Byk i Byk
Byk i Byk

Byk i Byk: Namiętność i intymność

Byk i Byk: Kiedy dwoje partnerów Byków spotyka się, świat przestaje istnieć tak, jak go znali. Odkrywają przyjemność z seksu, której wcześniej nie mieli okazji doświadczyć, ponieważ doskonale rozumieją potrzebę dotyku i stymulacji wszystkich zmysłów. Znak Byka jest najbardziej zmysłowym znakiem całego zodiaku, o ile nie są zbyt leniwi, aby odkryć swoją seksualność. Jeśli nie brakuje im pierwotnego popędu seksualnego, prawdopodobnie zbudują silny i delikatny związek seksualny, w którym obaj będą zaspokojeni.

Problem, który mogą napotkać, to możliwość, że żaden z nich nie będzie miał wystarczającej inicjatywy. Jednak zwykle są wystarczająco uparci, aby przezwyciężyć ten mały przeszkodę. Jeśli dzielą się fantazjami seksualnymi i pomysłami na intymność oraz są wystarczająco otwarci i komunikatywni, powinni być w stanie pokonać wszelkie napotkane przeszkody. Oczywiście, jeśli nie uparcie czekają, aż druga osoba podejmie pierwszy krok. To mogłoby sprawić, że będą oboje czekać wiecznie.

Byk i Byk: Zaufanie

Problem z ich problemami zaufania nie leży w samym zaufaniu, ale bardziej w ich niezdolności do zmiany. Jeśli którykolwiek z nich ma historię niezdrowych związków, w których byli rozczarowani i zawiedzeni, bardzo trudno będzie im odbudować zaufanie do obecnego partnera. Oboje potrafią zrozumieć znaczenie szczerości, ale często boją się otworzyć i pozwolić komuś zanurzyć się w ich prawdziwym emocjonalnym świecie. Może to prowadzić do absurdalnych przypuszczeń dotyczących zachowań drugiej osoby i kwestionowania każdego słowa wypowiedzianego przez oboje.

Mają najlepszą szansę na stworzenie związku opartego na zaufaniu, jeśli wcześniej nie mieli zbyt wiele doświadczeń przed połączeniem się. To pozwoli na wystarczającą elastyczność w ustanowieniu dobrej podstawy i szanowanie prywatności drugiej osoby, nie myląc jej z zdradą.

Byk i Byk: Komunikacja i inteligencja

Mimo że partnerzy ci mają wiele wspólnych zainteresowań i podobny sposób funkcjonowania, gdy trzymają się swoich przekonań, rzadko decydują się na ich porzucenie, choćby na chwilę. W końcu oboje mają rogi i skłonność do konfrontacji, gdy jeden z nich wychodzi poza ustalony porządek rzeczy.

Dla Byka nie jest łatwo zaakceptować zmianę, więc gdy jeden z nich stoi na progu wielkiej przemiany, łatwo mogą znaleźć się w konflikcie. Partner, który tkwi w jednym miejscu, ma trudność z zrozumieniem, dlaczego rzeczy nie mogły pozostać takie same na zawsze. Bardzo trudno jest im wytłumaczyć, jak dużo presji musiała odczuwać osoba dokonująca zmiany, aby zrozumieć, że zmiana jest potrzebna.

Mogą być uparci i zamknięci na wszelki rodzaj emocjonalnego kontaktu, szczególnie gdy się złoścą lub ktoś ich zrani. To główny powód, dla którego ich komunikacja nie jest wtedy dobra, ponieważ oboje mają trudności z otwarciem się i życiem chwilą, bez obawy o zranienie. Problemem tutaj nie jest sama obawa, inne znaki także ją odczuwają, ale brak świadomości, że ta obawa w ogóle istnieje. Powinni praktykować intymność i dzielić się ze sobą wstydliwymi rzeczami i problemami emocjonalnymi, których nie podzieliliby z nikim innym, aby zbudować wystarczające zaufanie i stworzyć przestrzeń dla znaczącej rozmowy.

Byk i Byk: Emocje

Znak Byka to znak ziemski, w którym Księżyc, władca wszystkich naszych emocji, jest uwielbiany. Sam znak jest rządzony przez Wenus, co informuje nas o jego równowadze i wkładzie w materialne przejawianie się wszystkich emocji pochodzących od Księżyca. To nigdy się nie kończące koło, jako układ Ziemi otaczanej przez Księżyc, wciąż i wciąż, miesiąc po miesiącu. W tym ruchu jest stała, niezmienialna natura, z którą Byk żyje i odczuwa każdego dnia.

Gdy dwie osoby Byka spotykają się i jeśli żadna z nich nie ma zamkniętego serca, istnieje głębokie emocjonalne zrozumienie, które mogą się dzielić. To może być bardzo satysfakcjonujące dla obu stron, ponieważ obaj potrafią czuć potrzeby partnera i potrafią się nim opiekować, jednocześnie ciesząc się faktem, że tym razem również są sami zadbani.

Byk i Byk: Wartości

To zabawne mówić o systemie wartości, kiedy mówimy o Byku. To znak, który reprezentuje wszelką wartość i ma w sobie cenę wszystkiego na tym świecie. To, czego partner Byka ceni przede wszystkim, to szacunek dla samej wartości. Czy to finansowa wartość jakiegoś przedmiotu wokół nich czy wartość bycia kochanym, świadomość tego jest czymś, co uważają za niezbędne, aby ich partner posiadał.

Dwaj Byki w związku cenią wartości razem, a konflikt może się pojawić tylko wtedy, gdy przypisują różne wartości różnym rzeczom. Jednak w większości przypadków dadzą wystarczająco dużo miejsca, aby każde z nich ustaliło indywidualną listę priorytetów i znalazło kompromis, jeśli niektóre rzeczy są dla jednej osoby bardziej wartościowe niż dla drugiej.

Byk i Byk: Wspólne działania

Nie tylko będą jeść i spać razem, ale także odczuwać ogromną radość z faktu, że wreszcie mają kogoś, z kim mogą te rzeczy robić, bez poczucia winy. Główny problem polega na tym, że łatwo mogą zaniedbywać potrzeby swoich fizycznych ciał w zakresie zdrowego stylu życia i aktywności. Wymaga to dużo samokontroli, aby pozostać razem i nie przytyć lub po prostu nie stać się zbyt leniwym.


Byk i Byk: Podsumowanie

Relacja między dwoma przedstawicielami znaku Byka jest czymś, co warto pielęgnować i trzymać, pod warunkiem, że żaden z nich nie jest zbyt uparty w swojej intencji czekania na inny ruch. Ze względu na ich emocjonalną i zmysłową naturę, mogą być bardzo uważni na potrzeby drugiej osoby i dbać o nią, gdy jest to konieczne. Ich problem zwykle objawia się tylko poprzez dwoje rogów, które powodują, że zagłębiają się zbyt głęboko w swoje różnice bez widocznego powodu. Gdyby mogli się otworzyć dla siebie nawzajem i dla swojej wzajemnej potrzeby zmiany, byłoby to dla nich obojga wyjątkowe związkiem.