Byk i Lew
Byk i Lew

Byk i Lew: Namiętność i intymność

Byk i Lew: Relacja seksualna między Bykiem a Lwem może być wyczerpująca dla obojga z nich. Wynika to głównie z faktu, że oboje mogą być leniwi. Podczas gdy Byk lubi się położyć i cieszyć się miłością, Lew lubi się położyć i być obsłużonym i zadbany. Obie te cechy są naturalne dla obu znaków, które lubią spędzać czas w pozycji poziomej, i może być trudno dla nich uzgodnić, kto ma być na górze. Kiedy są zmotywowani, mogą być doskonałymi kochankami, którzy wkładają wiele energii w swoje aktywności seksualne, ale w przypadku siebie nawzajem życie seksualne prawdopodobnie stanie się walką o osobiste zadowolenie i odpoczynek.

Najlepszą szansą na zdrowe życie seksualne dla nich obojga byłoby takie, w którym oba partnerzy już zbudowali swoją tożsamość seksualną i wiedzą, jak zaspokajać siebie. W tym przypadku czuły Byk zadbałby o swojego partnera Lwa, podczas gdy namiętny Lew wnosiłby ekscytację do ich relacji. W takim scenariuszu oboje dbaliby o swoje własne potrzeby, zdając sobie sprawę, że muszą zobowiązać się do zadowolenia partnera, aby relacja mogła się rozwijać.

W ogólności są to znaki męskie i żeńskie, które mają podobną potrzebę osobistego zadowolenia. Jeśli nie wpadną w pułapkę, w której oczekują czegoś i nie poruszają się, dopóki to nie zostanie spełnione, mogą mieć bardzo satysfakcjonujące życie seksualne. Przecież są to tylko dwa różne aspekty miłości, radości i życia pełnego barw.

Byk i Lew: Zaufanie

Jako dwa znaki stałe, Byk i Lew najprawdopodobniej będą stawali na swoich dwóch nogach, jeśli chodzi o mówienie prawdy. Rozumieją, że uczciwość stanowi podstawę trwałego związku, i jeśli się zakochają, żadne z nich nie będzie chciało narazić przyszłości razem. Jeśli jednak jeden z nich ma nawyk kłamstwa lub zdrady, który rozwinięty został w poprzednich związkach, prawdopodobnie będzie kontynuował takie zachowanie w tej relacji. Szczególnie ważne jest, aby oboje rozwijali swoje osobowości i granice moralne niezależnie od siebie, aby mogli funkcjonować razem.

Głównym problemem może być brak woli ze strony któregokolwiek z nich do zmiany zachowań, które mogą się pojawić. Jeśli jeden z nich wierzy, że druga osoba może się zmienić, czas może przynieść rozczarowanie i poczucie braku zaufania, ponieważ zmiana nie następuje.

Byk i Lew: Komunikacja i inteligencja

Mają szczęście, ponieważ są rządzeni przez Wenus i Słońce, oba ciepłe i mające skłonność do bycia blisko siebie, ponieważ jeśli chodzi o ich zainteresowania i ich intelektualne zrozumienie, mogą wyprowadzać się nawzajem z równowagi. Trudno powiedzieć, kto będzie bardziej irytujący dla drugiego. Podczas gdy Byk trzyma się swojego praktycznego punktu widzenia, Lew trzyma się swojego ego, rodzi się konflikt bez rozwiązania. Ich stała natura sprawi, że będą trzymać się swojej “strony”, bez względu na to, jak głupia może być, bez faktycznej chęci pojednania. Oboje potrzebują kogoś o mniej sztywnym podejściu, jeśli chcą znaleźć złoty środek.

Byk odnajdzie wspólny język z Lwem poprzez swoją zwykłą, materializującą rolę. Każdy twórczy impuls Lwa może być realizowany dzięki planowi opracowanemu przez ich partnera Byka, o ile tylko podzielają wystarczająco dużo emocji, by mieć dla siebie cierpliwość. Ich twórcza siła jest siłą Wenus połączoną z Słońcem, więc możemy z pewnością powiedzieć, że stworzą coś na obraz powszechnej miłości.

Byk i Lew: Emocje

Byk jest znakiem głęboko emocjonalnym, jeśli tylko nie zamknie się i nie będzie żył w swoim małym, bezpiecznym materialnym świecie. Lew jest namiętnym znakiem, który reprezentuje miłość jako siłę twórczą i wszystko, do czego odczuwamy grawitację. Oboje personifikują miłość, każde z nich na swój własny sposób. Kiedy się spotykają, rzadko odczuwają miłość do siebie nawzajem. Możemy to widzieć jako ich misję polegającą na dawaniu miłości znakom zodiaku mniej uprzywilejowanym lub też ich natura emocjonalna musi dawać więcej i otrzymywać mniej. Bez względu na przyczynę, w większości przypadków po prostu nie zakochują się w sobie nawzajem.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po prostu pozostaną w swoich własnych światach, bez perspektyw na zbliżenie się nawet do przyjaźni. Nie wynika to z tego, że nie lubią siebie nawzajem czy odczuwają wrogość, ale dlatego, że są jak dwie wyspy w dwóch różnych oceanach. Każde z nich ma swoją własną naturę, swój własny świat z wszystkimi jego pięknościami, i potrzebują kogoś, kto jest bliżej tego świata, do którego się trzymają. Żadne z nich nie pełni roli pływającej wyspy szukającej kogoś, z kim mogłyby się połączyć.

Jeśli emocje są dzielone, mogą być ogromne, ale wciąż jest problem pokazania i rozpoznania ich, zanim wyobrażamy sobie bajkową historię.

Byk i Lew: Wartości

Byk i Lew mają różne poglądy na wartość samą w sobie. Podczas gdy Byk ceni sobie bezpieczeństwo finansowe i piękno materialne, Lew ceni wszystko, co błyszczy, odwagę i wewnętrzny ogień. Bykowi przypada w udziale spokój, którego Lew nie chce zrozumieć, bo wydaje mu się to nudne miejsce do odwiedzenia. Lew ceni sobie też pokój, ale dla niego jest on ukryty w innym, o wiele bardziej radosnym miejscu lub w miejscu publicznym, takim jak pokój między całymi krajami i kontynentami.

Dla Byka Lew może wydawać się kimś, kto tylko pozuje i nie ma w ogóle głębi, i choć głębokość nie jest jedną z ich podstawowych wartości, jest wciąż bardzo ważna. Nie znajdują nic interesującego w ludziach bez istoty, tak samo jak Lew, myśląc o Byku i tym, jak nie otwierają się, aby podzielić się czymś głębokim.

Byk i Lew: Wspólne działania

Wspólne aktywności są bardzo łatwe do znalezienia dla obu z nich. Albo położą się, będą spać, jeść i przytulać, albo się rozdzielą i będą robić rzeczy bez siebie. Byk jest inercyjny i uwielbia spędzać czas na kanapie, gdy za oknem pada deszcz i słyszy tylko dźwięk kominka. Lew jest aktorem i przywódcą, zawsze rusza w drogę, aby przynieść ludziom sztukę i odkryć świat. To czyni ich bardzo odpowiednimi dla każdej branży artystycznej, od reżyserii filmowej po muzykę.

Mają oba potrzebę trwania i podobieństwa, a to sprawia, że mogą je realizować, aż do starości, zawsze gotowi do kolejnej powieści, świadomi tego, że to, co zostaje po nich, jest budulcem dla innych świadomości.


Byk i Lew: Podsumowanie

Relacja między Bykiem a Lwem może być agresywnie wymagająca, gdyby nie ich ciepła natura rządzona przez Wenus i Słońce. Pomimo że są to oba znaki o stałej jakości o zupełnie różnych naturach, jeśli zgromadzą wystarczającą cierpliwość przed rozpoczęciem związku, mają szansę stać się archetypową parą chłopca i dziewczyny. Kiedy ich męskie i żeńskie zasady są w równowadze, mogą wykorzystać je do naprawy swoich relacji seksualnych, intelektualnych i finansowych oraz naprawdę cieszyć się nawzajem.


You cannot copy content of this page