Panna i Baran
Panna i Baran

Panna i Baran: Namiętność i intymność

Panna i Baran: Trudno powiedzieć, czy Panna i Baran byliby najbardziej niezdarną czy po prostu najgorszą parą pod względem seksu. Baran może spojrzeć na Pannę i myśleć o Dziewicy Maryi, jej czystości i tym, co nazwalibyśmy całkowitym brakiem seksualności. Dla Barana nie ma nic bardziej aseksualnego niż osoba pozbawiona wyraźnej tożsamości seksualnej. Aby wyrazić swoją seksualność lub poczuć się seksualnie, Pannie potrzebna jest cierpliwość, werbalna stymulacja i wiele gry wstępnej. Właśnie tutaj Baran pojawia się jako brutal bez manier ani taktu, by porwać ich swoją namiętnością, która wydaje się płytką i całkowicie nieatrakcyjną. Prawdziwe pytanie brzmi: jak to się stało, że ci dwoje początkowo się do siebie przyciągnęli?

Ich życie intymne może być udane tylko w przypadku, gdy Baran godzi się poczekać i komunikuje o rzeczach, które dla niego nie są istotne, lub jeśli Panna była tak rozczarowana swoimi poprzednimi związkami, że stała się drapieżnikiem seksualnym, otwartym na ciekawy zwrot w ich życiu intymnym.

Panna i Baran: Zaufanie

Jeśli pokonają trudności seksualne i pozostaną razem wbrew przeciwnościom, ich problemy z zaufaniem nie powinny być istotne. Baran zazwyczaj ma potrzebę bycia honorowym i prostolinijnym, oprócz rzadkich przypadków, kiedy nie może opanować swoich popędów seksualnych. W większości związków Panna jest oczywiście wierna i nie znosi bycia okłamywana. Dlatego mają potrzebę być szczerymi i wymagać szczerości w zamian.

Panna i Baran: Komunikacja i inteligencja

Ci dwoje mogą tak bardzo irytować się nawzajem, że mogą irytować wszystkich wokół nich. Gdy myślimy o partnerze, który wydobywa z nas to, co najlepsze, Panna i Baran są najgorszym możliwym dopasowaniem. Wadą partnera Barana jest ich impulsywna natura, gotowość do walki i skłonność do tracenia głowy z powodu czegoś, co może nie być aż tak ważne. Możliwą wadą Panny jest histeria i ciągłe, niekończące się rozmowy, kiedy nie są zrozumiani.

Wiadomo, że Panna lubi mieć wszystko czyste. Baran jest jak zwierzę w klatce, zwłaszcza jeśli są wystarczająco szaleni, by zdecydować się mieszkać razem. Może to prowadzić do niekończących się, bezcelowych walk, ponieważ Baran nigdy nie zmieni swojej natury ani priorytetów, podczas gdy Panna będzie wydawać się szalona, krzycząc z rękawiczkami na rękach i ogromną butelką płynu antyseptycznego w dłoni. Dobrą rzeczą jest to, że zanim dojdzie do tego etapu związku, prawdopodobnie uznają się za skrajnie odpychających i rozstaną się.

Jedyną korzyścią, jaką można odnieść z tej dziwnej więzi, jest ich współpraca intelektualna, jeśli mają wspólne zainteresowania lub pracę. Obudzą w sobie nawzajem inteligencję, będą sobie stawiać intelektualne wyzwania i prawdopodobnie znajdą zupełnie różne, ale konstruktywne rozwiązania problemów, które mogą się pojawić.

Panna i Baran: Emocje

Jeśli chodzi o emocje, można powiedzieć, że ich zgodność emocjonalna jest lepsza niż seksualna. Niemniej, jako że Panna jest przede wszystkim znakiem intelektualnym, znakiem, w którym spada Wenus i brakuje emocji, a Baran zwykle myli miłość z atrakcją seksualną, trudno jest osiągnąć jakościowe emocjonalne połączenie między nimi. Ich najlepszą szansą na miłość byłoby milczące obserwowanie przez partnera Panny przez pewien czas przed rozpoczęciem związku, ponieważ dałoby to racjonalną przewagę w poznaniu osoby, z którą zaczynają związek. Byłoby to również dobre dla Barana, aby pomyśleć przed działaniem, co nie jest zwykłą rzeczą, którą by zrobił.

Jeśli znali się jako przyjaciele, przechodząc przez swoje emocjonalne doświadczenia z innymi ludźmi przed zostaniem parą, mogliby się nawzajem wystarczająco dobrze poznać, aby sprawić, że ich związek będzie działał. Gdy Baran przechodzi z przyjaźni w relację seksualną, staje się o wiele bardziej taktowny i delikatny. Bez zaangażowania seksualnego Baran jest bardziej tolerancyjny i lepszym słuchaczem, więc przyjaźń dostarczy większej substancji ich romantycznemu związkowi.

Panna i Baran: Wartości

Obaj cenią ciężką pracę i ambicję, a także klarowne i precyzyjne informacje. Dlatego są świetni jako koledzy, ale to nie jest dokładnie najważniejszy zestaw wartości, który szczęśliwa para mogłaby współdzielić. Ich relacja mogłaby być oparta na wspólnym interesie biznesowym. To dałoby większe znaczenie ich rozmowom i codziennemu życiu.

Inne wartości, których cenią, nie pokrywają się aż tak bardzo. Baran stawia na odwagę i postawę, podczas gdy Panna uważa to za głupie, chyba że jest to część tradycji lub ma znaczenie historyczne. Panna ceni inteligencję, podczas gdy Baran uważa, że sukces nie ma z tym nic wspólnego i widzi go jako możliwą przyczynę samotności i smutku. Niemniej jednak, te wartości raczej będą powodem do droczenia się nawzajem i miłej zabawy, niż miałyby zdolność rozerwania ich związku.

Panna i Baran: Wspólne działania

To dobre, że Panna jest znakiem o jakości zmiennych i zawsze dba o swoje zdrowie, inaczej nigdy nie pomyślałaby o uczestnictwie w aktywnościach Barana. Niemniej zawsze istnieje szansa, że Panna wykorzysta swoje zdrowie jako wymówkę, by uniknąć tych aktywności i spędzić trochę czasu sam na sam.

To para, która może pobiegać razem, ponieważ to zdrowe, spędzać czas na łonie natury, ponieważ to zdrowe, myśleć razem o swoim ciele, ponieważ to zdrowe, regularnie utrzymywać intymne relacje raz w tygodniu, ponieważ to zdrowe i podsumowując, wszystko, co jest zdrowe, łatwo można włączyć do ich związku. Również bardzo dobrze, że Baran nie przejmuje się “pustym czasem”, takim jak oglądanie telewizji czy granie w pasjansa, ponieważ Panna woli czytać lub sprzątać niż oddawać się tym aktywnościom ze względu na “trwałe uszkodzenie mózgu”.

Problem w tym obszarze ich związku wiąże się z aktywnościami, które nie pozostawiają dużo poczucia godności ani niepokoją ostrożną Pannę albo są zbyt nudne dla osobowości Barana.


Panna i Baran: Podsumowanie

To dobrze, że związek między Baranem a Panną nigdy nie jest nudny. Chociaż w większości przypadków nie są przeznaczeni do trwałości, może to być bardzo ekscytujące doświadczenie. Panna mogłaby nauczyć Barana wiele, a on mógłby ją nauczyć żyć pełnią życia. Niestety, jest to jedna z tych kombinacji, w której jest więcej powodów, dla których nie powinni być razem, niż przeciwnie.


You cannot copy content of this page