Byk i Bliźnięta
Byk i Bliźnięta

Byk i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Byk i Bliźnięta: Byk to zmysłowy znak ziemski o głębokiej potrzebie dotyku fizycznego i radości zmysłów. Bliźnięta potrzebują stymulacji intelektualnej i nie zależy im tak bardzo na spędzaniu czasu w czyimś objęciach. Nie oznacza to, że nie mają potrzeby dotyku, bo taką potrzebę mają wszyscy, ale muszą wiedzieć, że są kochani i akceptowani na wiele różnych sposobów, a dotyk to tylko jeden z nich. Przecież są jednym z znaków powietrza, a w ich świecie myśli muszą być zajęte, a silna komunikacja daje możliwość dobrej sfery seksualnej.

Podczas gdy Byk mógłby zostać w domu, w łóżku, cały czas przytulając się do swojej ukochanej osoby i zamawiając jedzenie, Bliźnięta chciałyby wyjść i być intymne w miejscach, które nie są tak bardzo intymne. Ich życie seksualne może stać się źródłem większości ich problemów, gdy Bliźnięta się znudzą, a Byk zirytuje brakiem emocjonalnej głębi.

Byk i Bliźnięta: Zaufanie

Zaufanie może być prawdziwym problemem dla tej pary. Bliźnięta nie są zbyt godne zaufania, gdy ktoś próbuje ich związać. Byk z kolei zazwyczaj żyje dniem, w którym zostanie związany z kimś jednocześnie. Jeśli nie rozpoczną swojego związku na jasnej i prawdziwej podstawie, gdzie pierwszą rzeczą, jaką dowiedzą się o sobie, będzie poziom zaangażowania, jakiego oczekuje każde z nich, łatwo może powstać poważny problem zaufania.

Partner Bliźniąt zacznie wymyślać wymówki, aby uniknąć jakiejkolwiek obowiązku narzuconego przez Byka, tylko po to, aby uniknąć zranienia jego uczuć. W odpowiedzi Byk poczuje, że coś jest nie tak i zacznie obsesyjnie zastanawiać się nad zachowaniem partnera i tym, co mówią. Może to doprowadzić do całkowitego braku zaufania między nimi, zwłaszcza jeśli Byk się bardzo zdenerwuje i stanie się “mściwy” w swoim typowym pasywnym i upartym stylu.

Intencje Bliźniąt są często błędnie interpretowane i może to prowadzić do wielu sytuacji, które ich oboje skrzywdzą. Bardzo ważne jest, aby dokładnie omówić, czego oboje pragną, w miarę jak rozwija się ich związek. W ten sposób mogliby zapobiec nieporozumieniom, które mogą prowadzić do nieodwracalnego braku zaufania.

Byk i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Byk jest znakiem poprzedzającym Bliźnięta. W sensie astrologicznym oznacza to, że znaku Bliźniąt nie byłoby, gdyby nie Byk. Właściwie oznacza to, że partner Bliźniąt nie byłby w stanie wiele zrobić, gdyby nie zaspokajane były jego potrzeby fizyczne. To jest miejsce, w którym ich związek ma silne połączenie, ponieważ partner Bliźniąt może potrzebować kogoś takiego jak Byk, który zadba o jego ciało i jego potrzeby.

Dla znaku powietrza, takiego jak Bliźnięta, łatwo jest zapomnieć o posiłku lub nie spać przez kilka godzin w nocy. Na świecie jest tyle interesujących rzeczy, których po prostu nie chcą przegapić. Partner Byka może ugotować zdrowy posiłek, zadbać o ich finanse i nalegać na codzienny harmonogram, który da Bliźniętom dobre energetyczne podstawy do zainwestowania w swoje pomysły.

W ogólnym sensie ich zainteresowania nie są tak bardzo podobne, ale mogą znaleźć sposób na komunikację, ponieważ żaden z nich nie brakuje delikatności i umiejętności posługiwania się słowami. Jeśli partner Bliźniąt zdecyduje się nieco zwolnić, a Byk otworzy się, mogą nawet odkryć, że mogą się razem dobrze bawić. Przecież są rządzeni przez Wenus i Merkurego, dwa wewnętrzne planety, które razem odpowiadają za zabawę, słodkie rozmowy i sztukę rozmowy.

Byk i Bliźnięta: Emocje

Nie jest bardzo prawdopodobne, że będą dzielić się swoimi emocjami z łatwością i cieszyć się sobą tak, jak mogliby z innymi przedstawicielami zodiaku. Niemniej jednak, Byk ma delikatną stronę, która może roztopić nawet najzimniejsze serce. W większości przypadków ich najlepszą szansą na kochający związek jest miłość, którą czuje Byk. Nie powiedzielibyśmy, że Bliźnięta są niewrażliwe lub niemocne emocjonalnie, ale z pewnością mają inne podejście do swojej natury emocjonalnej niż ziemski znak Byka, który uwzniośla Księżyc.

Kiedy Byk zakochuje się w Bliźniętach, zrobi wszystko, aby zrozumieć ich naturę. Nie ma niczego, czego łagodna natura Byka nie może zrozumieć, bez względu na to, jak bardzo różni się od ich osobistej pierwotnej charakterystyki. Kiedy Bliźnięta czują tę głęboką i stabilną wiedzę, mogą na to odpowiedzieć w ciepły i dziecinny sposób, ucząc się, że mogą być wolne nawet będąc zakochane w kimś takim jak Byk.

Byk i Bliźnięta: Wartości

Podczas gdy Byk ceni Ziemię, świat materialny, swoje emocje i to, co stabilne w ich życiu, Bliźnięta cenią Wszechświat, świat idei, swoje racjonalne myśli i zmiany. To jest miejsce, gdzie ich różnice i elementy ich natury mocno się różnią. Naprawdę muszą się starać, aby zaakceptować prawdziwą wartość obu ich światów, aby rozwiązać swoje różnice.

Byk i Bliźnięta: Wspólne działania

Mogą znaleźć wspólne aktywności, ale nie w tym samym tempie. Bliźnięta lubią rzeczy szybkie i ekscytujące, a Byk chciałby wszystko dokładnie przebadać od początku do końca, określić wartość każdej aktywności i dokładnie zdecydować, czy chcą ją powtórzyć czy nie. To doprowadzi do szału Bliźnięta. Najlepiej dla obu z nich jest dużo chodzić, ponieważ to może utrzymać Bliźnięta na ziemi, podczas gdy Byk zawsze potrzebuje ruchu, aby nie skończyć w statycznym, bezwładnym, poziomym stanie. Mogą połączyć swoje pasjonujące natury poprzez jakąś sztukę, szczególnie jeśli uda im się znaleźć sposób na wspólne tworzenie czegoś. Dzięki pomysłom Bliźniąt i praktycznemu zmysłowi Byka, połączonym z potrzebą piękna, powstanie prawdziwe dzieło sztuki.


Byk i Bliźnięta: Podsumowanie

Związek między Bykiem a Bliźniętami nie daje wielu obietnic na początku. Niemniej jednak, stała jakość znaku Byka może dać im wystarczającą wytrzymałość i determinację, aby przetrwać w swoim zamiarze bycia z Bliźniętami, wystarczająco długo, aby się nawzajem dobrze poznać. Chociaż ich szanse na pogodzenie różnic są niewielkie, jeśli się postarają, mogą znaleźć sposoby na zrozumienie, wzajemne wsparcie i połączenie. Kluczem do sukcesu jest wzajemne zrozumienie, komunikacja i otwartość na różnice, które istnieją między nimi.


You cannot copy content of this page