Koziorożec i Ryby
Koziorożec i Ryby

Koziorożec i Ryby: Namiętność i intymność

Koziorożec i Ryby: Nie ma chyba lepszego sposobu dla Koziorożca na relaks niż nawiązanie związku z partnerem Rybą. Ich relacja seksualna to spotkanie dwóch silnych jednostek – jednej z nich wyjątkowo surowej i racjonalnej, a drugiej elastycznej, emocjonalnej, ale pewnej swoich przekonań. Różnice między nimi wywołują silne przyciąganie, prawie jakby byli przeciwnymi znakami.

Życie seksualne, jakie mogą dzielić Ci partnerzy, jest nie do opisania, gdy ich charaktery są powierzchownie obserwowane. Jednak w inny sposób niż Raki, Ryby mogą sięgnąć do emocjonalnej głębi Koziorożca jednym prostym uczuciem. To nie jest kwestia współczucia, ale głębokich wewnętrznych prawd. Koziorożec nie jest pozbawiony emocji, choć jego zimność może być oczywista, a Ryby mogą być dość racjonalne, choć zdają się być zagubione w emocjach. Mogą rozbudzić w sobie nawzajem najlepsze cechy i dzielić się silną intymnością poprzez głębokie emocjonalno-racjonalne zrozumienie.

Ich życie seksualne będzie rozwijało się w dziwnie spontaniczny sposób. Koziorożec będzie inspirowany, aby się otworzyć i rozluźnić wobec partnera, podczas gdy Ryby łatwo ukierunkują swoje uczucia i znajdą sposób, aby je wyrazić poprzez fizyczny kontakt. Koziorożec będzie czuł się bardziej swobodnie, a Ryby zaczną się gromadzić. Jeśli będą ze sobą wystarczająco długo, mogą stworzyć doskonałe połączenie stabilności, zaufania i emocjonującego podekscytowania.

Koziorożec i Ryby: Zaufanie

Często będą się nawzajem tak dobrze rozumieć, że będą szanować swoje relacje i chronić je przed nieuczciwością. Nie zawsze tak jest, a możliwa szorstkość Koziorożca czasami może skłonić Ryby do powiedzenia jednej czy dwóch kłamstw. Z drugiej strony, jeśli Koziorożec jest zamknięty i nieosiągalny, zaufanie zostanie zachwiane przez prosty fakt, że nie znają się nawzajem tak dobrze. Piękno ich związku polega na ich podejściu do zaufania, gdy zrozumieją, z kim mają do czynienia. Ponieważ żaden z partnerów nie ufa światu, by łatwo się otworzyć, będą musieli to zdobyć, dzień po dniu, od siebie nawzajem. Może to wydawać się jak gra lub konkurencja, aby zdobyć zaufanie partnera.

Koziorożec i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Jeśli ktoś może zainspirować Koziorożca, to jego partner Ryba. Oboje będą bardzo dbać o komunikację w swoim związku, ale ich więź pozwoli im przestać mówić i zacząć słuchać. Oboje są nieco nieśmiali i aby się nawzajem poznać, muszą bardzo uważać na siebie. To dobra rzecz, że oboje będą tego chcieli, zafascynowani naturą swojego partnera i podekscytowani możliwością dogłębnego poznania się.

Problem w ich komunikacji może pojawić się, gdy Koziorożec upiera się przy swoich sztywnych opiniiach i przekonaniach. Znak Koziorożca przynosi Jowisza w swoje upadki, a Jowisz jest tradycyjnie panem Ryb. To może realnie zagrażać całemu ich związkowi, ponieważ surowa i racjonalna natura Koziorożca może uszkodzić wiarę i przekonania Ryb przez prostą niewiarę.

Partner Ryb rzadko zrezygnuje ze swojego systemu przekonań, ponieważ to jest to, dla czego żyje, ale może go kwestionować i czuć się samotny z powodu braku zrozumienia ze strony swojego partnera. “Co będzie, to będzie” może stać się “Decyduję, co będzie”, co może udusić spontaniczność i inspirację, jakie partner Ryb niesie w sobie.

Koziorożec i Ryby: Emocje

Ci partnerzy dzielą głęboką emocjonalną więź, która może być budowana przez lata, zanim w pełni zakwitnie. Najpiękniejszą stroną ich związku jest oczekiwanie na emocje, stały rozwój i zdolność do wydobycia z siebie tego, co najlepsze. Niemniej jednak nie oznacza to, że którykolwiek z nich faktycznie zmieni swoje sposoby, nawet jeśli będą najlepsi, jakimi mogą być. Koziorożec może pozostać zrzędliwy, a Ryby mogą pozostać kapryśne i niepewne. Gdy będą zbyt mocno przywiązani do swoich nawyków, mogą naprawdę denerwować się nawzajem – Koziorożec tłumiąc przekonania i magię Ryb, a Ryby zawodząc niezawodnego i ziemskiego Koziorożca.

Koziorożec i Ryby: Wartości

Istnieje pewna spójność w ich sposobie podejścia do wartości. Jest dziwne, jak ktoś taki jak Ryby może tak bardzo cenić stabilne emocje, ale pomagają im one w końcu uspokoić umysł i serce, gdy są w stabilnym emocjonalnym związku. Koziorożec zaskakująco doceni zdolność do kontaktu z własnymi emocjami i jasnym wizjonerskim spojrzeniem na pozytywny wynik.

Niestety, będą mieli prawdziwy problem z podejściem do wykorzystywania przekonań i emocji w życiu codziennym. Podczas gdy Koziorożec doceni chłodne myślenie i zdolność do racjonalnego myślenia, Ryby będą doceniać przeciwności. Będą czasami zbyt różnić się od siebie – Ryby marząc o doskonałej miłości, a Koziorożec wiedząc, że jest to niemożliwe, Ryby wyobrażające sobie Boga z złotą brodą, a Koziorożec wierzący w ten moment lub odwiedzający kościół ze względu na tradycję, a nie wiarę. Nie będzie łatwo, ale mogą na tyle sobie nawzajem cenić, aby przezwyciężyć swoje różnice.

Koziorożec i Ryby: Wspólne działania

Na początku swojego związku będą chcieli robić wszystko razem. Pomimo że ich zainteresowania zwykle są bardzo różne, Koziorożec będzie zainspirowany, aby wkręcić się w świat Ryb, podobnie jak Ryby będą chciały rozwiązać zagadkę w swoim partnerze Koziorożcu. Z czasem ich aktywności się rozdzielą, ponieważ zrozumieją, że rzeczy, które Koziorożec chce robić, są nudne dla Ryb, podczas gdy rzeczy, które Ryby lubią robić, doprowadzają Koziorożca do szału – bez planu, bez celu i bez pozornej użyteczności. Jednak oboje będą mieć potrzebę trzymania się tradycji, Koziorożec z szacunku dla samej tradycji, a Ryby ze względów romantycznych, i to powinno pomóc im budować wspólne aktywności w miarę upływu czasu.


Koziorożec i Ryby: Podsumowanie

Związek między Koziorożcem a Rybami opowiada historię możliwości inspiracji. Jeśli ktoś taki jak Koziorożec może zostać zainspirowany przez swojego partnera Rybę, ich związek może stać się pięknym doświadczeniem. Ich relacja seksualna będzie bogata i pełna emocji, a wzajemne zaufanie będzie kluczem do trwałej więzi. Jednak różnice w komunikacji, emocjach i wartościach mogą stanowić wyzwanie. Jeśli obie strony są gotowe zrozumieć i szanować siebie nawzajem, mogą stworzyć trwały i spełniający związek.


You cannot copy content of this page