Lew i Lew
Lew i Lew

Lew i Lew: Namiętność i intymność

Lew i Lew: Połączenie dwóch Lwów może być trudne, jeśli chodzi o intymność, ale ich życie seksualne może być doskonałe, nawet gdy nie są w ogóle intymni. Ciepła natura Lwa i pasywny stosunek do wszystkich spraw w życiu, w tym seksu, utrzymają ich długo zadowolonymi jako para. Jednak zarówno Lew, jak i Lew, skrywają za czynem coś, czego mogą być zbyt dumni, by pokazać. Zazwyczaj szukają partnerów, którzy pomogą im odsłonić swoje wnętrze, aby nawiązać prawdziwe połączenie, a nie tylko uprawiać seks jako instynktowne działanie.

Główny problem, jaki mogą mieć dwie partnerujące sobie Lwy, to ustalanie granic i możliwy brak szacunku, jakim obdarzają się nawzajem. Oboje mogliby cieszyć się towarzystwem pewnej osoby, która jest tak pewna siebie, ale mogą przytrzymywać wizerunek pewności siebie zbyt długo, aż różne niepewności wyjdą na jaw. Trudno jest rozwinąć bliskość w obliczu takiego ognia w jednym miejscu, i jeśli się nad tym zastanowić, w naszym układzie słonecznym jest tylko jedno Słońce, wokół którego wszystko się obraca. Co więc myślisz, czy możliwe jest mieć dwa takie Słońca w jednym łóżku, krążące wokół siebie?

Lew i Lew: Zaufanie

Obaj mają głębokie przekonanie, że wszystko jest jasne w ich życiu. Przecież są rządzeni przez Słońce, więc jakby to mogło być inaczej? Chociaż zwykle są otwarci wobec innych ludzi, kiedy są razem, to jak ciągła walka o supremację. Może to prowadzić do różnego rodzaju “nadmuchanych” historii, tych, które nie mogą być powtórzone i które są prawie zawsze produktem fikcji. Lew generalnie jest złym kłamcą i byłoby szkoda, gdyby te partnerstwa doszły do punktu, w którym muszą sobie czegokolwiek udowadniać. Muszą nauczyć się być razem, całkowicie skoncentrowani na drugiej osobie. Jak tylko odwrócą się i zaczną wyjaśniać, jak wspaniali są, stracili szansę na zaufanie z góry.

Lew i Lew: Komunikacja i inteligencja

Wspaniałą rzeczą w tej relacji jest zdolność obu partnerów do odkrywania istotnych spraw dla siebie nawzajem. Kiedy nawiążą głęboki osobisty kontakt, mogą odkryć specjalny język nauki i dowiedzieć się tak wiele o swojej własnej sytuacji oraz o innych związkach. Problem pojawi się, gdy rozpoczynają bitwę ego, aby udowodnić sobie, kto ma rację, a kto nie. Kiedy dwoje partnerów Lew jest w tego typu konflikcie, niemożliwe jest go rozwiązać, ponieważ obaj trzymają się swoich punktów, które oba mogą być prawidłowe. W takich sytuacjach powinni bardzo się starać znaleźć wspólny grunt, bo mogą skończyć w poważnej i trwałej walce o nieistotną sprawę.

Lew i Lew: Emocje

Lew to ogień o stałej jakości i jest dosyć trudny do zmiany. Ogień Lwa tworzy ciepło, pasję i twórczą energię. Czasami może być trudno uznane to za prawdziwe emocje, zwłaszcza przez znaki Wody, i dobrze, że dwa Lwy doskonale rozumieją głębokość emocjonalną drugiej osoby. Prawda jest taka, że Lew to niezwykle emocjonalny znak. Polega na Rakowi i przechodzi do Panny, więc jest to znak, który ma niemożliwe zadanie połączenia czystych emocji z czystym intelektem. Jego punktem wyjścia, jednak, są emocje.

Ich głównym wyzwaniem w dziedzinie emocjonalnej jest sposób wyrażania tego, co czują, i jak uniknąć poparzenia. Jak wszystkie znaki ognia, Lew ma namiętną naturę, która działa z impetem, i czasami mogą żałować, że nie podążają za swoim sercem. Łatwo zastępują emocje namiętnością i często wpadają w płomienie, zanim zorientują się, jak się czują. Kiedy są razem, ich związek może wydawać się jak łańcuchowa reakcja nuklearna, która nie ma emocjonalnych podstaw. Jednak pod powierzchnią skrywa się tak wiele emocji, jeśli zdecydują się być razem, bo tylko Lew wie, jak się czuje po tym, jak wybuch został pokazany światu.

Lew i Lew: Wartości

Jako dwie reprezentacje tego samego znaku o tak silnych cechach, cenią podobne rzeczy. Ogólnie Lew ceni odwagę, jasność i wewnętrzną siłę drugiej osoby. Można przypuszczać, że będą sobie wzajemnie wartościować z powodu tych podstawowych wartości. To, czego najbardziej będą cenić, kiedy będą razem, to czas na odpoczynek i czas na zabawę. Jak prawdziwe małe lwy, oboje potrafią naprawdę cieszyć się swoim czasem wolnym, a każdy weekend może wydawać się jak raj.

Lew i Lew: Wspólne działania

Wyobraź sobie rodzinę lwów na afrykańskiej sawannie, leżących cały dzień, potem bawiących się przez chwilę, oblizujących łapy i spokojnie mruczących, syte i szczęśliwe. Dokładnie taki może być związek dwóch Lewów. Chociaż spędziliby większość czasu w łóżku i bawili się, tak bardzo mogą się przy tym dobrze bawić, że nie będą potrzebować nikogo innego, aby towarzyszyć im. Są istotami społecznymi, ale nie przejmują się zbytnio spędzaniem czasu z ludźmi, którzy nie potrafią cieszyć się życiem, i w większości przypadków będą cieszyć się swoim stadem.

Jedynym problemem, jaki mogą mieć, jest konieczność trzymania się z dala od rzeczy, które nie pasują do ich charakteru. Jako znaki stałe, oboje będą trzymać się pewnej rutyny. Choć podstawy będą takie same, ponieważ są dwoma Lewami, mogą to robić w różny sposób. Na przykład, jeśli jednemu z nich odpowiada pokazanie swojej znanego charakteru w klubie po drugiej stronie ulicy, może drugi chcieć pójść do eleganckiej restauracji i pokazać dobre maniery. Ważne jest, aby być otwartym na sugestie drugiej osoby, ponieważ tylko wtedy ich światy mogą się naprawdę połączyć.


Lew i Lew: Podsumowanie

Dwaj partnerzy Lew mogą zdziałać niemożliwe, a ten fakt może utrzymać ich w pełni satysfakcjonującym związku na długo. Ich głównym celem jest znalezienie prawdziwej bliskości i zrozumienie wewnętrznych emocjonalnych istot drugiej osoby. Lew ma skłonność do przesady i robienia dramatu z drobnych, nieistotnych rzeczy, ale może to być dobre dla ich związku ze względu na ich status społeczny i zdolność do wspierania teatralnych potrzeb drugiej osoby.

Jeśli rozpoczną walkę o dominację, dobrym pomysłem może być ustalenie obszaru, za który każdy z nich jest odpowiedzialny. Jeśli jeden z nich jest najlepszy w dziale emocjonalnym, drugi może być najlepszy w dziale seksualnym. Jeśli podzielą między sobą te reguły, obojgu będzie znacznie łatwiej funkcjonować i uważać drugą osobę za godną związku. To, co może uczynić ich miłość niemożliwą, to brak szacunku. Jeśli ich partnerzy nie będą w stanie zrozumieć swojego gniewu, mogą skończyć na zawsze w wojnie, której przyczyny nie będą pamiętać.