Bliźnięta i Strzelec
Bliźnięta i Strzelec

Bliźnięta i Strzelec: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Strzelec: Bliźnięta i Strzelec mają dziwne podejście do seksu, dziecinne i lekkie, jakby nie przywiązujący do niego zbyt dużej wagi. Kiedy są razem, zazwyczaj dziwnie angażują się w emocje, których żaden z nich naprawdę nie rozumie. Ich życie seksualne jest czymś, co warto pielęgnować – łatwe, otwarte i bez presji po żadnej ze stron. Oboje będą cieszyć się swoimi relacjami seksualnymi, które będą towarzyszyć im śmiech, kreatywność i radość. Jako dwoje dzieci w ciałach dorosłych mogą przejść przez uczucie wstydu razem, jeśli nie mają dużego doświadczenia.

Kiedy spotykają się trochę starsi, jest niewielka szansa, że żadne z nich nie miało wystarczająco dużo doświadczeń seksualnych i partnerów, aby zrozumieć swoje osobiste potrzeby i pragnienia. Może to sprawić, że oboje staną się trochę egoistyczni, ale jeśli utrzymują komunikację, nie ma powodu, dla którego ktoś miałby na to patrzeć z dezaprobatą.

To dziwne, ale seks naprawdę nie jest dla tych partnerów tak ważny. Szukają kogoś, kto uzupełni ich osobowość intelektualną, kogoś, z kim mogą rozmawiać i dawać im poczucie celu. Dlatego mogą zdecydować się pozostać przyjaciółmi po rozstaniu, ponieważ ich początkowe założenie polegało na budowaniu silnego związku opartego na ich osobowościach, a nie na sferze seksualnej czy emocjonalnej.

Bliźnięta i Strzelec: Zaufanie

Jeśli ktoś może zrozumieć potrzebę partnera, by być niewiernym, to właśnie oni. Co dziwne, może to prowadzić do ostatecznej wierności, ponieważ nie będzie już ekscytacji w tajemnicy i tajemnicy równoległych związków. Strzelec nie jest osobą, która potrafi skłamać i utrzymać poważną minę, i zazwyczaj naprawdę niepokoi go kłamstwo innych ludzi. Bliźnięta potrafią skłamać tak łatwo, że czasami nawet nie wiedzą, że kłamią. Kiedy są razem, wszystko to staje się czymś, z czym można się dobrze bawić, i mogą grać w grę zaufania, aż zbudują je na mocnych podstawach wzajemnego szacunku.

Bliźnięta i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Wow! Ten rodzaj zrozumienia naprawdę jest czymś, co warto pielęgnować. Problem może pojawić się, gdy oboje są zbyt zajęci ściganiem swoich własnych wartości i nie dostrzegają tego, co mają nawzajem. Jako znaki przeciwstawne, uzupełniają się nawzajem, ale jest to szczególnie odczuwalne w tej części ich związku. Dzięki pomysłom i płynności umysłu Bliźniąt nie ma niczego, czego Strzelec nie mógłby się nauczyć lub podzielić, będąc jednocześnie uczniem i nauczycielem. Ciekawość działa w obie strony i będą spędzać dni na poznawaniu siebie nawzajem i absorbowaniu wspólnych doświadczeń.

Jedyną rzeczą, która może wpływać na jakość ich połączenia umysłowego, jest ewentualny strach przed intymnością, który rozwija się między nimi. Ta siła osobistej wymiany przestaje być czysto umysłowa i staje się emocjonalna, i jako dwa znaki, które nie są zbyt emocjonalne na samym początku, mogą przestraszyć się intensywności emocji, które wyłaniają się, gdy są razem.

W ogólnym rozrachunku jest to para, z którą chcesz spędzać czas każdego dnia. Dosłownie będą dzielić się szczęściem zarówno między sobą, jak i z otoczeniem. Mogą zainspirować każdego do miłości i uśmiechu, ponieważ będą się śmiać w sposób tak szczery i świetnie się razem bawić. „Tu i tam” natura Bliźniąt nabierze nowego znaczenia i celu w oczach Strzelca, podczas gdy poszukiwanie ostatecznej prawdy może być o wiele łatwiejsze dla Strzelca z umysłem Bliźniąt. Ich optymizm i elokwencja będą się mnożyć, dzień po dniu, aż jeden z nich się przestraszy i postanowi odejść lub śmierć ich rozłączy.

Bliźnięta i Strzelec: Emocje

To dość dziwne, aby myśleć o emocjonalnej stronie związku między Bliźniętami a Strzelcem. Oba znaki mają w sobie coś niewyrażającego emocji, ale ich kontakt rozwija tak dużo emocji, że być może żadne z nich nie będzie w stanie sobie z tym poradzić. Nie są przyzwyczajeni do odczuwania tak wiele, i kiedy się “zgrają”, Strzelec może odkryć nowe znaczenie życia, a Bliźnięta syntezy, której nigdy wcześniej nie mieli okazji doświadczyć. To naprawdę może być fascynująca historia miłości, jeśli tylko nie uciekną przed tymi wszystkimi emocjami.

Bliźnięta i Strzelec: Wartości

Istnieje ważna rzecz, którą oboje cenią – rzeczy, które mają sens. Jako znaki przeciwstawne, mogłoby się wydawać, że Bliźnięta są rozproszone i powierzchowne, podczas gdy Strzelec jest skoncentrowany i głęboki, ale w rzeczywistości mają ten sam rdzeń – wszystko musi mieć sens. Zwykle kojarzymy to ze znakiem Strzelca, ale Bliźnięta mają to w swoim podejściu do słów i codziennych działań. Ich Merkury nie radzi sobie z bezsensownymi słowami, historiami bez znaczenia i celu, jakikolwiek ten cel może być.

Bliźnięta i Strzelec: Wspólne działania

Nie tylko będą dzielić każdą aktywność, o której jeden z nich pomyśli, ale także będą się śmiać przez całą drogę, niezależnie od tego, co postanowią robić razem. Ta pozytywna emocja i czysta radość, którą mogą się dzielić, staje się czymś w rodzaju szczęśliwego narkotyku zarówno dla nich, jak i dla innych, i już nie chcą się rozdzielać. Jako dwa zmienne znaki, doskonale rozumieją wzajemną zmienność i elastyczność, potrafią znaleźć wszelkie właściwe powody, dla których wszystko, co robią, ma sens. Istnieje jednak moment, gdy mogą stać się irytujący dla otoczenia, jak dwójka rozpieszczonych dzieci bez trosk na świecie, ale dopóki są tak szczęśliwi, dlaczego by się tym przejmować?


Bliźnięta i Strzelec: Podsumowanie

Bliźnięta i Strzelec tworzą niesamowitą parę, prawdopodobnie będącą najbardziej niewinnym związkiem wśród wszystkich przeciwieństw w zodiaku. Nie zawsze odnajdują się od razu, ale w pewnym momencie życia jest niemal pewne, że Bliźnięta znajdą swojego Strzelca i odwrotnie. Ich związek ma silne połączenie intelektualne, w którym stopniowo znajdują głębokie emocje. Nie ma jednak prawdziwej prognozy, jak to się skończy, ponieważ oboje mogą bardzo łatwo stracić zainteresowanie sobą i odejść. Jeśli jednak utrzymują swój entuzjazm i przypominają sobie, że cały ten świat to tylko jedna wielka zabawa, zakończą związek w dobrym miejscu, będąc przyjaciółmi i nieustannie dzieląc się swoimi entuzjazmami, ciekawością i umysłową wędrówką.


You cannot copy content of this page