Panna i Bliźnięta
Panna i Bliźnięta

Panna i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Panna i Bliźnięta: Bliźnięta i Panna są obie rządzone przez Merkurego, planety, która na pierwszy rzut oka nie jest zbyt seksualna. Jednak wpływa to na nich w różny sposób, ponieważ Bliźnięta to znak męski, zawsze gotowy do eksploracji, podczas gdy Panna to znak żeński, nieśmiały i wrażliwy. Ich relacja seksualna jest mało obiecująca, ale oboje mają potrzebę komunikacji. Jeśli odnajdą język, który oboje zrozumieją, mogą się zgodzić na rozwój swojego życia seksualnego. Istnieje jednak duże ryzyko, że niekończące się dyskusje nie doprowadzą do wzajemnego zrozumienia, pozostawiając ich oddalonymi i niezainteresowanymi wspólnym dzieleniem się doświadczeniami seksualnymi.

Jeśli się zakochają, użyją wystarczającej czułości i szacunku, aby sprawić, że ich życie seksualne będzie funkcjonować, ale nadal rzadko będzie to satysfakcjonujące dla obu partnerów. Oboje są ciekawi, ale nie w ten sam sposób, i mają konflikt ekstrawertyka kontra introwertyk. Podczas gdy Bliźnięta często chciałyby być swobodne, chodzić nago po ulicach, Panna wolałaby, żeby wszyscy zachowali swoje płyny ustrojowe dla siebie. Ponadto oboje potrzebują stymulacji werbalnej, ale słowa, które każde z nich chciałoby usłyszeć, często nie są tym, czego druga osoba potrafi powiedzieć.

Panna i Bliźnięta: Zaufanie

Co za kombinacja! Z problemami zaufania Panny i podstępną naturą Bliźniąt, oboje są skazani na szaleństwo. Dobrą rzeczą jest to, że nie są skłonni do zazdrości, bo w przeciwnym razie prawdopodobnie by się nawzajem zabiły po kilku tygodniach. Bliźnięta to nie osoba, której Panna może zaufać. Gdy Panna zaczyna wątpić i analizować wszystko, Bliźnięta po prostu odlecą, w najlepszym przypadku. Jeśli mają negatywny wpływ na siebie poprzez planetę zła, taką jak Mars, to nie skończy się na tym, ale na niekończących się kłótniach i konfliktach dotyczących zaufania i wierności.

Kluczem tutaj jest dla Bliźniąt powrót na ziemię i szacunek dla wrażliwej natury swojego partnera. Mogą zbudować swoje poczucie bezpieczeństwa i być wolni, by być sobą. Ponadto Panna musi się otworzyć, w przeciwnym razie nigdy nie odnajdą sposobu, aby pozostać razem.

Panna i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Obie są rządzone przez tę samą planetę, mistrza komunikacji, Merkurego. Mogą mieć swoje różnice, ale nie powiedziałbym, że ich komunikacja jest zła. Nawet jeśli się pokłócą, wciąż będą dobrze rozmawiać. Jednak ich spojrzenie na inteligencję może być nieco inne. Płytki charakter Bliźniąt może wydawać się skrajnie głupi dla ich partnera Panny. To sprawia, że Bliźnięta stają się jeszcze bardziej irytujące celowo, ponieważ są wszystkim, tylko nie głupie. Z kolei Bliźnięta widzą obsesję Panny na punkcie szczegółów i uważają ją za szaloną. Panna prawdopodobnie nie będzie temu przeciwstawiać, ale usiądzie w swoim pokoju i płakać samotnie, w ciemności.

Muszą znaleźć sposób, aby rozpoznać “wady” drugiej osoby jako dobre cechy i osiągną to, jeśli każdy z nich pozwoli swojemu partnerowi pomóc. Gdy te umysły się złączą, nie ma problemów, które nie mogłyby zostać rozwiązane, bo razem są Merkurym w całej swojej chwale. Te znaki mają misję jednoczenia i przekształcania niebiańskich pomysłów w rzeczywiste życie oraz podnoszenia ludzkiej wiedzy stopniowo w kierunku boskości. Jest to związek strony powietrznej Merkurego i jego strony ziemskiej, zakorzenionej i dobrze przemyślanej. Nie należy zapominać, że znak Panny wywyższa Merkurego, więc Panna może wywyższyć swojego partnera Bliźnięta, o ile tylko będą chcieli się osiedlić.

Panna i Bliźnięta: Emocje

Uważa się, że Bliźnięta nie są zbyt emocjonalne. Panna odsuwa Wenus na boczny tor i racjonalizuje wszystko. Jednak oboje mają interesującą stronę emocjonalną. Bliźnięta znajdują się między Bykiem a Rakiem, dwoma silnymi, żeńskimi, macierzystymi znakami. To oznacza, że znak Bliźniąt powstaje z Byka i stanowi podstawę dla Raka. Jak więc może czegoś brakować emocjom? Panna ma problem z Wenus, to prawda, ale czy to oznacza, że jest nieemocjonalna?

Największymi problemami są tempo i strach. Bliźnięta po prostu nie zatrzymują się na tyle długo, aby zbudować więź emocjonalną lub rozpoznać, jak się czują, podczas gdy Panna stara się z trudem odrzucić Wenus i z nią miłość oraz wszelkie ziemskie przyjemności, bo uważa, że nie zasługują na żadne z tego. Oba znaki mają coś wspólnego: małą, szybką planetę, i jeśli dotkną serc drugiej osoby, zrozumieją okazjonalną potrzebę ucieczki lub ucieczki swojego partnera.

Panna i Bliźnięta: Wartości

Obaj są fanami inteligencji, zaradności i praktyczności. Jednak ich podejście do podstawowej inteligencji jest różne i nie zawsze rozpoznają ją w ten sam sposób. W rzeczywistości ich związek może nam pokazać, jak względna jest inteligencja. Punkt spotkania dla nich jest właśnie w ich inteligencji emocjonalnej, a nie w typowej inteligencji. Jednak cenią racjonalność, czyjąś zdolność do rozumowania i praktyczne wykorzystanie rąk i mózgu.

Panna i Bliźnięta: Wspólne działania

To dobre, że oboje lubią czytać, więc mogą odwiedzać bibliotekę od czasu do czasu. Panna prawdopodobnie zostanie tam nieco dłużej, nawet nie zauważając, że jej partner Bliźnięta się zgubił i przypadkowo znalazł wyjście awaryjne, którego musiał użyć, żeby zobaczyć, jak działa duza klamka na wielkich czerwonych drzwiach. Brak poczucia własnej wartości, z którym boryka się Panna, sprawia, że ​​kwestionuje każde miejsce i aktywność, do których jej partner Bliźnięta chciałby ją zabrać. Nawet jeśli próbują to ukryć, ich wahanie będzie odczuwalne, i Bliźnięta raczej pójdą samotnie niż zmuszać kogoś do przyjścia.

Oba te znaki są zmiennymi, więc mają tendencję do zmiany lokalizacji, zainteresowań, relacji. To pozwala im pozostać razem w ruchu, o ile tylko Panna nie będzie odczuwać tego jako ucieczki od czegoś, czego tak bardzo potrzebuje. To idealny czas na przemieszczanie się, podróżowanie, planowanie wielu różnych rzeczy i niezobowiązujących związków, jeśli tylko Panna zrozumie, że to jest normalne dla jej partnera.


Panna i Bliźnięta: Podsumowanie

Relacja Bliźniąt i Panny może zmieniać się jak wiatr, gdy oboje przystosowują się do potrzeb i oczekiwań drugiej osoby. Komunikacja jest kluczem do ich zgodności, a obaj muszą być gotowi na kompromisy i zrozumienie. Panna może pomóc Bliźniętom ugruntować się i przynieść więcej stabilności, podczas gdy Bliźnięta mogą pomóc Pannie rozluźnić się i cieszyć się życiem w większym stopniu. Jednak trudno jest osiągnąć pełne zrozumienie i satysfakcję w tej relacji, zważywszy na różnice w ich podejściach do seksualności, zaufania i wartości. Konieczne jest wiele pracy i kompromisów, aby ta para mogła trwać i czerpać radość z partnerstwa.


You cannot copy content of this page