Byk i Panna
Byk i Panna

Byk i Panna: Namiętność i intymność

Byk i Panna: Związek seksualny między Bykiem a Panną może być bardzo poruszający. Partner Panny zazwyczaj wstydzi się pokazywać swoją seksualność, a także swoje ciało. Tutaj Byk wkracza na scenę jako bohater, który uwolnia Pannę. Dar Byka to jego umiejętność zrelaksowania partnera seksualnego, poświęcanie im wystarczającej uwagi i dbanie o ich zadowolenie. Dla Panny to wydaje się niemal nierzeczywiste, ponieważ oczekiwałaby czegoś szorstkiego i przerażającego w kwestii seksu. To idealne połączenie partnerów dla pierwszych doświadczeń seksualnych, ponieważ Panna może wkroczyć w świat seksualności w najdelikatniejszy możliwy sposób.

Problem może jednak wyniknąć z natury Panny i jej potrzeby zagłębiania się w szczegóły i analizowania wszystkiego. Mogą zniszczyć spontaniczność życia seksualnego oraz wpłynąć na samoocenę Byka, znajdując małe wady na ich ciele i w ich działaniach.

Panna jest znakiem dziewicy i jest miejscem, w którym Wenus, symbolizująca zaspokojenie, jest w upadku. Strach przed zranieniem czasami jest zbyt duży, aby go znieść, a z perspektywy Panny Wenus rzadko rozumie aspekt seksualności związany z satysfakcją i delikatnością. Byk jest znakiem rządzonym przez Wenus, a ich rozumienie seksu jest całkowicie inne. Wydaje się, że mają misję wyjaśnienia, czym jest delikatność dla osób wokół nich i znajdują w osobie jak Panna doskonałego ucznia dla swoich nauk. Chętnie wyjaśnią swojemu partnerowi, czym jest piękna strona seksu, pod warunkiem, że Panna jest gotowa słuchać.

Byk i Panna: Zaufanie

Zaufanie nie jest łatwe dla Panny. Wynika to z faktu, że Ryby są jej przeciwnym znakiem, a każdego partnera w jej życiu widzi jako wgląd w nieznane. Nie jest łatwo otworzyć się na tak ogromne pole możliwości, gdy czujesz się tak mały.

Byk jest o wiele bardziej zrelaksowany i przywiązuje dużą wagę do piękna seksu, więc jeśli Panna nie czuje się odpowiednia jako partnerka Byka, nie będzie łatwo uwierzyć w jego szczerość i wierność. To brak zaufania naprawdę zrani jego partnera Byka, ponieważ nie mogą zrozumieć, co zrobili, aby na to zasłużyć, i prawdopodobnie obwiniają za to zmienną naturę Panny, myśląc, że ona również nie jest tak uczciwa.

Byk i Panna: Komunikacja i inteligencja

Komunikacyjna siła intelektu Panny jest dokładnie tym, czego potrzebuje Byk, aby lepiej zrozumieć świat. Często mówi się, że Byk może być naprawdę uparty i trudny do rozmowy, ale jest niemal pewne, że Panna wykorzysta swoją zmienność, aby znaleźć różne podejścia, aby wyjaśnić swoją perspektywę. Jako dwa znaki ziemskie, obaj mogą trwać przy swoich przekonaniach i być zbyt sztywni, aby zaakceptować punkt widzenia drugiej osoby, ale w większości przypadków intelekt Panny i delikatność Byka mogą pomóc im znaleźć język, którym obaj się porozumieją, niezależnie od sytuacji.

Byk i Panna: Emocje

Cierpliwość, jaką Byk może mieć, gdy się zakochuje, sprawia, że są doskonałym dopasowaniem dla Panny. Ponieważ Panna nie rozpoznaje swoich uczuć od razu, potrzebują czasu, aby stworzyć silne emocjonalne fundamenty. Ze względu na brak zaufania i rozczarowanie, z którym Panna zazwyczaj się spotyka, Byk musi pozostać na swoim miejscu i nigdy nie zawieść, aby zbudować zaufanie i rozwijać swoje uczucia do siebie nawzajem.

Jeśli oboje nie będą zbyt sztywni i zbyt przestraszeni, by zostać zranionymi, mogą zbudować silny i głęboki związek emocjonalny, z wzajemnym szacunkiem. Ważne jest, aby nie trzymać się bezpiecznej odległości zbyt długo, ponieważ łatwo mogą zbudować związek bez emocji i pozostać w nim niezadowoleni przez wiele lat, mimo że mieli potencjał do zakochania się w sobie na zabój.

Byk i Panna: Wartości

Nie wartościują dokładnie tego samego, ale będą się dobrze dogadywać, dopóki żeńska strona Byka nie będzie non stop lekceważona. Z upadkiem w rządach Byka w znaku Panny, ich zrozumienie Ziemi jest nieco naruszone. Ponieważ Wenus symbolizuje wartość, Panna mogłaby pokazać to, co Byk uznałby za brak ogólnego zrozumienia. Jednak obaj będą doceniać naturę elementu Ziemi, stabilną, bezpieczną i powolną, co powinno dać im wystarczająco czasu na naprawienie różnic i znalezienie kompromisu.

Byk i Panna: Wspólne działania

Byk może wydawać się leniwy dla swojego partnera Panny, zwłaszcza gdy oddaje się rozkoszom i nie wychodzi z domu, chyba że idzie do restauracji. Intymność ich natury przeraża Pannę do granic agonii, i szybko będą potrzebować zmiany otoczenia, aby nie czuć się jakby stali w jednym miejscu wiecznie.

Jeśli Byk podchodzi do swoich zwykłych zajęć w taki sposób, aby szanować okazjonalne obsesje Panny na punkcie zdrowia, mogą wymyślić wiele rzeczy do zrobienia razem i uzupełniać się nawzajem bardzo dobrze. Przygotowywanie zdrowych przekąsek byłoby tylko jednym z możliwych sugestii, aby zaspokoić ich wspólne potrzeby.

Panna jest znakiem rządzonym przez Merkurego i chociaż należy do elementu Ziemi, musi się poruszać. Byk może być naprawdę statyczny i ważne jest, aby podjął decyzję o podążaniu za swoim partnerem, inaczej naprawdę nie będą mieli przyszłości razem. Dobrze, że Byk zazwyczaj kieruje się inercją, więc gdy przyzwyczają się do ruchu, stanie się to dla obojga stałym stanem. Choć nie bylibyśmy spodziewali się, że te znaki będą podróżować, będą odczuwać i podążać za pragnieniem podróżowania po świecie.


Byk i Panna: Podsumowanie

W ogólnym rozrachunku, Byk jest tam, aby nauczyć Panny o miłości, delikatności i seksualności. Panna musi być wystarczająco elastyczna, aby docenić swojego Byka i przedstawić mu intelektualny punkt widzenia na rzeczy, które Byk może idealizować. Ich związek mógłby być stworzony na miarę nieba, o ile nie będą zbyt przestraszeni zranieniem i zbyt nieufni. Jeśli się oddadzą i zakochają się szaleńczo, mogliby być połączeniem czystego serca, reprezentowanego przez Byka, i czystego umysłu, reprezentowanego przez Pannę. Czego by więcej potrzebowali niż siebie nawzajem?


You cannot copy content of this page