Byk i Strzelec
Byk i Strzelec

Byk i Strzelec: Namiętność i intymność

Byk i Strzelec: Kiedy Byk myśli o seksualności, Strzelec jest prawdopodobnie ostatnią osobą, która przychodzi mu na myśl. Z powodu ich dziecinnej postawy, która zmienia się jak pogoda, nie wydaje się być miejsca na jakąkolwiek aktywność seksualną w ich życiu. Chociaż jest to złudzenie, te znaki są zbyt różne pod względem podstawowej charakterystyki, by zrozumieć swoją seksualność. Strzelec prawdopodobnie uznałby Byka za osobę, która cały dzień tylko je i śpi. Nie ma w tym nic seksualnego, prawda?

Jednak interesujące jest to, że dwie osoby rządzone przez takie pozytywne planety jak Wenus i Jowisz nie mogą znaleźć satysfakcji seksualnej. Faktem jest, że mogą. Chociaż jest to rzadki scenariusz, mogliby faktycznie wykorzystać swoje cechy do zwiększenia przyjemności seksualnej, jaką oferuje Wenus. Gdyby zrozumieli siebie nawzajem jako dwie jednostki zasługujące na szacunek, mogliby znaleźć brakujące ogniwo dla bardzo interesującego i satysfakcjonującego życia seksualnego. Byk dbałby o swojego partnera Strzelca i zaspokajał jego potrzeby. W zamian otrzymałby radosną duszę, która wie, jak uczynić ich związek ekscytującym. W tym kontekście jest wiele do nauczenia się na temat “jaśniejszej strony” seksualności, a to może być przyjemne doświadczenie, jeśli Byk się odpręży trochę, a Strzelec zwolni.

Byk i Strzelec: Zaufanie

Zaufanie między tymi partnerami nie jest czymś, co można kwestionować i analizować. Jeśli sobie ufają, mogą mieć wspaniały i pełen zaufania związek przez jakiś czas, ale nie ma gwarancji, jak długo to potrwa. Jeśli jednak tego zaufania nie ma, nie zostanie naprawione, niezależnie od prób. Zazwyczaj utrata zaufania prowadzi do zerwania związku, a oboje idą w swoje strony bez żadnych żalów.

Byk i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Jest tyle pięknych rzeczy na świecie i wiele o czym można rozmawiać, gdy się o nich pomyśli. Byk i Strzelec mają w sobie radość, którą mogą obudzić swoim związkiem. Z Księżycem uwznioślonym w Byku i Jowiszem uwznioślonym w Raku (rządzonym przez Księżyc), jest pewien nastrój, dusza, czułość do podzielenia się między nimi. Ich podejścia do życia są różne, ich charaktery nieporównywalne, ale radość, jaką mogą odczuwać wobec pewnych rzeczy, jest całkowicie taka sama.

Jeśli nie znajdą tego wspólnego poczucia radości, obaj mogą nauczyć się, czym jest zła komunikacja. W większości przypadków mogą rozmawiać o pogodzie i być zadowoleni, ale gdy mają problem, rozmowa ta zamienia się w absurdalną wymianę zdań, która tak naprawdę nie jest rozmową. Strzelec będzie chciał wyjść ze skóry, czekając, aż Byk skończy zdanie, podobnie jak Byk będzie patrzeć na swojego partnera Strzelca jako na źródło wszelkiej głupoty.

Byk to wieś, a Strzelec to świat, dlatego ich problemy mogą łatwo obejmować brak szacunku ze względu na ich pochodzenie lub cele. Chociaż rzadko będą się kłócić lub używać brzydkich słów, czasami może być zbyt oczywiste, jak bardzo nie troszczą się o świat drugiej osoby i jak bardzo są od siebie oddaleni.

Byk i Strzelec: Emocje

Obaj są w pewien sposób związani z Księżycem, więc istnieją pewne uczucia do podzielenia się między nimi. Jednak Strzelec zwykle nie reaguje zbyt emocjonalnie na statyczną, z ich perspektywy nudną naturę Byka. Gdyby Byk był bardziej skłonny do tymczasowych zauroczeń lub platonicznych związków, mógłby się zakochać w Strzelcu wystarczająco mocno, by przezwyciężyć różnice między nimi. Z drugiej strony Strzelec często jest zauroczony i tymczasowo zakochany. Istnieje duża szansa, że zakochają się w Byku, jeśli spodobają im się ich fizyczne cechy, ale te uczucia nie będą trwać wystarczająco długo, by delikatnie wprowadzić Byka w wzajemną miłość.

Ich tempo jest inne i rzadko są zsynchronizowani emocjonalnie. Większość związków między Bykiem a partnerem Strzelcem, które przetrwają, są związki, które zaczęły się jako przyjaźń i miały szansę rozwijać się emocjonalnie przez lata, nie będąc faktycznie w związku romantycznym.

Byk i Strzelec: Wartości

Połączenie znaków Byka i Strzelca to “dziecko kwiatów”, pełne miłości, zrozumienia dla świata i ostatecznie ludzkie. Mogą zbyt namiętnie wspierać swoje utopijne światy, co może prowadzić do tego, że jedno z nich, albo oba, wpadną w złudzenie na temat tego, czym jest rzeczywistość. Jeśli zaczną dzielić się swoimi opiniami, na świecie jest zbyt wiele miłości i szczęścia, co może stać się dla nich jak narkotyk. Praktyczność Byka zazwyczaj przerwie ten wzorzec i stawi kontratak za pomocą kontroli rzeczywistości i problemów materialnych, aby oboje pamiętali, gdzie ich wartości się rozchodzą – w bezpieczeństwie i całkowitym jego braku.

Byk i Strzelec: Wspólne działania

Jedzenie. To głównie to, czym mogą się podzielić. Byk może niekoniecznie dzielić się jedzeniem z radością, ale na pewno lubi wspólnie jeść. Mogą znaleźć również inne rzeczy do zrobienia razem. Problem pojawi się wtedy, gdy Byk będzie chciał wrócić do domu i spędzić wieczór w swoim ciepłym łóżku, podczas gdy dla Strzelca zabawa dopiero się zaczyna. Nie mają takiej samej pasji do tych samych rzeczy, i mimo że mogą się dobrze bawić będąc razem, ich priorytety są różne. Energia ognia Strzelca zostanie przytłumiona przez ziemską osobowość Byka, co będzie uciążliwe dla obojga.


Byk i Strzelec: Podsumowanie

Z ich wewnętrznym pięknem i wspólnym poszukiwaniem prawdy o życiu, ci dwoje mogą wydawać się doskonałą parą. Jednak każde dobro potrzebuje przeciwności, aby je uzupełnić, i gdy naprawdę się przyjrzymy, zauważymy, że często Byk i Strzelec nawet nie czują do siebie przyciągania. Byk potrzebuje ziemskich przyjemności w swoich związkach i jako stały, ziemski znak jest najwolniejszy ze wszystkich znaków. To nie jest osoba, która łatwo może zrozumieć szybkiego, zmiennego i ognistego Strzelca.

Najlepszym możliwym scenariuszem dla ich związku byłoby, gdyby dobrze się poznali i zbudowali przyjaźń bez oczekiwań przez wiele lat. W końcu mogłoby to prowadzić do głębokiego zrozumienia, które zapewniłoby im obu wystarczająco dużo cierpliwości, aby faktycznie rozpocząć związek, który ma przyszłość. Jeśli nie, zawsze mogą trzymać się piękna w świecie. Wyobraź sobie, jak wspaniałe byłyby ich wspólne cele, nawet jeśli nie traktują się jako kochanków.


You cannot copy content of this page