Lew i Bliźnięta
Lew i Bliźnięta

Lew i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Lew i Bliźnięta: Wszystko, co Lew chciałby pokazać, Bliźnięta chętnie by zbadali. Są doskonałą parą jeśli chodzi o seks, ponieważ Bliźnięta dostarczają pomysłów i ekscytacji, podczas gdy Lew przynosi energię, kreatywność i miłość. Ich życie seksualne może być pobudzane przez ich intelekt i komunikację, ponieważ obaj polegają na swoim świadomym Ja i umyśle. Jeśli Lew czuje się dobrze w intymnych relacjach z Bliźniętami, jako znak stały, zapewni im stabilność i szansę na długotrwałe partnerstwo.

Bliźnięta są dziecinne, jeśli chodzi o seks, i rzadko łączą głębokie emocje z seksualnością. Lew może być właściwym partnerem, aby nauczyć ich, jak nawiązać prawdziwe intymne połączenie, jeśli nie są skupione na sobie. Oboje będą chcieli eksperymentować, mieć seksualne przygody na zewnątrz i cieszyć się byciem nagim. To doskonały związek, w którym obaj partnerzy mogą przezwyciężyć wstyd i wszelkie obawy dotyczące intymności i seksualności.

Lew i Bliźnięta: Zaufanie

Zarówno Bliźnięta, jak i Lew mogą być słabymi słuchaczami, jeśli chodzi o potrzeby innych ludzi. Jeden z nich jest rozproszony przez wszystko, a drugi skupia się tylko na swoich własnych potrzebach. Z tego powodu mogą znaleźć się w sytuacji, w której brakuje im zaufania w związku, i może to zająć pewien czas, zanim sobie to uświadomią, ponieważ na początku nie będą sobie zadawać pytań. Ze względu na swoje natury mogą się zgubić, zaspokajając swoje własne potrzeby. Doprowadzi to do różnych sytuacji, których nie będą chcieli dzielić ze sobą, nawet zdrady. Ważne jest, aby od samego początku dzielić się i słuchać siebie nawzajem, aby obaj byli w stanie zaspokoić potrzeby partnera, zamiast pozwalać im ulatniać się.

Lew i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Bliźnięta i Lew są racjonalni i skupieni na swojej aktywności umysłowej. Lew ma głębokie emocjonalne tło, ale zwraca dużo uwagi na słowa i intelektualną siłę swojego partnera. Właśnie tutaj Bliźnięta wkraczają jako wierni uczniowie, aby podziwiać swojego partnera Lwa i nauczyć go czegoś.

Jeśli znajdą się w emocjonalnym związku, prawdopodobnie będą rozmawiać o wszystkim, oprócz swoich uczuć. Lew może odczuwać ogólną potrzebę, ale partner Bliźniąt łatwo ich uwiedzie, by skierować ich w innym kierunku. Oboje nie mają wiele do czynienia z miłymi słowami, a jeśli Bliźnięta spróbują użyć swojego daru do słów, może to działać tylko do pewnego momentu, po którym zaczną brzmieć sztucznie. Nie ma zbyt wiele miejsca na przemyślenia, i oboje prawdopodobnie powiedzą pierwszą rzecz, która przyjdzie im na myśl. To świetny sposób na budowanie zaufania między nimi, jeśli nie będą oceniać siebie nawzajem i podzielać emocje w drodze.

Jednak istnieje kwestia “doskonałego” Słońca Lwa. Ta pozycja daje Lwu tak dużo energii, że czasami czują się zobowiązani do spalenia wszystkich wokół siebie, narzucając swoją wolę. To dziwne pragnienie Lwa, ponieważ znak bardzo wspiera Słońce, ale jest to fakt. Zazwyczaj mają tę ideę zmiany świata i uczynienia go lepszym miejscem, co może doprowadzić Bliźnięta do szału, jeśli nie będą miały wystarczająco dużo miejsca na własne opinie.

Lew i Bliźnięta: Emocje

Ciepło, które Lew jest gotów dać swojemu partnerowi Bliźniętom, trudno ich pozostawi obojętnymi, podczas gdy urok i dziecinna natura Bliźniąt będą budzić w Lwie wspaniałe emocje dzień po dniu. Choć jakość zmienna partnera Bliźniąt niekoniecznie idzie w parze ze stałą jakością żadnego znaku, w przypadku Lwa może to być idealne dopasowanie ze względu na ich ciepłe, wspierające i pełne szacunku podejście.

Jeśli Lew ma dość cierpliwości, by poczekać, aż emocje Bliźniąt się pojawią, mogą otrzymać więcej, niż się spodziewali. Piękno ich związku tkwi w świadomości obojga, prowadzącej do werbalnego wyrażania emocji, gdy tylko poczują się bezpiecznie wobec siebie. Jeśli obaj rozpoznają miłość, to wspaniała historia miłości pełna wsparcia, szacunku i zawsze czegoś nowego do omówienia.

Lew i Bliźnięta: Wartości

Nad wszystkim obaj cenią inteligencję i klarowność. Jako dwa znaki rządzone przez planety odpowiedzialne za nasze myślenie i racjonalne zachowanie, doskonale zaspokajają potrzeby drugiej osoby. Bliźnięta cenią niezależność swojego partnera i swoją własną wolność, a dokładnie tego może im dostarczyć Lew. Z kolei Lew zawsze ceni w swoim partnerze wewnętrzne dziecko, i dokładnie to otrzyma od swojego Bliźniąt.

Lew i Bliźnięta: Wspólne działania

To dobrze, że Bliźnięta chcą iść wszędzie i robić wszystko, w przeciwnym razie ci dwoje mogliby mieć duży problem ze znalezieniem aktywności, które chcą wspólnie przeżywać. W ten sposób Lew może podnieść swoje działania na “wyższy poziom”, udając się do wszystkich miejsc, które Bliźnięta zaproponują, ale w luksusowej, drogiej wersji. Chociaż Bliźnięta naprawdę nie chciałyby wydawać tyle pieniędzy, Lew nie ma nic przeciwko płaceniu za wszystko, o ile nie czuje się wykorzystywany.

Jednak Lew może być bardzo leniwy. Bliźnięta zawsze są w ruchu i mają potrzebę wykonywania co najmniej trzech różnych aktywności każdego dnia. Gdy Lew ma czas na odpoczynek, prawdopodobnie będzie chciał oglądać telewizję i przesuwać się z lewej na prawą stronę kanapy przez cały dzień. To może stworzyć przepaść między ich światami, ale zwykle mają wystarczający szacunek dla potrzeb drugiej osoby, aby móc oddzielić aktywności i być bardzo szczęśliwymi razem. żaden z nich nie jest potrzebujący i nie chce spędzać każdej chwili swojego życia z partnerem, więc dadzą sobie nawzajem wystarczającą swobodę – dla Bliźniąt do poruszania się, a dla Lwa do odpoczynku.


Lew i Bliźnięta: Podsumowanie

Bliźnięta i Lew mogą mieć tak dużo zabawy, że reszta zodiaku może im pozazdrościć. Oboje uważają, że najlepiej spędzają dzień wśród śmiechu, a jeśli mają wspólnych przyjaciół, mogą wydawać się doskonałą parą. Ich głównym problemem może być brak emocjonalnej głębi, o której tak łatwo zapominają. Bliźnięta są zbyt zajęte różnymi rzeczami, a Lew zbyt zajęty sobą. Dlatego mogą się wkrótce znaleźć w sytuacji, w której jedno z nich chce zacząć budować życie długoterminowe, a drugie będzie uciekać.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby zobowiązanie i emocjonalna intymność były zarówno dla Bliźniąt, jak i dla Lwa łatwiejsze. Jeśli oboje to zrozumieją i zaakceptują, mogą stworzyć wspaniałą i pełną radości relację, która będzie trwać przez długie lata. Oboje są zdolni do zaspokojenia intelektualnych potrzeb drugiej osoby, a także do zapewnienia energii i entuzjazmu. Jeśli podejdą do tego z otwartym sercem i gotowością do kompromisu, ich związek może przynieść im ogromną satysfakcję i radość.


You cannot copy content of this page