Lew i Strzelec
Lew i Strzelec

Lew i Strzelec: Namiętność i intymność

Lew i Strzelec, jako dwa znaki ogniste, z czego jeden stały, a drugi zmienny, dzielą się ciepłą miłością do siebie nawzajem. Kiedy zaczynają się spotykać, ich relacja seksualna może być zaskoczeniem zarówno dla jednego, jak i drugiego, ponieważ poczują się uwolnieni, by być sobą. Najlepszą rzeczą, jaką mogliby zrobić, to wykorzystać trygon pomiędzy swoimi Słońcami i budować wzajemne poczucie własnej wartości, zwłaszcza jeśli wcześniej byli w wymagających lub lekceważących związkach.

Najlepszą rzeczą w ich życiu seksualnym jest pasja, którą dzielą. Lew jest tam, aby dostarczyć wewnętrznego ognia w akcie seksu, a Strzelec, aby rozpalić ekspansję, miejsca, pozycje i horyzonty. Oboje będą cieszyć się sobą w ognistym stylu i szanować ciała, umysły i całe osobowości drugiej osoby. Jeśli się spotkają i narodzi się miłość, ich życie seksualne może stanowić doskonałe połączenie dla obojga.

Lew i Strzelec: Zaufanie

Ponieważ wzmacniają w sobie poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie, rzadko okazują zazdrość lub niezrozumienie działań drugiej osoby. Lew lubi być w centrum uwagi i czuć się atrakcyjny i pożądany, ale partner Strzelca może dostarczyć tego w nadmiarze. Zazwyczaj nie ma powodu, aby tracić zaufanie z upływem czasu, chyba że ich emocje zaczynają się osłabiać. Strzelec to znak zmienny i dlatego może szybko i często zakochać się i wypaść z miłości. Jeśli Lew zacznie czuć się zaniedbany i niewielbiony, pojawią się podejrzenia, a jak najlepiej odpowiedzieć na podejrzenia, jeśli nie stać się samemu podejrzanym, pomyśli Strzelec. Chociaż oboje mogą nie zdawać sobie sprawy z korzenia ich problemów, gdy zaufanie zostanie utracone, zazwyczaj jest to po prostu brak miłości.

Lew i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Lew i Strzelec są obaj bardzo skupieni na swojej aktywności umysłowej. Lew, ponieważ jest rządzony przez Słońce, co daje mu pewną racjonalną świadomość, a Strzelec, ponieważ zawsze dąży wyżej niż Ziemia, jest filozoficzny i ma szerokie poglądy. To jest coś, co pomoże im porozumieć się na prawie każdy temat, nawet jeśli ich zainteresowania i tło mogą się różnić. Lew ma zdolność pomagania Strzelcowi, gdy się zagubi, a to może się często zdarzać, jeśli ich plany są wielkie. Strzelec doda Lwu wizji i zdolności do rozumienia przyszłości ich obecnych wysiłków twórczych. Razem stanowią ważną część procesu twórczego.

Jako dwie bardzo świadome jednostki o silnym poczuciu siebie i swojej osobowości, mogliby wypracować niesamowite zrozumienie. Oboje mogą być głośni, dużo rozmawiać, co może uczynić ich związek naprawdę wyjątkowym, pogłębiając ich intymność poprzez otwartość, jaką mają do wejścia w świat drugiej osoby. Ponieważ oboje mają silną osobowość, nie będą czuć się zagrożeni charakterem ani siłą opinii i przekonań drugiej osoby. Jedynym, czego mogą im brakować, jest wrażliwość na wpływy zewnętrzne, a ich ognista relacja może sprawić, że będą trochę za surowi dla siebie nawzajem i dla siebie samych. Jednak moc kreatywności i aktywne podejście do życia powinny utrzymać ich zainteresowanie sobą nawzajem i dobrze połączonymi przez długi czas.

Lew i Strzelec: Emocje

Jako dwa znaki ogniste, Lew i Strzelec mają tendencję do bycia bardzo namiętnymi i otwartymi w wyrażaniu swoich uczuć. Będą chcieli okazywać miłość, dzielić się nią i działać zgodnie z ich impulsami, ilekroć to możliwe. Czasami może to być zbyt wiele, ponieważ nie będą respektowane żadne pasywne, delikatne emocje czy energia. Trochę równowagi by się przydało, zwłaszcza jeśli często się kłócą. Konflikty między nimi mogą być dość agresywne, nie dlatego, że same są agresywne, ale dlatego, że dwa ogniska tworzą jeszcze większy ogień. To prawie tak, jakby mogli eksplodować, jeśli oboje przesadzą.

Kiedy się zakochają, wydaje się to być najcieplejszą, czułą miłością na ziemi. W większości przypadków to wystarczy, aby przezwyciężyć wszelkie trudności na ich drodze, ale czasami obie strony zapominają o swojej właściwej wrażliwości. Muszą zrozumieć, kiedy nadszedł czas, aby zwolnić, zostać w domu, rozmawiać o niczym i po prostu milczeć. Jeśli tego nie zrobią, prawdopodobnie zwrócą się do kogoś, kto potrafi im dostarczyć tego rodzaju spokoju od czasu do czasu.

Lew i Strzelec: Wartości

Na pewno docenią w sobie nawzajem siłę charakteru i niesamowite osobowości, zdolność do ogrzewania się nawzajem na każdy możliwy sposób oraz pasję, którą każde z nich nosi w sobie, każde w swoim własnym celu. Niemniej jednak, nie jest łatwo wytłumaczyć Lewowi, dlaczego tak dobrze jest uciekać od świata, podróżować samotnie po Grenlandii i jeść robaki gdzieś w Azji, chyba że ktoś chce pokazać swoją odwagę. Z drugiej strony, Strzelec naprawdę nie rozumie, dlaczego Lew chciałby występować przed tak wieloma ludźmi, gdy w Afryce są dzieci głodujące. To są uproszczone przykłady, ale całkiem dobrze nam służą do zrozumienia, jak dobrze mogliby współpracować, podróżować razem, występować razem, ale tylko jeśli są wystarczająco otwarci, by dodać cel i siłę do swoich podejść.

Lew i Strzelec: Wspólne działania

Moglibyśmy przypuszczać, że Lew lubi podróżować tak samo jak Strzelec. Mają energię i potrzebę poszukiwania wiedzy oraz poszerzania horyzontów, ale niekoniecznie lubią tak wiele się przemieszczać. Wynika to z ich stałej natury i chociaż chcieliby odwiedzić każdą możliwą część świata, nie zrobiliby tego w tym samym tempie co Strzelec, ani nie wybraliby tych samych miejsc. Z drugiej strony, Strzelec naprawdę nie rozumie, dlaczego Lew chce występować przed tak wieloma ludźmi, gdy są dzieci głodujące w Afryce. To są uproszczone przykłady, ale całkiem dobrze nam służą do zrozumienia, jak dobrze mogliby współpracować, podróżować razem, występować razem, ale tylko jeśli są wystarczająco otwarci, aby dodać cel i siłę do swoich podejść.


Lew i Strzelec: Podsumowanie

Lew i Strzelec to bardzo dobre ogniste połączenie znaków, i kiedy dwie osoby o tych znakach Słońca spotykają się, nieuchronnie zakochują się. Ta miłość jest ciepła, namiętna i inspirująca, i będą mieć szansę tworzyć, występować i podróżować razem. Muszą jednak pamiętać o tym, aby nie zapominać o wrażliwości i empatii wobec siebie nawzajem, ponieważ mogą być zbyt skoncentrowani na swoich własnych potrzebach i celach. Jeśli zdołają utrzymać równowagę i wzajemne zrozumienie, mogą stworzyć niesamowicie ekscytujący i satysfakcjonujący związek.


You cannot copy content of this page