Bliźnięta i Wodnik
Bliźnięta i Wodnik

Bliźnięta i Wodnik: Namiętność i intymność

Bliźnięta i Wodnik: Bliźnięta i Wodnik prawdopodobnie mogą uprawiać seks za pomocą prostego stymulowania werbalnego. Nie muszą się rozbierać, aby mieć doświadczenie seksualne, chociaż będą chcieli być nagie cały czas, aby uwolnić się od wszystkich ludzkich ograniczeń, jakie reprezentuje odzież. Zgubią się w drodze do jakiegoś miejsca i będą tam uprawiać seks. Albo gdzieś indziej. Ale kto się tym przejmuje, gdy szukają pokrewnych dusz i chcą dobrze się bawić podczas tego.

Obydwoje będą podnieceni intelektualną stroną swojego związku i jeśli mają być zadowoleni, muszą uważać siebie nawzajem za inteligentnych. Ani Bliźnięta, ani Wodnik nigdy nie będą w poważnym związku z kimś, kto ich zdaniem jest głupi. Nawet to, co nazwaliby “nieważkim spotkaniem seksualnym”, musi mieć miejsce z kimś, kto ma wystarczająco dużo dowcipu i coś do powiedzenia.

Mogą uprawiać seks wszędzie i żadne z nich nie będzie się tym przejmować. Bliźnięta są trochę dziecinne i mogą czuć się zawstydzone w pewnych sytuacjach, ale gdy Wodnik weźmie władzę, Bliźnięta zrozumieją, że nie ma granic dla ich swobody wyrażania. Ci partnerzy spróbują wszystkiego, będą nadmiernie komunikować się i szybko nauczą się o ciele drugiej osoby i sposobie zaspokajania siebie nawzajem. Jednak ich związek może brakować emocji i prawdziwej fizycznej bliskości. Może to prowadzić do oddalania się od siebie, często nieświadomie potrzebując czegoś innego w swoim partnerze.

Bliźnięta i Wodnik: Zaufanie

Zaufanie jest dziwną rzeczą dla tej pary. Należy podkreślić, że będą sobie ufać. Wodnik uważa kłamstwo za absurdalne, a Bliźnięta zazwyczaj czują się wystarczająco swobodnie, żeby nie kłamać. Z drugiej strony Wodnik rozumie potrzebę prywatności, ponieważ jest to znak, w którym Neptun jest wywyższony. Obydwoje prawdopodobnie będą mieli ostateczne zaufanie do swojego partnera i rzadko będą oszukiwani z powodu swojego założenia, że dawanie i otrzymywanie wolności ma absolutny priorytet. Żaden z nich nie będzie miał satysfakcji z opowiadania bajek lub kłamstw, gdy jest tyle interesujących rzeczy do rozmowy z ich dziwacznym partnerem i tak niewiele do podzielenia się, co zostanie ocenione.

Bliźnięta i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Gdy Bliźnięta i Wodnik angażują się w intelektualną debatę, jest to zabawne dla wszystkich obserwujących. Pobudzają umysły nawzajem do takiego stopnia, że wywołują argumenty, o których nie byli świadomi, że istnieją w ich myślach. Podczas gdy Bliźnięta będą prawdopodobnie zafascynowane systemem wierzeń Wodnika, zawsze tak racjonalnym i humanitarnym, Wodnik będzie miał okazję złagodzić nieco swój problem z ego dzięki partnerowi Bliźniętom.

Zmienna natura Bliźniąt pozwoli im dostosować się do niektórych tych sztywnych postaw i opinii Wodnika, nawet jeśli się nie zgadzają. Bliźnięta mają łagodną naturę, która rozumie przepływ społecznego kontaktu z innymi ludźmi i rzadko będą walczyć o swoje przekonania z kimś, kogo czują się naprawdę blisko. To jest dobre dla ich codziennego życia, ale ogólnie może stanowić problem, ponieważ autentyczna osobowość Bliźniąt może być zagłuszona, dopóki nie będą pewne, kim tak naprawdę są.

Ważne jest, aby mieli dla siebie wystarczającą elastyczność, niezależnie od tego, jakie są różnice w ich założeniach. Jednak najlepiej, jeśli podzielają tę samą podstawową filozofię życiową, co zwykle czynią, lub mogą oddalić się od siebie i stracić zainteresowanie sobą nawzajem. Jako dwie reprezentacje powietrza, uważają, że komunikacja jest rozwiązaniem każdego problemu, ale nie zdają sobie sprawy, jak daleko mogą się oddalić od rzeczywistości ze swoimi niezrealizowanymi pomysłami i niespełnionymi celami z powodu zbyt wielu rozmów i zbyt mało działań.

Bliźnięta i Wodnik: Emocje

Można powiedzieć, że Bliźnięta i Wodnik doskonale rozumieją się nawzajem, jeśli chodzi o emocje. Zazwyczaj tak jest, ale to nie oznacza, że to jest to, czego oboje potrzebują. Niestabilna natura Bliźniąt może sprawić, że będą zmieniać zdanie lub stan emocjonalny codziennie, i jeśli nie czują się dobrze w związku, uwolnią się bez zastanawiania się nad powodami, dla których musieli to zrobić. Wodnik zawsze spieszy się, aby uwolnić się od kogokolwiek lub czegokolwiek, więc rozstanie naprawdę nie byłoby niczym dziwnym w ich świecie.

W większości przypadków ich racjonalna, umysłowa natura będzie się uzupełniać w ekscytujący sposób, ale w samym rdzeniu ich związku nie będzie wiele emocji do zbudowania. Wydaje się, że obaj partnerzy muszą znaleźć kogoś trochę bardziej emocjonalnego, aby móc czuć rzeczy głębiej i rozpalić ich namiętne serca. O wiele częściej stają się przyjaciółmi niż kochankami, nawet jeśli byli do siebie przyciągani, gdy się po raz pierwszy spotkali.

Bliźnięta i Wodnik: Wartości

Wystarczy powiedzieć, że obaj cenią inteligencję. Reszta to coś, czym inni znaki się martwią. Jednak Wodnik może być bardzo pasjonujący w swoich humanitarnych przekonaniach i często będzie je mocno popierał. To coś, czego Bliźnięta mogą zrozumieć, ale rzadko popierają. Ze względu na fakt, że partner Wodnika wartości równość ludzi tak samo jak swoją własną wolność, może to być punkt ich rozłąki, nawet jeśli partner Bliźniąt naprawdę się nie zgadza.

Bliźnięta i Wodnik: Wspólne działania

Wodnik jest jedynym znakiem, który naprawdę potrafi zaskoczyć Bliźnięta. Są tak różni od wszystkich innych i stanowią krok, który Bliźnięta powinny podjąć, jeśli chcą, aby ich życie było niesamowite. Nie zawsze jest to tak, ponieważ niektóre z dziwactw Wodnika mogą być pokazem, zaprojektowanym przez ich potrzebę naprawy ich burzliwego Słońca. Nadal jednak dla obu jest ekscytujące wejść w ten związek – dla Wodnika, aby zaskoczyć, a dla Bliźniąt, aby podążać za nimi, gdziekolwiek pójdą. Ich główną wspólną aktywnością jest ruch. Mogą przejechać tysiące kilometrów, aby znaleźć konkretną lodziarnię lub bez żadnego konkretnego powodu. Przeważnie mogą robić wszystko razem, od podróży i imprezowania po czytanie etykietek i instrukcji dotyczących używania różnych przyborów kuchennych.


Bliźnięta i Wodnik: Podsumowanie

Bliźnięta potrzebują partnera, który ich nie nudzi ani nie sprawia, że czują się skrępowane. Patrząc na to z tej perspektywy, można powiedzieć, że z Wodnikiem są w dobrym towarzystwie. Jest inteligentny, kreatywny i zawsze gotów do wymiany myśli na dowolny temat. Jednak prawdziwe pytanie brzmi, czy będą dla siebie nawzajem wystarczającym wsparciem, emocjonalnie i intelektualnie. To zależy od ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań od związku.


You cannot copy content of this page