Lew i Wodnik
Lew i Wodnik

Lew i Wodnik: Namiętność i intymność

Lew i Wodnik: Zawsze istnieje silne przyciąganie w związkach o przeciwnych znakach, a najprawdopodobniej jest ono największe w przypadku Leo i Wodnika. Lew jest królem całego zodiaku, a Wodnik wydaje się być tam, by obalić króla i walczyć o niezależność. Wyobraź sobie przyciąganie i namiętność między dwoma tak silnymi osobowościami, leżącymi na osi rządzenia i osłabienia Słońca.

Ich życie seksualne to walka, rywalizacja i niesamowite doświadczenie dla obojga. Wyzwalające, ale jednocześnie ciepłe i pełne namiętności, zmysłowe, ale nadal interesujące. Gdy odnajdują prawdziwe emocje, Wodnik może tak naprawdę zacząć szanować króla. Piękno ich życia seksualnego tkwi w tym, czego mogą nauczyć się o swoich ciałach, pewności siebie i sposobie postrzegania aktu seksu. Poprzez walkę z niepewnościami i wymuszone wyzwolenie, ci dwaj partnerzy tworzą silne połączenie za sprawą prostej siły przyciągania, jaką Słońce wywiera na Urana.

Lew i Wodnik: Zaufanie

Wszystko wydaje się jasne w relacji między Lewem a Wodnikiem, gdy patrzymy na nią z dystansu. Jednak te znaki reprezentują oś eskalacji i upadku Neptuna, i prawie zawsze będą miały wyzwanie zaufania i poszukiwania prawdy w swoim związku. Choć mogą znaleźć niezwykłe zrozumienie i wolność dla obu partnerów, zazwyczaj gdy się rozstają, zdają sobie sprawę, jak niewiele tak naprawdę wiedzieli o sobie nawzajem i jak mało zaufania dzielili się na początku.

Lew i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Zarówno Lew, jak i Wodnik są bohaterami na swój sposób. Podczas gdy Wodnik dąży do bohaterstwa, szuka sposobów na uwolnienie się od represji, Lew urodził się bohaterem i czasami nawet o tym nie wie. Jeśli zdecydują się walczyć o ten sam cel, mogliby obalić całe rządy i wykorzystać swoją niewiarygodną siłę, by zmienić cokolwiek na świecie. Aby tam dotrzeć, ci dwoje musieliby przerwać swoją walkę ze sobą, ponieważ energia może się rozpraszać na niepotrzebną rywalizację o dominację w związku.

Lew to znak rządzony przez Słońce i ma zdolność do przywrócenia jasności w każdej sytuacji. Bez względu na to, jak zagubiony może być czy jak stracić się może wydawać, jeśli przyjrzysz się bliżej czasowi spędzonemu z nim, zobaczysz, że przyniósł jasność w twoim życiu. Wodnik natomiast rozumie konieczność zmiany i wydaje się mieć iskrę, by rozbudzić i ekscytować każdą możliwą sytuację, która wydaje im się godna. To może irytować wielu ludzi, zwłaszcza Lwa, ale tak naprawdę jest to konieczność wyzwolenia, którą wszyscy nosimy w sobie.

Lew i Wodnik: Emocje

Lew jest dokładnie tym, czego Wodnik potrzebuje, aby odnaleźć miłość. To dziwne, jak się odnajdują, na podstawie ich wcześniejszych związków, by uwolnić się i świecić, jakby przez wiele życiowych cykli szukali siebie nawzajem. Podczas gdy Lew to Słońce, Wodnik to błyskawica i zazwyczaj pojawia się w deszczowy dzień. O to dokładnie muszą zrozumieć – istnieje czas dla każdego z nich, by zabłysnąć i nie zagrażają sobie nawzajem szansy na to.

Gdy Lew zakochuje się, cały świat to odczuwa. Ciepło wylewa się z głębi jego istoty i trzeba być ślepym lub pozbawionym zmysłów, by nie zauważyć sygnałów. Wodnik potrafi znacznie lepiej ukrywać swoje emocje i często ma trudności w wyrażaniu i uznawaniu tego, co czuje. Dobrze, że ciepła emocjonalna natura Lwa rozgrzeje nawet najzimniejsze serca i nie będzie bezpieczniejszego miejsca, w którym Wodnik może dzielić się swoją miłością, niż w tych płomiennych ramionach. Jedyną rzeczą, która może zagrażać ich emocjonalnemu związkowi, jest wieczna walka ego, i oboje powinni uważać, aby nie być zbyt dumni, by pozwolić miłości się rozwinąć.

Lew i Wodnik: Wartości

Najgłębiej dzielonym przez nich wartością jest wartość indywidualności. Osoba o silnym charakterze, która dokładnie wie, czego chce, nie może pozostać niezauważona przez Lwa lub Wodnika. Chociaż nie zgadzają się w wielu innych sprawach, to ta jedna może ich łączyć mocno, ponieważ obaj są tak silnymi jednostkami w oczach drugiego.

Lew i Wodnik: Wspólne działania

Podczas gdy Lew świeci, Wodnik lubi wszystko, co błyszczy. Potrzeba, jaką ma Lew, by się popisywać, może być nieco zakłócona przez tendencję Wodnika do pokazywania tego, czego inni nie chcą widzieć. Z innej perspektywy, powinno to pomóc Lwowi poczuć się bardziej swobodnie i pewnie, chociaż na początku może się tak nie wydawać. Oboje będą lubić się popisywać, każdy na swój sposób, i ważne jest tylko to, aby ustalić terytorium, na którym obaj partnerzy będą mogli się wyrazić.

Podobnie jak Słońce i błyskawica nie idą razem, Wodnik powinien przejąć kontrolę w deszczowy dzień, w tłumie przygnębionych ludzi lub w miejscach, gdzie oboje czują, że toną. Tutaj Lew musi ustąpić i pozwolić swojemu partnerowi rządzić niebem, jeśli planuje utrzymać związek. Będzie wystarczająco dużo regularnych, błyszczących okazji i dni bez chmur, aby Lew mógł rządzić.


Lew i Wodnik: Podsumowanie

Znaki Lewa i Wodnika łącznie reprezentują ostateczną kreatywność, słynne odkrycia naukowe, pierwszego człowieka w samolocie i pierwszego człowieka na Księżycu. Wyobraź sobie, co ci partnerzy mogliby osiągnąć razem, gdy pozwolą sobie prowadzić drogę, gdy teren ich władczości znajduje się przed nimi. Oboje muszą nauczyć się porzucić obraz, jaki mają o sobie i o sobie nawzajem, w przeciwnym razie nie zajdą zbyt daleko tkwiąc w niepotrzebnej walce ego.

Ciepły i zimny, serdeczny i inteligentny, grawitacja jądrowa i próżnia w kosmosie, naprawdę nie może być łatwo naprawić ich różnic lub stworzyć stabilnego, kochającego związku. Najlepszą rzeczą, jaką mogliby zrobić, to znaleźć wspólną sprawę, którą będą wspierać. To dałoby im skupienie na świecie zewnętrznym i pozwoliłoby im pogłębić wewnętrzny emocjonalny świat swojego związku, jednocześnie tworząc coś wartościowego dla drugiego i dla innych.


You cannot copy content of this page