Panna i Lew
Panna i Lew

Panna i Lew: Namiętność i intymność

Panna i Lew: Jako dwa racjonalne znaki rządzone czystą świadomością, łatwo mogą się zgodzić, jak powinien wyglądać ich życie seksualne. Jednak nieśmiała natura Panny i jej ostrożność w wyborze partnera seksualnego mogą sprawić, że trudno będzie im znaleźć język, którym obydwoje się porozumieją. Lew pragnie być z partnerem, który sprawi, że będą się czuć wyjątkowo i bardziej pewnie siebie niż dotychczas, co dla Panny może być trudne do spełnienia. Ich związek może być dość wymagający, ponieważ namiętna natura Lwa nie daje dużej przestrzeni Pannie, aby czuła się chroniona i pewna swoich wyborów. Ich racjonalność może przerodzić się w intelektualną walkę o dominację seksualną, o ile w ogóle dojdą do momentu, w którym oboje będą chcieli uprawiać seks ze sobą.

Jest dobrze, że Lew to znak stały, więc ma w sobie konserwatywną nutę, która odpowiada Pannie. Jednak rzadko godzą się na podejście Panny do emocji w ich życiu seksualnym i prawdopodobnie obydwoje nie będą w stanie nawiązać emocjonalnego połączenia, które je satysfakcjonuje. W rzadkich przypadkach, gdy partner Panny nie czuje się zawstydzony ani zaatakowany przez partnera Lwa, mogą oni dzielić satysfakcjonujący związek seksualny, ale ich zbyt racjonalne podejście może uniemożliwić znalezienie jakiejkolwiek bliskości.

Panna i Lew: Zaufanie

Nie ma powodu, dla którego dwie świadome jednostki nie miałyby ufać sobie nawzajem w większości sytuacji. Problem może pojawić się, gdy partner Lewa zaczyna się popisywać i zachowywać jak “król dżungli”. Zbyt wiele uwagi, którą Lew przyciągnie, nie jest czymś, z czym Panna czuje się komfortowo, a jej początkowy problem zaufania rozkwitnie, jeśli ich komunikacja nie zrekompensuje utraconego zaufania.

Panna i Lew: Komunikacja i inteligencja

Zarówno Lew, jak i Panna są rządzone przez racjonalne, świadome planety, dlatego zazwyczaj łatwo się z nimi rozmawia. Jednak ich osobowości są bardzo różne ze względu na przynależność do różnych żywiołów. Znak Panny należy do Ziemi, a Lew do Ognia. Dlatego Lew jest bardzo namiętny i płomienny w swoich przekonaniach, wyborach i we wszystkim, co dla niego jest ważne. Z kolei Panna jest bardzo praktyczna, przyziemna i zwykle zbyt dumna ze swojego intelektu, by ulegać namiętnym, emocjonalnym wybuchom.

Te znaki razem reprezentują króla (Lwa) i jego podwładnych (Pannę). W ten sam sposób reprezentują szefa i jego pracowników lub męża i jego służącą. Najważniejsze jest, aby oboje pozostawali szacowni i tolerancyjni wobec siebie nawzajem. Jeśli Lew okazuje brak szacunku i zaczyna rozdawać polecenia, Panna ucieknie, ponieważ to nie jest to, czego szukała w związku. Z drugiej strony, jeśli partner Panny nie zrozumie, że wybrał króla dżungli, ich związek nie potrwa zbyt długo, ponieważ Lew musi być doceniony.

Panna i Lew: Emocje

Najtrudniejszą rzeczą dla pary Panna-Lew jest znalezienie bliskości emocjonalnej. Podczas gdy Panna racjonalizuje wszystko, co się dzieje w życiu, Lew ma doskonale racjonalną odpowiedź na wszystko. Chociaż Lew może być boleśnie świadomy swojej potrzeby bliskości, nie oznacza to, że łatwo mu ją stworzyć, zwłaszcza z osobą taką jak Panna.

To może stanowić wielkie wyzwanie dla ich związku, ponieważ nawet gdy silnie się do siebie przyciągają i dobrze się porozumiewają, nie zdają się budzić w sobie wzajemnych emocji. Chociaż oboje potrafią być bardzo intymni z innymi znakami zodiaku, rzadko znajdą to między sobą. Lew będzie okazywał uczucia poprzez namiętne, ciepłe podejście, pełne uwagi i zapału. Panna będzie nieśmiała i będzie miała trudności z zrozumieniem tego, jednocześnie okazując miłość poprzez opiekę, która dla pewnego siebie Lwa może wydawać się absurdalna.

Panna i Lew: Wartości

Obaj doceniają inteligencję i umiejętność korzystania z umysłu oraz wartościują to do stopnia niekwestionowanego szacunku. Lew może być oczarowany umysłem drugiej osoby, a dokładnie to ma do zaoferowania Panna, jeśli nie jest zbyt zamknięta, aby to pokazać. Jeśli będą razem pracować, mogą stworzyć idealną atmosferę, w której wszystko może powstać, ale tylko jeśli mają podobne zainteresowania zawodowe. Różnice między nimi są często zbyt duże, aby mogły być pokonane przez prosty, racjonalny umysł, i podczas gdy Lew będzie cenił wszystko, co świeci, jest wielkie i imponujące, Panna będzie doceniać czyjąś zdolność do bycia skromnym i skromnym.

Panna i Lew: Wspólne działania

Kiedy Panna i Lew pracują razem, nie będą mieć problemu z dzieleniem się aktywnościami, choć ich natury mogą się wydawać bardzo różne. Ich role w zodiaku wspierają ich współpracę, a Panna nie ma lepszego szefa niż Lew, o ile oboje nie mają poważnych problemów z ego. Z odpowiednią wzajemną estymą mogliby zrobić niemal wszystko razem, o ile można to utrzymać w tajemnicy przed zbyt wieloma osobami, jeśli takie jest życzenie Panny, i bez bycia wystawionymi na zbyt wiele osób.

Lew chce mieć uwagę swojego otoczenia, jeśli nie był zbyt wiele razy skrzywdzony i nie odczuł wstydu, a Panna nie odczuwa takiej potrzeby. Raczej pozostaną w cieniu, za liderem, kimś mądrym, z wielką wizją. Lubią dbać o wszystkie detale, aby oboje osiągnęli pożądany sukces. Ponieważ Lew reprezentuje nasz żołądek, a Panna nasze jelita, będą przetwarzać różne doświadczenia razem, pod przewodnictwem Lwa i jego pasji, a za nimi będzie podążać praktyczne zmysły Panny i dbałość o szczegóły.


Baran i Baran: Podsumowanie

Panna i Lew tworzą konstruktywny związek, który rzadko służy ich naturom emocjonalnym. Oboje mają tendencję do bycia zbyt racjonalnymi, a ich siła umysłu rzadko jest dobrą podstawą dla bajkowej miłości, o której tajnie marzą. Obaj ci znaki mają przeciwne znaki związane z Neptunem. Przeciwnym znakiem Lwa jest Wodnik, znak wywyższenia Neptuna, podczas gdy przeciwnym znakiem Panny jest znak Ryb, rządzony przez Neptuna. Oboje potrzebują kogoś doskonałego, kogoś stworzonego specjalnie dla nich, i jeśli tylko na chwilę pomyślą, że nie pasują do siebie, ich poszukiwanie doskonałości zwycięży. Rzadko się zdarza, aby ci partnerzy nawiązali silne więzi emocjonalne lub seksualne, choć dobrze się dogadują, jeśli chodzi o pracę i komunikację.


You cannot copy content of this page