Byk i Ryby
Byk i Ryby

Byk i Ryby: Namiętność i intymność

Byk i Ryby: Byk i Ryby są oboje skoncentrowani na przyjemności. Byk symbolizuje sztukę miłości, delikatność i zmysłowość. Znak Ryb jest kulminacją spotkania seksualnego – orgazmem. Jest to miejsce, w którym Wenus jest wywyższona, magiczna, tajemnicza i niezwykle satysfakcjonująca dla władcy Byka. Mają zdolność do zagubienia się w sobie nawzajem, spełnienia swoich marzeń i zaspokojenia siebie przez czystą obecność.

Jeśli chodzi o seks, Byk łatwo wpada w rutynę, jeśli ich partner nie jest wystarczająco inspirujący i kreatywny. Nie obchodzi ich to, pod warunkiem, że spełniane są ich potrzeby emocjonalne i szanowane jest ich ciało. Z drugiej strony Ryby zagubiają się w doświadczeniach seksualnych i mogą nawet uznać je za toksyczne, jeśli ich wyobrażenia o innych ludziach są nierealistyczne. Kiedy spotkają odpowiedniego partnera Byka, mogą być zaciekawione i ulżone przez ich naturę, ponieważ to, co widzą, jest takie, jakie jest.

Ze względu na emocjonalną naturę znaku Ryb i ich głębokie poczucie celu, Byk poczuje się kochany do tego stopnia, że zagubi się w seksualności swojego partnera. Obydwaj będą bardzo mało zwracać uwagę na własną przyjemność ze względu na te wszystkie uczucia, które ich prowadzą. To prawie zawsze jest dający związek, w którym obydwaj partnerzy są równie zadowoleni, jeśli chodzi o seks.

Byk i Ryby: Zaufanie

Ze względu na skłonność Ryb do podejścia idealistycznego do każdego związku, istnieje duża szansa, że otworzą się na swojego partnera Byka, jak tylko zauważą, jak stabilni i bezpieczni wydają się być. Piękno ich kontaktu polega na tym, że gdy są razem, oboje tracą potrzebę ukrywania się i pozwalają swoim emocjom swobodnie rozwijać się.

Znak Ryb ma zmienną jakość, więc mogą się nieoczekiwanie zmieniać, bez jasnego powodu. Jeśli się to zdarzy, Byk będzie wiedział, że zaufanie zostało utracone, nawet jeśli jeszcze kilka minut temu ich związek wydawał się być stabilny. To jest głębokie poczucie utraconej intymności, zagubione w potrzebie emocjonalnego podniecenia Ryb. W zasadzie, gdy partner Ryb się nudzi, zaczynają wymyślać wymówki i kłamstwa, zanim nawet zorientują się, że ich związek dobiegł końca. To zależy od Byka, czy zrozumie niepewność swojego partnera. Kiedy to zrobią, mogą albo zaakceptować sytuację i walczyć o miłość, albo zakończyć związek i iść dalej.

Byk i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Byk i Ryby prawdopodobnie nie będą miały potrzeby dużo rozmawiać. Zamiast tego będą się rozumieć poprzez wszelkiego rodzaju komunikację niewerbalną, ciekawi co następne partnera ruchu. Subtelność Ryb jest czymś naprawdę inspirującym dla Byka i poczują potrzebę poznania każdego szczegółu w zachowaniu swojego partnera. Oba te znaki nie są zbyt rozmowne, a Ryby nawet doprowadzają Merkurego do upadku. Dlatego naprawdę muszą nawiązać silną emocjonalną więź i słuchać siebie nawzajem przez bardzo niewiele słów.

To pole talentu i kreatywnej energii, którą Ryby posiadają, pasuje do potrzeby piękna Byka. Niestety, mogą się zagubić w świecie Ryb i stracić przyczepność do rzeczywistości. Na początku będzie to jak narkotyk, uzależnienie, czego oczekiwali przez całe życie. Z biegiem czasu to uczucie nie będzie już tak dobre, ponieważ stracą kontakt ze sobą i poczują, że nie wiedzą już, kim są. Najważniejszą rzeczą dla Byka w związku z Rybami jest stanowcze trzymanie się swoich przekonań, praktyczności i zwyczajnej potrzeby życia w rzeczywistości.

Byk i Ryby: Emocje

Byk i Ryby mają magiczne emocjonalne połączenie. Dopóki Ryby nie zmienią zdania i nie oddalą się, ich związek powinien być pełen miłości i zadziwienia. Z wywyższeniem Wenus, władczyni Byka, dla Ryb, to nie tylko miłość, ale też uwielbienie. Byk będzie czuł się, przez ilekolwiek czasu, jak centrum czyjegoś świata, kochany i doceniony do granic piękna. Jeśli to uczucie trwa, mogą pozostać w pięknym związku przez bardzo długi czas.

Jak tylko partner Ryb poczuje, że to piękne uczucie wygasa, podejmie spontaniczną decyzję o oddaleniu się od swojego partnera Byka. Zabawne jest to, że w większości przypadków Byk wcale nie będzie zraniony. To proste poczucie niewystarczalności wystarczy, aby obydwoje pozwolili dystansowi obrać swoje tory. Chociaż Byk ma skłonność do emocjonalnego przywiązania do swojego partnera, ich potencjalne oddzielenie się od Ryb będzie raczej powrotem do rzeczywistości niż katastroficznym wydarzeniem.

Byk i Ryby: Wartości

Byk skupia się na rzeczywistości materialnej, a Ryby na emocjonalnej. Ich wartości różnią się znacznie, ale to, co dzielą, jest nieporównywalne z innymi – miłość. Żaden inny znak zodiaku nie może naprawdę zrozumieć sposobu, w jaki ci dwoje cenią miłość, zwłaszcza kiedy są w sobie zakochani.

Byk i Ryby: Wspólne działania

Główny problem, z jakim te znaki się zetkną, wynika z faktu, że Byk to znak stały, a Ryby zmienny. Może to prowadzić do braku zrozumienia, jeśli chodzi o sposób, w jaki chcą spędzać czas razem. Na początku będą cieszyć się tymi samymi rzeczami, ale partner Ryb szybko się znudzi, jeśli sceneria się nie zmieni. Nie jest typowe dla nich przebywanie w jednym miejscu zbyt długo. Gdy Byk znajdzie się w pięknej sytuacji, będzie chciał w niej pozostać na zawsze, trzymając się pierwszego wrażenia nawet wtedy, gdy piękno zaczyna blaknąć. To spowolni wszelkie ruchy i może naprawdę zirytować partnera Ryb.


Byk i Ryby: Podsumowanie

To jest związek oparty na miłości i pełen jej, dopóki trwa. Oboje pragną romantyzmu i piękna w swoim życiu i zrobią wszystko, co konieczne, aby zachować piękno między nimi. Byk da swojemu partnerowi Ryb szansę na połączenie z prawdziwym światem, pokazując im, jak ukorzenić swoją kreatywność, podczas gdy Ryby uczynią Byka bardziej miękkim i elastycznym. Wydaje się, że mają misję przekonania, że prawdziwa miłość istnieje. Gdy ich związek dobiegnie końca, obydwaj będą wiedzieć o tym natychmiast, i bardzo często rozmowa o rozstaniu byłaby zbędna. Jeśli pielęgnują swoje zaufanie i pielęgnują piękno miłości, które dzielą, ich historia miłosna może trwać całe życie.


You cannot copy content of this page