Lew i Panna
Lew i Panna

Lew i Panna: Namiętność i intymność

Lew i Panna – z racjonalnym charakterem, podporządkowanymi czystej świadomości, mogą łatwo osiągnąć porozumienie w kwestii swojego życia seksualnego. Jednak nieśmiała natura Panny i jej ostrożność w wyborze partnera seksualnego mogą sprawić, że trudno im będzie znaleźć wspólny język. Lew chce być z partnerem, który sprawi, że czuje się szczególny i bardziej pewny siebie niż dotychczas, co jest trudne do spełnienia przez Pannę. Ich związek może być dość wymagający, ponieważ namiętna natura Lwa nie daje Pannie dużo miejsca, by czuła się chroniona i pewna swoich wyborów. Ich racjonalność może przerodzić się w intelektualną walkę o dominację seksualną, o ile w ogóle dojdą do punktu, w którym oboje będą chcieli uprawiać seks ze sobą.

Dobrze, że Lew to znak stały, więc ma w sobie pewną konserwatywność, która pasuje do Panny. Jednak rzadko będą zadowoleni z podejścia Panny do emocji w życiu seksualnym, i prawdopodobnie oboje nie będą w stanie nawiązać emocjonalnego więzi, która ich zaspokoi. W rzadkich przypadkach, gdy partner Panny nie czuje się zawstydzony ani zaatakowany przez partnera Lwa, mogą podzielać satysfakcjonujący fizycznie związek seksualny, ale ich racjonalność może uniemożliwić osiągnięcie jakiejkolwiek intymności.

Lew i Panna: Zaufanie

Nie ma powodu, dla którego dwie świadome jednostki nie miałyby sobie ufać w większości sytuacji. Problem może pojawić się, gdy partner Lewa zaczyna popisywać się i wystawiać się jako “król dżungli”. Zbyt duża atrakcyjność, którą wywoła Lew, nie jest czymś, co jest Pannie komfortowe, a problem Panny z zaufaniem pogłębi się, jeśli ich komunikacja nie zrekompensuje utraconego zaufania.

Lew i Panna: Komunikacja i inteligencja

Zarówno Lew, jak i Panna są rządzeni przez racjonalne, świadome planety, i dlatego zazwyczaj są łatwe do rozmowy. Jednak ich osobowości są bardzo różne ze względu na różnicę w elementach, do których należą. Znak Panny należy do Ziemi, a Lew należy do Ognia. Dlatego Lew jest bardzo pasjonujący i płomienny w swoich przekonaniach, wyborach i wszystkim, co jest dla niego ważne. Natomiast Panna jest bardzo praktyczna, przyziemna i zwykle zbyt dumna ze swojego intelektu, by ulec namiętnym, emocjonalnym wybuchom.

Te znaki razem reprezentują króla (Lwa) i jego podwładnych (Pannę). Podobnie jak szefa i jego pracowników lub męża i jego sprzątaczkę. Najważniejsze jest, aby oboje zachowali wzajemny szacunek i tolerancję. Jeśli Lew okazuje brak szacunku i zaczyna wydawać polecenia, Panna odejdzie, ponieważ taki związek nie jest tym, czego szukała. Z drugiej strony, jeśli partner Panny nie zrozumie, że wybrała króla dżungli, ich związek nie potrwa długo, ponieważ Lew potrzebuje uznanie.

Lew i Panna: Emocje

Najtrudniejsze dla pary Leo-Virgo jest znalezienie emocjonalnego zbliżenia. Podczas gdy Panna racjonalizuje wszystko, co dzieje się w życiu, Lew ma doskonale racjonalne wyjaśnienie na wszystko. Chociaż Lew może boleśnie odczuwać potrzebę bliskości emocjonalnej, nie oznacza to, że będą w stanie ją łatwo stworzyć, zwłaszcza z kimś takim jak Panna.

To może być duże wyzwanie dla ich związku, ponieważ nawet gdy silnie się do siebie przyciągają i dobrze się porozumiewają, nie wydają się budzić w sobie nawzajem emocji. Chociaż oboje mogą być bardzo intymni z innymi znakami zodiaku, rzadko znajdą to w sobie nawzajem. Lew będzie okazywał swoje uczucia poprzez namiętne, ciepłe podejście, pełne uwagi i zapału. Panna będzie nieśmiała i będzie miała trudności z zrozumieniem tego, jednocześnie okazując miłość poprzez troskę, która może wydawać się śmieszna dla pewnego siebie Lwa.

Lew i Panna: Wartości

Obie znaki będą ceniły inteligencję i zdolność do korzystania z umysłu, i będą to cenili do punktu niepodważalnego szacunku. Lew może być oczarowany umysłem drugiej osoby, i dokładnie to ma do zaoferowania Panna, o ile nie jest zbyt zamknięta, by to pokazać. Jeśli będą współpracować, mogą stworzyć odpowiednią atmosferę, w której można stworzyć cokolwiek, ale tylko jeśli mają podobne zainteresowania zawodowe. Różnice między nimi są często zbyt duże, aby je pokonać prostym, racjonalnym umysłem, i podczas gdy Lew będzie cenił wszystko, co świeci, jest wielkie i imponujące, Panna będzie cenić umiejętność skromności i skromności.

Lew i Panna: Wspólne działania

Kiedy Lew i Panna współpracują, nie będą mieć problemu z dzieleniem się aktywnościami, choć ich natury mogą się różnić. Ich role w zodiaku sprzyjają ich współpracy, a dla Panny nie ma lepszego szefa niż Lew, o ile obydwaj nie mają poważnych problemów z ego. Z wystarczającym wzajemnym szacunkiem mogą robić praktycznie wszystko razem, o ile można to utrzymać w tajemnicy, jeśli tak chce Panna, i bez eksponowania się przed zbyt wieloma osobami.

Lew chce mieć uwagę otoczenia, jeśli nie został zraniony i nie odczuł wstydu zbyt wiele razy, a Panna nie odczuwa takiej potrzeby. Woleliby pozostać w cieniu, za liderem, kimś mądrym, z wielką wizją. Lubią dbać o wszystkie szczegóły, aby oboje osiągnęli pożądany sukces. Ponieważ Lew reprezentuje nasz żołądek, a Panna nasze jelita, będą przetwarzać różne doświadczenia razem, kierowani przywództwem i pasją Lwa, oraz podążając za praktycznym sensem Panny i dbałością o szczegóły.


Lew i Panna: Podsumowanie

Lew i Panna tworzą konstruktywny związek, który rzadko służy ich emocjonalnej naturze. Oboje mają tendencję do bycia zbyt racjonalnymi, a ich siła umysłu rzadko stanowi dobrą podstawę dla bajkowej miłości, o której tajnie marzą. Oba te znaki mają przeciwne znaki związane z Neptunem. Przeciwne znaki dla Lwa to Wodnik, znak wywyższenia Neptuna, podczas gdy przeciwne znaki dla Panny to znak Ryb, rządzony przez Neptuna. Oboje potrzebują kogoś doskonałego, kogoś stworzonego specjalnie dla siebie, i jeśli tylko na chwilę pomyślą, że nie pasują do siebie, poszukiwanie doskonałości zwycięży. Rzadko zdarza się, aby ci partnerzy stworzyli silną więź emocjonalną lub seksualną, choć dobrze mogą się dogadywać w pracy i komunikacji.


You cannot copy content of this page