Panna i Panna
Panna i Panna

Panna i Panna: Namiętność i intymność

Panna i Panna: Byłoby śmieszne twierdzić, że dwie Panny nie rozumieją się w kwestii seksu, ale prawda jest taka, że brakuje im prawdziwej atrakcji i emocji w tym akcie. Dobrze, że potrafią porozumieć się i poprawić swoje życie seksualne za pomocą mowy, ale chyba że są szaleńczo zakochane na początku, mogą oboje po prostu uważać swoje relacje seksualne za nieodpowiednie.

Głównym problemem znaku Panny jest ich skłonność do szukania wad, co może zakończyć się rozpadem związku w kwestii seksu. Gdy dwie Panny wchodzą w związek seksualny, ta potrzeba krytyki się mnoży, a co gorsza, wydają się wzmacniać nawzajem. Żaden z partnerów nie zdaje sobie sprawy, że to odbiera im satysfakcję emocjonalną i seksualną, sprawiając, że czują się spięci. W większości przypadków po prostu zdają sobie sprawę, że nie czują się zrelaksowani przy sobie, często nawet nie wiedząc dlaczego.

Dobrą rzeczą w seksualnym związku dwóch Panien jest szacunek dla wstydu drugiej osoby i tempa, w jakim chcą rozwijać swoją relację. Ich cecha zmienności pomoże im wprowadzić niezbędne zmiany, aby sprawy się ułożyły, i nawet jeśli ich życie seksualne na początku nie jest satysfakcjonujące, mogą się do niego dostosować, aż do momentu osiągnięcia satysfakcji. Kreatywność jest tu kluczem. I ich umiejętność życia chwilą, nie zwracając uwagi na każdy detal, który nie działa między nimi.

Panna i Panna: Zaufanie

Gdy ci partnerzy się spotykają, stają twarzą w twarz z własnymi problemami zaufania, wywołanymi przez znak Ryb w ich siódmym domu. Ponieważ mają takie same przekonania co do budowania zaufania, zwykle dość tradycyjne, często udaje im się rozwiązać te problemy razem. Niemniej jednak oboje muszą pamiętać, że jak tylko jeden z partnerów zaczyna kwestionować drugiego, przysługa zostanie zwrócona, a krąg nieufności może nagle eskalować do punktu, w którym oboje zaczynają odczuwać potrzebę ukrywania się.

Panna i Panna: Komunikacja i inteligencja

Jeśli jest coś, czego Panna jest zdolna dokonać, to komunikacja. Podobnie jak znak Bliźniąt, Panna może być bardzo elokwentna i inteligentna, obaj są rządzeni przez Merkurego, mistrza komunikacji. Ponieważ znak Panny ma związek z piśmiennictwem, znacznie bardziej niż z mówionym słowem, ci partnerzy prawdopodobnie będą chcieli do siebie cały czas pisać, o ile ich rozmowy nie staną się nudne.

Są obaj bardzo intelektualni, ale również bardzo szybko zlekceważą siłę intelektualną drugiej osoby, jeśli różni się ona od ich własnej. Jeśli chodzi o ocenę czyichś słów, Panna może być niezwykle krytyczna i skupiać się na detalach, które większość innych znaków uważałaby za zupełnie nieistotne. Piękno związku dwóch Panien tkwi w ich wspólnym zrozumieniu dla znaczenia detali. Niestety, może to być rzecz, która oddali ich od większego obrazu i skoncentruje ich na sprawach, które naprawdę nie mają znaczenia.

Panna i Panna: Emocje

Miłość między dwoma partnerami Panny może być dziwnie racjonalna. Często są to partnerzy, którzy spotykają się w odpowiednim momencie – gdy oboje są gotowi lub wystarczająco dojrzali, aby założyć rodzinę, albo gdy oboje zakończyli związki, które wyczerpały ich przez wiele lat. Największym wyzwaniem dla nich jest utrzymanie płomienia miłości po tym, jak ich umysły wtrąciły się w proces, który ich serca powinny mieć tylko dla siebie.

Jako przedstawiciele znaku zmiennego, ci partnerzy zmieniają się szybko, często znajdując się w sytuacji, gdzie miłość od pierwszego wejrzenia ich łączy, ale zostają razem nawet wtedy, gdy emocje między nimi dawno minęły. Aby utrzymać płomień, albo zakończyć związek, przynajmniej jeden z nich musi mieć wystarczającą wiarę, aby uwierzyć, że podejmą właściwą decyzję, bez względu na to, co zrobią. Jeśli oboje zaczną kwestionować wszystko, prawdopodobnie żaden z nich nie dojdzie do żadnego punktu.

Panna i Panna: Wartości

Możemy powiedzieć, że ich wartości idealnie pasują do siebie, ale nic w przypadku Panny nie pasuje idealnie. Jeśli istnieje znak, który pokazuje nam, jak bardzo podobni ludzie mogą być różni, to właśnie znak Panny. Ci partnerzy mają swoje własne opinie i myśli na temat wszystkiego. Będzie dla nich bardzo trudno znaleźć partnera, nawet jeśli jest to inna Panna, która w pełni zgadza się z ich systemem wartości. W większości ogólnych kwestii życiowych się zgodzą i obaj będą cenić inteligencję, zdolności i skupienie na szczegółach. Niemniej jednak mogą mieć trudności w dostosowaniu się do wartości emocjonalnych lub zawodowych drugiej osoby, zwłaszcza jeśli ich wybory zawodowe są zbyt odległe.

Panna i Panna: Wspólne działania

Dwie Panny naprawdę mogą robić wszystko razem. Jeśli chodzi o codzienne sprawy i rutynę, na którą obaj zwracają uwagę, będą czerpać radość i entuzjazm z większości swoich aktywności. Ich wybory sprawiają, że czują się dumni i szczęśliwi, że znaleźli kogoś, kto podziela ich docenienie pewnych “inteligentnych” aktywności, ale wyzwanie w ich wyborach kryje się w tym, że żaden z nich nie lubi Venus zbytnio. Ten fakt może doprowadzić ich do stanu apatii, w którym żaden z nich nie przeżywa życia pełnią kolorów, do maksimum, zagrażając ich twórczej energii. Muszą pozostać zakochani, twórczy i romantyczni, w przeciwnym razie będzie dla nich bardzo trudno naprawdę cieszyć się czasem, który spędzają razem.


Panna i Panna: Podsumowanie

Gdy Panna decyduje się być z inną Panną, można przypuszczać, że ich związek jest wynikiem jednej z dwóch możliwości. Pierwszą z nich jest potrzeba stabilności i racjonalna decyzja o byciu razem, a drugą jest niewytłumaczalna siła miłości od pierwszego wejrzenia. Bez względu na przypadek, obaj partnerzy są dość racjonalni i należą do znaku o zmiennej jakości, więc ich emocje mogą bardzo szybko się zmieniać. Ze względu na ich wspólną tendencję do poświęceń, brak wiary w siebie i skłonność do racjonalizowania wszystkiego na podstawie wartości, mogą łatwo znaleźć się w związku, w którym żaden z partnerów nie jest faktycznie zakochany ani zadowolony. Dla nich jest niezbędne, aby działać zgodnie z ich sercem, jeśli chcą, aby ich miłość przetrwała.