Koziorożec i Bliźnięta
Koziorożec i Bliźnięta

Koziorożec i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Koziorożec i Bliźnięta: Istnieją pewne czynności, które nie wymagają wielu słów, a zdaniem skromnego Koziorożca, seks jest jednym z nich. Wtedy przychodzą Bliźnięta i zaczynają wyjaśniać każdą pozycję, ciekawy przegląd Kamasutry i piękno seksu na świeżym powietrzu. Niemal nie do zniesienia jest obserwowanie tych partnerów o zupełnie różnych filozofiach, gdy próbują poradzić sobie ze swoim życiem seksualnym.

Aby Koziorożec mógł eksperymentować w seksie, ich partner musi umieć ich zrelaksować i otworzyć umysł. Z Bliźniętami czują się jakby opiekowali się dzieckiem zmierzającym ku kłopotom, rozbierającym się tam, gdzie mają ochotę. Chociaż tak naprawdę tak nie jest, tak może się to wydawać Koziorożcowi, który polega na tradycyjnych wartościach i zawsze bierze odpowiedzialność za swoje działania.

W większości przypadków prawdopodobnie będą się nawzajem ledwo przyciągać. Jeśli stają się partnerami seksualnymi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Bliźnięta uzna swojego partnera Koziorożca za mało kreatywnego i sztywnego, podczas gdy Koziorożec będzie uważać Bliźnięta za zbyt nieszablonowego. Najdziwniejszą rzeczą w tej kombinacji znaków jest fakt, że oboje prawdopodobnie uważają się nawzajem za nudnych. Tak, każdy powie, że Koziorożec może być nudny, a Bliźnięta są interesujące i zabawne, ale tak naprawdę brak koncentracji i głębokich uczuć, z którym zwykle boryka się partner Bliźniąt, jest ogromnym zniechęceniem dla Koziorożca. Biorąc wszystko pod uwagę, ci dwoje nie są najlepszymi partnerami seksualnymi wśród znaków zodiaku, ale mogą znaleźć wspólny punkt spotkania w związku, który ma wystarczające granice i wystarczającą kreatywność obu partnerów.

Koziorożec i Bliźnięta: Zaufanie

Typowy przedstawiciel Koziorożca nie da się łatwo oszukać. Partner Bliźniąt może mieć skłonność do wielu flirtów i uważać “lekka niewierność” za normalną. W opinii Koziorożca jest to myślenie obłąkanej osoby, a w ich świecie nie ma “poziomów” niewierności. Co jest jasne, to jest jasne. Niemniej jednak, ze względu na równanie zaufania Koziorożca, które ułatwia im życie, będą mieli tendencję do zaufania Bliźniętom. Tak naprawdę, będą ufać swojej własnej interpretacji tego, co mówią Bliźnięta.

Koziorożec zawsze zagłębia się bardziej niż inni, a Bliźnięta rzadko poświęcają tak wiele myśli swoim alibi. Dlatego Koziorożec odczyta je z łatwością, prawdopodobnie będąc dokładnie świadomym, gdzie byli i o czym kłamią. Z kolei Bliźnięta uważają Koziorożca za zbyt sztywnego i konwencjonalnego, że nawet nie podejrzewają ich o niewierność i nieuczciwość, nawet jeśli mają coś do ukrycia.

Koziorożec i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Można śmiało powiedzieć, że Bliźnięta potrafią rozmawiać z każdym i rozwiązać każdy problem przez komunikację. Niestety, dla Koziorożca nie oznacza to wiele, gdy rozpoznają brak istotności w tym, co mówi ich partner. Jednak nadal będą mieli wiele do powiedzenia, ponieważ istnieje zawsze ta poważna strona Bliźniąt w jednej z ich osobowości, która ma coś do podzielenia się z surowym i czasami trudnym Koziorożcem.

To dobre, że Bliźnięta interesują się dosłownie wszystkim, co istnieje na świecie i poza nim. Więc jeśli nic innego nie działa, zawsze mogą rozmawiać o stacjach kosmicznych, gwiazdach diamentach i innych galaktykach. Koziorożec interesuje się rzeczami, które mają głębokie, ukryte znaczenie, patrząc na nie jak na równania, które należy rozwiązać i podziwiając rozwiązywaczy problemów. Mogą spędzić swoje życie na tym dziwnym rodzaju analizy, która nie skupia się tak bardzo na szczegółach, jakby to było w przypadku Panny, ale na mostku między różnymi światami. Koziorożec fascynuje logika przed i po każdej małej rzeczy, a tutaj Bliźnięta mogą pomóc im sporządzić listę do zbadania.

Jeśli są w zgodzie i nie uważają się nawzajem za głupich, odległych czy nudnych, mogą pomóc sobie nawzajem zbudować lepsze zrozumienie świata. Stała, pewna natura Koziorożca może nauczyć Bliźnięta, jak tworzyć harmonogramy i organizować swoje myśli oraz działania, dając im szansę posunięcia każdej myśli o krok dalej. W zamian, dziecinne podejście Bliźniąt do życia może być czymś wspaniałym, co Koziorożec może włączyć do swojego życia, aby być szczęśliwszym.

Koziorożec i Bliźnięta: Emocje

Rządzone przez Merkurego i Saturna, oba znaki nie są zbyt emocjonalne, ale prawdziwy problem tkwi w tym, że zazwyczaj nawet nie budzą jakichkolwiek emocji u siebie nawzajem. Chociaż oboje mogą mieć związki z innymi znakami, które nie są tak emocjonalne, że czują się ożywione przez swojego partnera, gdy są razem, mogą być odporni na urok drugiej osoby. Po prostu nie ma tak wiele, co ich łączy, a głównie ich emocjonalny związek sprowadza się do mrocznych myśli Bliźniąt i emocjonalnej dystansu Koziorożca.

Koziorożec i Bliźnięta: Wartości

Bliźnięta naprawdę cenią informacje w dowolnej formie i kształcie, czyjąś umiejętność pięknego mówienia, kreatywne korzystanie z rąk i wprowadzanie idei z wyższym celem. Koziorożec ceni stabilność, punktualność i prostą uczciwość. Chociaż oboje będą zachwyceni niezależnością swojego partnera, reszta ich światów rzadko tak bardzo się pokrywa.

Koziorożec i Bliźnięta: Wspólne działania

Na pewno będą dużo spacerować, to prawda, ale rozbieżność ich motywacji jest niemal niewiarygodna. Koziorożec to znak przydatnych rzeczy, i będą chcieli mieć aktywność użyteczną, bez względu na to, czym by ona była. Jeśli zdecydują się na spacer, zechcą to zrobić po to, aby dotrzeć od punktu A do punktu B lub prowadzić zdrowszy tryb życia. Gdy Bliźnięta spacerują, nigdy nie mają zamiaru nigdzie dojść. Właściwie to chodzenie jest najbardziej przypadkowym i przypadkowym ruchem, z wszystkim i niczym, co może się stać po drodze. To powoduje, że Koziorożec odczuwa głęboką frustrację, bo chce iść do przodu, a partner chce iść do boku lub w innym kierunku.

Wspólne aktywności będą wymagać znalezienia kompromisu między ich różnymi priorytetami i stylami życia. Mogą znaleźć wspólny grunt, na przykład w podróżach, które mogą łączyć odkrywanie nowych miejsc z praktycznymi aspektami, takimi jak organizacja, budżetowanie i planowanie. Jednak wymaga to otwartej komunikacji i elastyczności z obu stron.


Koziorożec i Bliźnięta: Podsumowanie

Partnerstwo między Bliźniętami a Koziorożcem jest bardzo dziwacznym połączeniem. Mimo że oboje szukają cech, które posiada druga osoba, nie wydają się dostrzegać ich u siebie nawzajem. Bliźnięta potrzebują kogoś, kto je uziemi i nadaje im głębi, ale patrząc na Koziorożca, widzą osobę starą, niezmienną i nudną. Koziorożec potrzebuje radości i relaksu w swoim życiu, ale Bliźnięta wydają się być kulą niekontrolowanych, powierzchownych opinii zmierzających donikąd. W rzeczywistości mogą mieć wartościowe doświadczenie, będąc razem, dzieląc swoje różne życia dzień po dniu. Nawet mogą odkryć, że dobrze się razem sprawdzają i mają zdolność do osiągnięcia każdego celu, o którym pomyślą.