Bliźnięta i Waga
Bliźnięta i Waga

Bliźnięta i Waga: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Waga: Bliźnięta i Waga są obie rządzone przez element Powietrza, co powinno zapewnić im dobry początek dla ich połączenia umysłowego i werbalnego zrozumienia. Jeśli chodzi o seks, jest to atut, ponieważ obie będą miały swobodę komunikowania wszystkiego, co je niepokoi lub satysfakcjonuje. Delikatne ego Wagi może być podniesione przez czar i podejście Bliźniąt do seksu. Wydają się wiedzieć, jak sprawić, by wszystko było nieco mniej poważne, co pomoże również partnerowi Wagi otworzyć się i dzielić emocjami poprzez seks. Gdy partner Bliźniąt dostrzeże, jak stonowana może być Waga, mimo że wydaje się taka taktowna i zimna, nie będą mieć zbyt dużego wyboru, oprócz dzielenia się również emocjami.

Głównym celem w ich życiu seksualnym jest właśnie zbalansowanie tych emocji. Waga to znak rządzony przez Wenus, seksualny, zmysłowy i uwodzicielski, podczas gdy Bliźnięta są rządzone przez Merkurego i nie mają seksualnej ani emocjonalnej mądrości. Podstawą udanego życia seksualnego między nimi jest ich ciekawość, ponieważ Waga zawsze jest ciekawa swojego partnera, tak jak Bliźnięta są ciekawe wszystkiego innego. Choć Waga może być niezdecydowana, Bliźnięta nie będą miały problemu z wymyśleniem innego podejścia i znalezieniem nowych technik, słów i przygód, aby urozmaicić swoje spotkania seksualne.

Bliźnięta i Waga: Zaufanie

Kiedy Waga zdecyduje się być z kimś, nawet jeśli to nastąpi po długiej i trudnej wewnętrznej walce, prawdopodobnie uwierzy w słowa i działania tej osoby. Wybierając partnera, wybierają go ze względu na jego charakter i prostolinijność. Waga nie ma powodu do wątpienia we własne osądy i prawdopodobnie uwierzy swojemu partnerowi Bliźniętom we wszystkich przypadkach, z wyjątkiem sytuacji, gdy ich nieuczciwość jest zbyt oczywista. W zamian Bliźnięta będą szanować potrzebę Wagi flirtowania, aby być akceptowanym i kochanym przez innych ludzi. Nie tylko nie będą to odczuwać jako zagrożenie, ale będą w rzeczywistości cieszyć się konsekwencją tego zachowania – swoją własną wolnością.

Bliźnięta i Waga: Komunikacja i inteligencja

Partner Bliźniąt ma bardzo wyrobione zdanie, a Waga ma tendencję do odbierania wielu rzeczy, które partner mówi, jako osobisty atak. Chociaż Bliźnięta w większości przypadków będą po prostu podążać za swoją racjonalną naturą i komentować rzeczy, po prostu dlatego, że chcą rozmawiać, to dla Wagi będzie trudne, aby przetrwać niektóre rzeczy, które mogą powiedzieć. Znak Wagi jest bardzo wrażliwy na wszelkie próby narzucania woli czy krytyki i będzie to dostrzegać nawet wtedy, gdy Bliźnięta nie mają pojęcia, o czym partner sobie wyobraża. Który z nich ma rację? Nie sposób powiedzieć.

Ponieważ żadne dwie osoby nie mogą zawsze zgadzać się we wszystkim, za każdym razem, gdy otwierają usta, Bliźnięta i Waga mogą mieć bardzo bolesną i trudną komunikację ze względu na wzajemny brak tolerancji. Partner Bliźniąt raczej oszaleje niż przyzna, że ma brak tolerancji, ale prawdą jest, że mogą być dość surowi, jeśli chodzi o aktywność umysłową i opinie innych. Waga w większości przypadków jest wystarczająco zraniona przez presję na swoją osobowość wywieraną przez swoją pierwotną rodzinę, więc będzie miała bardzo złe odczucia wobec takiego zachowania, nawet jeśli Bliźnięta nie miały złych intencji.

Główny problem tkwi w tym, że Bliźnięta żyją, aby uczyć się i nauczać tego, czego się nauczyły. Często przedstawiają siebie jako osoby, które wiedzą rzeczy, a Waga może to odebrać jako próbę udowodnienia swojej dominacji intelektualnej. Chociaż to nie jest ich intencja w większości przypadków, czasem jedno zdanie wypowiedziane przez Bliźnięta może sprawić, że Waga będzie czuła się zraniona przez lata. Waga może uczyć się od nauczyciela, od kogoś, kto udowodnił swoją wartość, ale trudno będzie się uczyć od swojego partnera, który wszystko wie.

Bliźnięta i Waga: Emocje

Sposób, w jaki rozwijają się emocje Wagi, jest naprawdę odpowiedni dla Bliźniąt. Wydają się być zsynchronizowani, podczas gdy partner Wagi poszukuje głębi, a Bliźnięta fruwają wokół w poszukiwaniu nowego odkrycia. Nawet nie zauważą, jak miłość między nimi zaczyna się ukazywać, jedno z nich biegnie wokół, a drugie zastanawia się, dlaczego nie byliby doskonałym związkiem.

Możemy powiedzieć, że żadne z nich nie jest bardzo emocjonalne, ale Waga jest rządzona przez Wenus, więc istnieje silne połączenie z płaszczyzną emocjonalną. Problem polega na tym, że oboje dużo mówią o swoich emocjach, ale żadne z nich nie zatrzymuje się, aby je naprawdę poczuć. Mogą pozostawać zdystansowani i niezaangażowani, chyba że Waga zakocha się na tyle głęboko, aby podążać za swoim partnerem Bliźniętami, gdziekolwiek by oni nie poszli, a Bliźnięta zakochają się na tyle głęboko, że słowa stracą znaczenie.

Bliźnięta i Waga: Wartości

Podczas gdy Waga ceni konsekwencję i odpowiedzialność, Bliźnięta są od tego bardzo różne, mając przeciwstawne wartości. Bliźnięta cenią twórczość i siłę intelektu partnera, czego Waga nie może zrozumieć, jeśli Słońce Wagi jest w stanie najniższym. Ich punktem spotkania jest wartość intelektu, choć może to wydawać się dziwne. Obydwa znaki powietrzne zwracają dużą uwagę na umysłową osobowość partnera i sposób, w jaki myśli. Mogą znaleźć sposób, aby drażnić się nawzajem słowami, uwodzić się i ostatecznie znaleźć sposób na komunikowanie się we wszystkich innych aspektach – o ile oboje będą na to wystarczająco zainteresowani.

Bliźnięta i Waga: Wspólne działania

Waga jest typowym kameleonem aktywności, gdy się zakochuje. Chcą zgłębić świat swojego partnera od początku do końca i chętnie podążają za nim we wszystkich aktywnościach, oczekując tego samego odwrotnej strony. Jednak to może skończyć się niefortunnie, zostawiając Wagę z wyczerpaną energią i niespełnionymi życzeniami. Bliźnięta po prostu nie obchodzą tego, czy podążają za partnerem tylko dlatego, że chcą być śledzone. Oboje muszą mieć niskie oczekiwania i pozwolić partnerowi zaskoczyć ich czymś nowym i ekscytującym. Będą cieszyć się różnymi aktywnościami, odkrywając, że obydwoje mogą pokazać się w roli dobrego nauczyciela, gdy uczą się razem.


Bliźnięta i Waga: Podsumowanie

Podsumowując, Bliźnięta i Waga mają potencjał do stworzenia harmonijnego związku, ale wymaga to wzajemnego zrozumienia, kompromisów i pracy nad komunikacją. Ich zgodność seksualna i intymność mogą być dobre, jeśli będą otwarci i gotowi eksperymentować. Wzajemne zaufanie jest kluczowe, aby utrzymać silne więzi emocjonalne. Komunikacja może być wyzwaniem ze względu na różnice w stylach komunikacji, ale z wysiłkiem i empatią mogą znaleźć wspólne ground. Wspólne aktywności mogą przynieść im radość, jeśli pozwolą sobie na elastyczność i odkrywanie nowych doświadczeń. Wartości mogą się różnić, ale z szacunkiem i wzajemnym zrozumieniem mogą znaleźć równowagę.


You cannot copy content of this page