Lew i Skorpion
Lew i Skorpion

Lew i Skorpion: Namiętność i intymność

Lew i Skorpion: To jest skomplikowany związek między dwoma silnymi osobowościami, które cechuje niezwykła pociąg seksualny. Lew jest namiętnym kochankiem, ciepłym i zawsze w poszukiwaniu akcji, a w sprawach seksualnych może być dość swobodny. Skorpion to sam seks i głębia emocji, które idą w parze z czystą formą seksu. Kiedy się ze sobą spotykają, mogą mieć trudności ze znalezieniem wspólnego języka między swoimi osobowościami.

Ci partnerzy mogą wydawać się, jakby wpadli na siebie bez żadnego planu czy celu. Jeśli są do siebie przyciągani, może ich to doprowadzić do szaleństwa, ponieważ żaden z nich nie będzie w stanie zrealizować swoich pragnień w pożądany sposób. Jeśli nawiążą relacje seksualne, mogą wystąpić nieporozumienia na wszystkich poziomach, począwszy od komunikacji werbalnej, aż do fizycznych potrzeb. Po prostu działają w różny sposób, a podczas gdy Lew pragnie szacunku, Skorpion wie, że wszelki szacunek umiera w akcie seksu.

Bardzo trudno jest Lewowi i Skorpionowi osiągnąć bliskość, ponieważ mają różne podejście do emocji. To, co Lew postrzega jako miłość, Skorpion uważa za powierzchowne i irytujące, a to, co Skorpion postrzega jako miłość, Lew uważa za depresyjne i irytujące. Obydwaj muszą całkowicie zrezygnować z kontroli, jeśli chcą osiągnąć satysfakcję seksualną razem.

Lew i Skorpion: Zaufanie

Pozytywnym aspektem tego związku, jeśli chodzi o zaufanie, jest stabilność obu znaków. To nie jest tak dobre, jeśli chodzi o ich zdolność do adaptacji i elastyczności względem siebie nawzajem, ale jest idealne, jeśli chodzi o wzajemne zaufanie. Jeśli ustanowią jasne podstawy na początku swojego związku – Lew, jasny jak lustro, a Skorpion bezpośredni i uczciwy – mogą zaufać sobie bez wyjątku przez bardzo długi czas. Oczywiście pod warunkiem, że oboje chcą być otwarci na tego rodzaju związek.

Lew i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

To dobra rzecz, że oba te znaki potrafią zachować się stosownie. Chociaż nie zawsze tak jest, Lew chce pokazywać właściwy wizerunek światu, a Skorpion lepiej rozumie karmę niż wiele innych znaków. Dlatego prawdopodobnie będą mieć dla siebie wystarczająco dużo szacunku, aby porozumiewać się w kulturalny sposób. Oboje są w jakiś sposób obsesyjni. Lew nigdy nie rezygnuje z pościgu za swoją pasją, mając wystarczająco dużo energii, by zainspirować wszystkich wokół, a Skorpion trzyma się rzeczy, na których mu zależy, i obsesyjnie walczy o swoje cele. Jeśli mają tę samą pasję lub zainteresowania, będą mieli o czym rozmawiać, obsesyjnie.

Głębia, która jest typowa dla Skorpiona, jest czymś, do czego Lew bardzo się stara dotrzeć w swoim poszukiwaniu Jedności. Ich rozmowy mogą być bardzo napięte i irytujące dla obu stron, ale po drodze mogą zdać sobie sprawę, że dają sobie dokładnie to, czego oboje potrzebują.

Lew i Skorpion: Emocje

To prawdopodobnie najbardziej wymagający związek na całym zodiaku, jeśli chodzi o emocje, jakie partnerzy mają dla siebie. W niektórych przypadkach mogą być tożsame z nienawiścią, ale ważne jest tutaj pamiętać, że nienawiść jest także miłością, w swojej “negatywnej” formie, i obaj partnerzy uważają, że jakakolwiek emocja jest lepsza niż brak emocji. Ich nieco męczący związek może trzymać ich razem przez długi czas, nawet jeśli mogą być nieszczęśliwi i zdają sobie sprawę, że mogliby być szczęśliwsi z kimś innym. W pewien sposób Skorpion lubi być związany negatywnymi emocjami, ponieważ miłość czasami musi boleć, a Lew trzyma się swoich decyzji, ponieważ rzadko akceptuje, że mógł się mylić.

Ten związek może stać się bardzo trudnym kręgiem cierpienia dla obu partnerów, szczególnie jeśli którykolwiek z nich nie ma swojego niezależnego życia, przyjaciół i finansów. Kiedy je mają, mogą znaleźć równowagę, o ile oboje mają swobodę myślenia, że mogą mieć lepsze opcje z innymi ludźmi. Jeśli żadnej nie znajdą, mogą zdawać sobie sprawę, że są idealni dla siebie jako samowystarczalni jednostki, poprzez zdrowe podejście.

Lew i Skorpion: Wartości

Obaj partnerzy cenią uczciwość i klarowność. Chociaż rozumieją klarowność w różnych kontekstach i głębokościach, główne cechy, których poszukują u osób, z którymi chcą się spotykać, są bardzo podobne. Często nawet nie rozpoznają swojej podobieństwa z powodu emocjonalnie niestabilnej lub obsesyjnie stabilnej pozycji, zupełnie odmiennej od pasjonującej, kreatywnej. Muszą poradzić sobie z wartością tworzenia w kontraście do wartości niszczenia, co nie jest łatwe do pogodzenia. Most między nimi znajduje się w bezwarunkowej uczciwości.

Lew i Skorpion: Wspólne działania

Jest bardzo interesujące, jak Lew i Skorpion mogą organizować swój czas razem. Chociaż zazwyczaj interesują się różnymi rzeczami, Skorpion jest rządzony przez Marsa, planete, którą Lew dobrze rozumie i z nią dobrze współpracuje. Oboje będą mieć energię, aby podążać za pragnieniami drugiej osoby i naprawdę mogą się świetnie bawić. Jednak zazwyczaj napotykają problem, jeśli chodzi o ich rozumienie pewnych okoliczności i ludzi wokół nich. Rzadko dochodzi do kompromisu między pozytywnym, konstruktywnym podejściem Lwa a często negatywnym, wrażliwym podejściem Skorpiona, zwłaszcza gdy żadne z tych podejść nie jest dokładnie prawdziwe. Najlepiej byłoby, gdyby pozostali wierni sobie i zrozumieli, że istnieje złoty środek między ich opiniami i uczuciami, choć mogłoby się to wydawać dziwne.


Lew i Skorpion: Podsumowanie

Kiedy Lew i Skorpion zaczynają się spotykać, mogą nie wiedzieć dokładnie, czego się spodziewać. To z pewnością nie jest łatwy związek, a obaj partnerzy mogą być uparci i sztywni w swoich poglądach, wyborach życiowych i sposobach radzenia sobie z rzeczywistością. Jeśli chcą utrzymać kochający związek, muszą zrozumieć sposób wyrażania emocji przez drugą osobę i szanować różnice w ich potrzebach, jakkolwiek różne mogą być od tych, do których są przyzwyczajeni. Gdy odnajdą sposób, aby kochać się nawzajem bez warunków, mogą zdawać sobie sprawę, że poszukują tego samego – Jedności.


You cannot copy content of this page