Bliźnięta i Skorpion
Bliźnięta i Skorpion

Bliźnięta i Skorpion: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Skorpion: Zgodność intymna pomiędzy Bliźniętami a Skorpionem jest jak połączenie najgłębszego i najwyższego punktu na Ziemi. Bliźnięta są tak odległe od emocjonalnego świata Skorpiona, że dobre seksualne relacje między nimi wydają się praktycznie niemożliwe. Ta para musi być wspierana przez inne aspekty w swoich horoskopach, jeśli chcą mieć szansę na trwały związek oparty na miłości i seksie.

Bliźnięta mogą być powierzchowne, i nie ma innego znaku, który zdaje sobie z tego sprawę lepiej niż Skorpion. Ich element powietrza w połączeniu z panowaniem Merkurego i brakiem emocji jest bliski najgorszego koszmaru Skorpiona. Skorpion jest znakiem naszych najgłębszych emocji i jako taki jest związany z najbardziej intymną stroną seksualności. Kiedy rozpoczynają związek z Bliźniętami, prawdopodobnie nigdy nie przemija przez ich umysł, że w świecie istnieje osoba tak aseksualna.

Jeśli się w sobie zakochają, mają wiele do nauczenia się od siebie nawzajem. Skorpion skupia się na swoim życiu seksualnym i potrafi być bardzo kreatywny, gdy jest zrelaksowany. Niemniej jednak mają tendencję do tworzenia mrocznej, sadystycznej lub masochistycznej atmosfery, z której Bliźnięta mogą jedynie się śmiać. Jeśli wzajemny szacunek między nimi jest bardzo wysoki, Bliźnięta mogą nauczyć Skorpiona, że nie wszystko w ich życiu seksualnym musi być tak fatalistyczne. W zamian Skorpion dostarczy swojemu bliźniemu partnerowi głębi i emocjonalnego nastroju w seksie, z jakim nigdy wcześniej się nie spotkał.

Bliźnięta i Skorpion: Zaufanie

Skorpion ufa każdemu, dopóki nie przestaje. Mają tę dziwną, “posiadawczą” naturę, która potrafi ofiarować pełne zaufanie partnerowi, dopóki nie pojawi się pierwsze ziarenko podejrzeń, zazwyczaj w wyniku niepewności i braku szacunku. Lubią czystość i pewność, i są gotowi dawać bezwarunkową szczerość, oczekując tego samego w zamian. Tutaj pojawia się Bliźnięta i zadaje proste pytanie – jak mogę być szczery, skoro w pierwszej kolejności nie wiem, jaka jest moja prawda? To absurdalne oczekiwać takiej definitywnej szczerości od partnera będącego tak podatnym na zmiany i nie mającego pojęcia, co będzie czuł lub robił jutro. Niemniej jednak mają dar komunikacji, który może uratować sytuację, ale może być on użyty jedynie wtedy, gdy Skorpion nie czuje się zagrożony z powodu wcześniejszej nierozwiązanej rany serca.

Bliźnięta i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

Dobrą rzeczą jest to, że Bliźnięta potrafią porozumieć się z każdym. Będą zafascynowane naturą Skorpiona i jak zawsze bardzo ciekawe. To zafascynowanie wzrośnie dzięki głębi i interesującym tematom Skorpiona, aż do momentu, gdy stanie się zbyt mroczne i przygnębiające. To jest coś, czego Bliźnięta nie chcą mieć do czynienia, jeśli nie muszą. Niestety, Skorpion uważa, że nie ma wiele do nauczenia się od Bliźniąt. Chociaż mogliby pragnąć większej powierzchowności, gdy mają kontakt z kimś o mniejszej głębi, ich ego rozbłyska, czując się dominujący, ponieważ są tacy, jacy są. Prawdopodobnie nigdy nie będą mieli dużego szacunku dla Bliźniąt z tego powodu i mogą próbować odżywiać się ich osobowością, aby wzbogacić własną.

W przypadku, gdy mają wspólne zainteresowania i podobne kierunki zawodowe lub edukacyjne, mogą się doskonale uzupełniać. Bliźnięta dostarczą pomysłów i odkryją nową wiedzę, podczas gdy Skorpion sięgnie głębiej i nadaje prawdziwą istotę wszystkiemu. Ich komunikacja może być inspirująca, jeśli wejdą w ten tryb i zaczną akceptować jakości drugiej osoby. Mają wiele do siebie nawzajem do zaoferowania, i byłoby szkoda, gdyby utrzymywali swój związek w konflikcie ego przez zbyt długo.

Bliźnięta i Skorpion: Emocje

Brak zgodności emocjonalnej to to, co niszczy ich życie seksualne i przynosi obu ból głowy. Jeśli jeden z nich zakocha się w drugim, nie będą mieli łatwego życia, jeśli uczucia nie zostaną odwzajemnione w tej samej proporcji. Możemy powiedzieć, że trudno im się zsynchronizować, ponieważ emocje, które Skorpion byłby gotowy oddać bezwarunkowo, są czymś, dla czego Bliźnięta muszą być oczarowane. Wydaje się, że nie mają tej samej skali emocjonalnej, co może zostawić ich oboje niezadowolonymi lub pod presją, która osiągnie punkt krytyczny. Najlepszą opcją dla ich wspólnego świata emocjonalnego byłoby, gdyby obaj partnerzy dawali to, na co są w stanie, nie oczekując niczego w zamian.

Bliźnięta i Skorpion: Wartości

Dobrą rzeczą w ich związku jest to, że obaj cenią siłę myśli. Chociaż Skorpion ceni wiele innych cech w czyjejś osobowości, będą pod wrażeniem inteligencji i pomysłowości. Bliźnięta również skupią się na tych samych rzeczach, ale będą miały nieco inne spojrzenie na czyjś intelekt. Niemniej jednak mogą zgodzić się na wspólne wartości, mimo że inne rzeczy, do których dążą, będą się znacznie różnić.

Bliźnięta i Skorpion: Wspólne działania

Wspaniałą cechą tej pary jest ich otwartość na zmiany. Bliźnięta będą chciały zmienić otoczenie, a Skorpion będzie chciał zmienić swoje życie, chętnie podążając za małymi krokami Bliźniąt w kierunku tego celu. Skorpion jest znakiem stałym, zakorzenionym w zmianie o ogromnych proporcjach, a płynna natura Bliźniąt może ich w większości przypadków irytować. Niemniej jednak mogą zrozumieć potrzebę różnych doświadczeń w życiu i ekscytacji, które zawsze poszukują. Chociaż być może nie będą podniecać się tymi samymi rzeczami, wystarczająco dużo emocji będzie dla obu partnerów, aby wybrać drogę, którą zdecydują się podążać razem.


Bliźnięta i Skorpion: Podsumowanie

Bliźnięta i Skorpion często będą się nawzajem denerwować. Żaden z nich nie będzie łatwo rozumiał osobowości partnera. Dla Bliźniąt ich partner będzie wydawał się zbyt przygnębiony i mroczny bez widocznego powodu, a dla Skorpiona może to być doświadczenie bez celu i głębi. Jeśli jednak się w siebie zakochają, będą mogli nawiązać więź poprzez wzajemną miłość do zmiany i dawanie sobie dokładnie tego, czego im brakuje. Bliźnięta będą odczuwać głębokie, emocjonalne zadowolenie, a Skorpion będzie w stanie doświadczyć powierzchowności i lekkości, które będą sprawiały, że ich związek będzie bardziej interesujący i pełny różnych doświadczeń.


You cannot copy content of this page