Lew i Byk
Lew i Byk

Lew i Byk: Namiętność i intymność

Lew i Byk: Intymność i związek seksualny między Lewem a Bykiem może być w pewien sposób wyczerpująca dla obojga. Wynika to głównie z faktu, że obaj potrafią być leniwi. Podczas gdy Byk lubi leżeć i cieszyć się byciem kochanym, Lew lubi się położyć i być obsłużonym oraz dbanym o niego.

Obydwie znaki mają naturalną skłonność do spędzania czasu w pozycji leżącej, i może być dla nich trudne do uzgodnienia, kto ma być na górze. Kiedy są zmotywowani, obaj potrafią być doskonałymi kochankami, wkładając wiele energii w swoje aktywności seksualne, ale w przypadku siebie nawzajem, ich życie seksualne najprawdopodobniej zamieni się w walkę o osobiste zadowolenie i odpoczynek.

Najlepszą szansą na zdrowe życie seksualne między nimi byłoby takie, w którym obaj partnerzy już zbudowali swoją tożsamość seksualną i wiedzą, jak zaspokajać swoje potrzeby. W tym przypadku zmysłowy Byk dbałby o swojego partnera Lwa, podczas gdy namiętny Lew wnosiłby ekscytację do ich związku. W tej sytuacji oboje zadbają o swoje własne potrzeby, świadomi, że muszą zobowiązać się do zadowolenia partnera, aby związek mógł się rozwijać.

W ogólności są to znaki żeński i męski, które mają podobną potrzebę osobistego zadowolenia. Jeśli nie znajdą się w sytuacji, w której obie strony mają oczekiwania i nie będą się poruszać, dopóki one nie zostaną spełnione, mogą mieć bardzo satysfakcjonujące życie seksualne. W końcu są to po prostu dwie różne strony miłości, radości i życia pełnego barw.

Lew i Byk: Zaufanie

Jako dwa znaki stałe, mają największe szanse na oparcie się na własnych nogach, jeśli chodzi o mówienie prawdy. Rozumieją, że szczerość jest podstawą każdego trwałego związku, i jeśli się zakochają, żaden z nich nie będzie chciał narażać przyszłości razem. Jeśli jednak jedno z nich ma nawyk kłamania lub zdradzania, który rozwinął w poprzednich związkach, prawdopodobnie będzie kontynuować takie zachowanie w tej relacji. Najważniejsze jest, aby oboje rozwijali swoje osobowości i granice moralne niezależnie od siebie, aby mogli funkcjonować razem.

Ich głównym problemem może być brak woli ze strony obu stron do zmiany wzorców zachowania, które mogą się pojawić. Jeśli jedno z nich wierzy, że druga osoba może się zmienić, czas może ich zniszczyć przez poczucie nieufności, które narasta wraz z rozczarowaniem, gdy zmiana nie następuje.

Lew i Byk: Komunikacja i inteligencja

Mają szczęście, że są rządzeni przez Wenus i Słońce, oba ciepłe i z tendencją do bycia blisko siebie, ponieważ jeśli chodzi o ich zainteresowania i intelektualne zrozumienie, mogą wpędzić się nawzajem w szaleństwo. Trudno powiedzieć, kto będzie dla kogo bardziej irytujący.

Podczas gdy Byk trzyma się swojego praktycznego punktu widzenia, Lew trzyma się swojego ego, i rodzi się konflikt bez rozwiązania. Ich stałe natury sprawią, że będą trzymać się swojej “strony”, jak głupia by ona nie była, bez rzeczywistego zamiaru pojednania. Oboje potrzebują kogoś o nieco bardziej elastycznym podejściu, jeśli chcą znaleźć złoty środek.

Byk odnajdzie wspólny język z Lewem dzięki swojej zwykłej, materializującej roli. Każdy twórczy impuls Lwa może być podjęty przez Byka, który opracuje plan realizacji, jeśli tylko podzielą wystarczająco dużo emocji, aby mieć cierpliwość dla siebie nawzajem. Ich twórcza siła to siła Wenus w połączeniu z Słońcem, więc możemy z pewnością powiedzieć, że stworzą coś w obrazie uniwersalnej miłości.

Lew i Byk: Emocje

Byk jest znakiem głęboko emocjonalnym, o ile nie zamknie się i nie zamieszka w swoim własnym, bezpiecznym materialnym świecie. Lew jest namiętnym znakiem, który reprezentuje miłość jako moc twórczą i wszystko, co odczuwamy jako pociąg. Oboje są personifikacją miłości, każde z nich w swoim własnym sposób. Kiedy się spotykają, rzadko odczuwają tę miłość do siebie nawzajem.

Możemy to traktować jako ich misję, by dawać miłość znakom zodiaku, które mają mniej szczęścia, albo ich natura emocjonalna musi dawać więcej i otrzymywać mniej. Bez względu na powód, w większości przypadków po prostu nie zakochują się w sobie nawzajem.

Istnieje duża szansa, że po prostu pozostaną w swoich własnych światach, bez perspektyw na połączenie nawet w coś zbliżonego do przyjaźni. Nie wynika to z tego, że nie lubią siebie nawzajem lub odczuwają jakąś wrogość, ale dlatego, że są jak dwie wyspy w dwóch różnych oceanach. Każdy z nich ma swoją własną naturę, swój własny świat z całym jego pięknem, i potrzebuje kogoś, kto jest bliżej tego świata, do którego się trzyma. Żadne z nich nie pełni roli dryfującej wyspy szukającej kogoś, z kim mógłby się połączyć.

Jeśli dzielą się emocjami, mogą być ogromne, ale wciąż istnieje kwestia pokazywania i rozpoznawania ich, zanim wyobrażamy sobie bajkę.

Lew i Byk: Wartości

Byk i Lew mają różne poglądy na wartość sama w sobie. Podczas gdy Byk ceni bezpieczeństwo finansowe i piękno materialne, Lew ceni wszystko, co błyszczy, odwagę i wewnętrzne ognie. Byk odnajduje spokój, którego Lew nie chce zrozumieć, bo wydaje się być nudnym miejscem do odwiedzenia. Lew również ceni pokój, ale dla nich jest on ukryty w innym, o wiele radośniejszym miejscu lub publicznie, na przykład w pokoju między całymi krajami i kontynentami.

Dla Byka Lew może się wydawać osobą, która tylko pozuje i nie ma żadnej głębi, i chociaż głębia nie jest jedną z ich podstawowych wartości, wciąż jest bardzo ważna. Nie znajdują nic interesującego w osobach bez esencji, tak samo jak Lew myśli o Byku i o tym, jak się nie otwiera, aby podzielić się czymś głębokim.

Lew i Byk: Wspólne działania

Wspólne działania są bardzo łatwe do znalezienia zarówno dla Lewa, jak i Byka. Albo położą się, będą spać, jeść i przytulać, albo się rozstaną i będą robić rzeczy bez siebie. Byk jest bezczynny i uwielbia spędzać czas na kanapie, podczas gdy za oknem pada deszcz i słychać tylko dźwięk kominka. Lew jest kierowany przez swoją naturę, a lew śpi przez 20 godzin dziennie i bawi się przez resztę.

Nawet najdziksze lwy czekają, aż ich lwica przyniesie jedzenie. Problem pojawi się, gdy Byk urządzi romantyczną kolację z pełnym księżycem, wspaniałym wydarzeniem muzycznym lub pięknym widokiem, a Lew woli iść do nocnego klubu i przeżyć ten spektakl. Jeśli się razem zabiorą, będą się bawić w domowym zaciszu, ale niewiele więcej.


Lew i Byk: Podsumowanie

Relacja między Bykiem i Lwem może być agresywnie wymagająca, gdyby nie ciepła natura, którą rządzą Wenus i Słońce. Pomimo że są to oba znaki o stałej jakości, o zupełnie odmiennych naturach, jeśli zgromadzą wystarczająco dużo cierpliwości przed rozpoczęciem swojego związku, mają szansę stać się archetypową parą dziewczyny i chłopca. Gdy ich męskie i żeńskie zasady są w równowadze, mogą wykorzystać je do naprawy swojej sfery seksualnej, intelektualnej i finansowej oraz naprawdę cieszyć się sobą nawzajem.


You cannot copy content of this page