tych samych planet, które rządzą ich przeciwnymi znakami. Jednak istnieje duża szansa, że nawet nie uznają się nawzajem za istoty seksualne lub zachowają odległość, jeśli się spotkają.

Bliźnięta mają duży potencjał twórczy, ale nie poszukują jedynego i prawdziwego miłościowego partnera, aby uprawiać seks. Ryby natomiast uwielbiają Venusa i chcą uprawiać seks tylko z miłością swojego życia, chyba że doświadczyły zbyt wielu rozczarowań. Jeśli spotkają się po tych licznych rozczarowaniach, Bliźnięta nie będą uważać Ryb za zbyt atrakcyjne, ponieważ nie będą już posiadały dziecięcej energii ani uroku.

Jeśli ich życie seksualne ma funkcjonować, oboje będą musieli znaleźć sposób na bycie nieco bardziej uziemionymi niż zwykle. Bliźnięta będą musiały uświadomić sobie prawdę o swojej własnej naturze emocjonalnej i oddać się prawdziwej intymności, podczas gdy Ryby będą musiały zaakceptować różnice swojego partnera, zamiast szukać duszy towarzyszącej z ustalonymi cechami.

Bliźnięta i Ryby: Zaufanie

Zaufanie to już słaby punkt w niemal każdym związku tych dwojga, a kiedy się spotkają, istnieje szansa, że nie będą mieć pojęcia, jak zbudować zaufanie między nimi. Mają zupełnie różne sposoby radzenia sobie z relacjami emocjonalnymi i problemami z obrazem samego siebie, i będą próbować wielu różnych sposobów, aby wykrzywić prawdę, kiedy są razem. Niestety, gdy któryś z nich kłamie, nie odniosą wielkiego sukcesu. Bliźnięta są zbyt bystre, by dać się oszukać przez swojego partnera Raka, a Ryby zbyt dobrze wyczuwają stan swojego partnera Bliźniąt, żeby nie zauważyć, kiedy nie mówią prawdy. W zasadzie oboje wkraczają w swoje nieświadome i widzą siebie nawzajem w sposób, w jaki żaden z nich nie spogląda na samego siebie.

Bliźnięta i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Zawsze będą mieli jakąś bajkę do opowiedzenia i świetnie się bawić, gdy będą razem. Będą razem się śmiać, ale to jest dziwne połączenie z brakiem prawdziwej komunikacji. Bliźnięta mogą postanowić zrobić żart, a Ryby będą się śmiać, nie zastanawiając się nad tym. Ryby mogą coś powiedzieć, żeby zaczepić Bliźniąta, a Bliźnięta będą się śmiać, nie zastanawiając się nad tym. To jakby nigdy naprawdę nie słuchali siebie nawzajem i pogrążają się w dziwnym basenie powierzchownych relacji i rozmów na błahe tematy.

Jeśli zaczną dyskutować o swoich głębokich myślach i uczuciach, mogą znaleźć się w konflikcie, którego żaden z nich się nie spodziewał. Możemy powiedzieć, że idealizują się nawzajem, ale tylko do pewnego stopnia. Ani Bliźnięta, ani Ryby nie będą postrzegać siebie nawzajem jako swojej jedynej i prawdziwej miłości, chyba że są tak naprawdę przeznaczeni dla siebie. W związku z tym będą miały obraz siebie nawzajem, który odbiega od rzeczywistości, ze względu na fakt, że naprawdę nie słuchają siebie nawzajem. Jedynym możliwym sposobem na prowadzenie głębokiej rozmowy między nimi jest sytuacja, w której osiągną absolutną emocjonalną bliskość, taką jaką zazwyczaj mają członkowie rodziny.

Bliźnięta i Ryby: Emocje

Bliźnięta są jednym z najbardziej racjonalnych znaków zodiaku, a Ryby to nieuleczalni romantycy i jedni z najbardziej emocjonalnych znaków. Kiedy się zakochają, rzadko są na tej samej fali i często tylko jedno z nich ma prawdziwe uczucia do drugiego. Są idealnymi kandydatami do scenariusza niespełnionej miłości i mogą być utrapieniem dla wszystkich wokół, jeśli znajdą się w związku bez emocjonalnej równowagi.

Bliźnięta i Ryby: Wartości

Obaj cenią to, czym się wyróżniają, i chociaż Bliźnięta cenią osobę, która ich wysłucha i pokocha bezwarunkowo, nie jest to to samo co namiętna miłość, którą pragnie partner Ryb. Ogólnie rzecz biorąc, obaj będą trzymać się tego, co znają najlepiej. Bliźnięta docenią siłę intelektualną i nie będą zbytnio zaniepokojone nieuczciwością, o ile ich wyobrażenie o relacji nie zostanie zachwiane. Ryby docenią niezawodność swojego partnera i zaufanie będzie miało dla nich wysokie znaczenie.

Mimo to istnieje jedna rzecz, którą będą dzielić, ukrytą w fakcie, że obaj cenią czyjąś zdolność do tworzenia. Chociaż wynika to z różnych spojrzeń na twórczość, może ich połączyć w akcie kreatywności. Ryby dostarczą talentu i inspiracji, a Bliźnięta swojej pomysłowości i praktyczności.

Bliźnięta i Ryby: Wspólne działania

Kiedy mówimy o Bliźniętach i Rybach, musimy pamiętać, że oba znaki są zmiennymi. Choć ich zainteresowania mogą się znacznie różnić, mogą znaleźć wspólne aktywności ze względu na wzajemną potrzebę jakiejkolwiek formy ruchu. Ryby zwykle będą marzyć o ruchu, zamiast go faktycznie podejmować, i dokładnie tego Bliźnięta mogą ich nauczyć – jak podjąć pierwszy krok.


Bliźnięta i Ryby: Podsumowanie

Bliźnięta i Ryby to znaki, które często nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Obydwoje zwykle są wystarczająco pozytywni, aby mieć powierzchowne, przyjemne relacje i dobrze czuć się razem na większych spotkaniach towarzyskich. Oboje mogą zapomnieć zadzwonić do siebie, gdy się umówią, i obydwaj mogą zmieniać swoje opinie w ciągu dwóch sekund, ale po prostu nie mają tych samych celów. Jako znak silnie umysłowy i silnie emocjonalny, ich brak zrozumienia może być bolesny dla Ryb i czasami dla obydwu. Jeśli jednak zakochają się i rozpoczną romantyczną relację, szanse na długotrwałe trwanie są niewielkie.

Jednak istnieje piękno w kreatywnej stronie tego związku, i jeśli Bliźnięta zdecydują się naprawdę słuchać Ryb, mogą im pomóc wykorzystać swój talent w konstruktywny sposób. W większości sytuacji Ryby będą wyczerpywać energię swojego partnera i zaskoczą Bliźnięta swoją inteligencją i umiejętnościami adaptacji. Ostatecznie, wartości tych znaków różnią się tak bardzo, że intymność i zaufanie między nimi będą prawdziwym wyzwaniem, a komunikacja emocjonalna będzie ciężka do osiągnięcia.


You cannot copy content of this page