Panna i Ryby
Panna i Ryby

Panna i Ryby: Namiętność i intymność

Panna i Ryby: Panna i Ryby są znakami przeciwnymi, a ich przyciąganie jest bardzo silne. Ponieważ reprezentują także oś upadku i wywyższenia Wenus, możemy wnioskować, że ich relacja zawsze ma lekcję dotyczącą Wenus do przekazania. Ci partnerzy mają zadanie znalezienia miejsca fizycznej bliskości, w którym oboje będą mogli być sobą i czuć się zrelaksowani.

Partner Panny zazwyczaj będzie nieśmiały, starając się wyrazić swoją seksualność poprzez racjonalne zachowanie, a Ryby przejrzą go. Z drugiej strony, Ryby będą obawiać się bliskiego fizycznego kontaktu z drugą osobą, co Panna praktycznie zlekceważy. Kiedy oboje dowiedzą się, że nie mogą ukryć, kim naprawdę są, nie będą mieli wyboru, jak uwolnić się od wszelkich obaw i wstydu, oddając się wspaniałemu doświadczeniu seksualnemu, jakie oferuje Wenus.

To para, która nigdy nie będzie miała seksu instynktownego, choć mogą być namiętni. Analityczny umysł Panny nie pozwoli im działać “jak zwierzęta”, a to jest coś, co Ryby odbiorą jako ludzkie i atrakcyjne. Panna będzie głównie przyciągana czystością seksu z Rybami, które podchodzą do niego jako aktu miłości, wolnego od uprzedzeń i podążającego za swoim wewnętrznym uczuciem, gdziekolwiek by ich to prowadziło.

Panna i Ryby: Zaufanie

Panna może mieć poważne problemy zaufania, których Ryby faktycznie nie pomogą jej przezwyciężyć. Aby mieć zdrowy związek, w którym obaj będą sobie zaufać, będą musieli oboje być pewni i wystarczająco odważni, aby być szczerymi. Obydwaj partnerzy łatwo ulegają nieuczciwości, chociaż ich przekonania są przeciwieństwem ich zachowania. Jeśli którykolwiek z partnerów skłamie, może to być torturą dla obojga. Na szczęście oboje zdają sobie sprawę, że pewna tajemnica może nawet ożywić ich związek i nadać mu więcej pasji. Dlatego zwykle przezwyciężają drobne wybuchy intymności, aby wzajemnie zaufać sobie na wyższym poziomie.

Panna i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Najlepiej uzupełniają się nawzajem poprzez komunikację i intelektualne pobudzenie. Kiedy zaczynają swoją relację, muszą zdać sobie sprawę, jak naprawdę są do siebie podobni, mimo że wydają się tak różni. Zmienna natura ich znaków pozwoli im skakać z tematu na temat, oboje zachowując zainteresowanie przebiegiem i rezultatem rozmów.

Najlepszą osobą, która wydostanie Pannę z jej obsesyjnej analizy, jest Ryby, ze swoim uśmiechem i szerszym spojrzeniem na świat. Ryby dają swojemu partnerowi Pannie wiarę, uczą, jak przekonanie może kształtować rzeczywistość i pomagają jej uwolnić się od nadmiernego ostrożności i strachu przed porażką. Panna często stacza wewnętrzną walkę, w której nic, co wie, myśli lub robi, nie jest wystarczająco dobre lub wartościowe.

Ryby potrafią inspirować i znajdować wartość we wszystkim w życiu, a te niepewności i problemy emocjonalne Panny mogą wydawać się czymś zbędnym, co uszkadza samoocenę wszystkich wokół nich. Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc swojemu partnerowi osiągnąć stan wewnętrznego bezpieczeństwa, w którym rozumieją swoją wartość. W zamian Panna pomoże Rybom osiągnąć rzeczywiste zmaterializowanie ich niesamowitych talentów. Mogą to robić przez dręczenie i ciągłą krytykę, ale ostatecznie Ryby będą miały wiele powodów do wdzięczności.

Ta relacja nie tylko reprezentuje oś wywyższenia i upadku Wenus, ale także oś wywyższenia i upadku Merkurego. Podobnie jak Panna ma trudności z Wenus, tak Ryby mają trudności z praktycznym Merkurym, a ich umysł może wysyłać mieszane sygnały, powodując dezorientację i zamieszanie. Panna pomoże im zbudować wewnętrzne poczucie intelektualnego bezpieczeństwa, w zamian za ich emocjonalne bezpieczeństwo.

Panna i Ryby: Emocje

Nie ma innego znaku zodiaku, który może obudzić emocjonalne głębiny Panny lepiej niż Ryby. Zrozumienie między nimi może osiągnąć doskonałość, i to jest coś, czego oboje prawdopodobnie nie będą w stanie znaleźć u nikogo innego. Jednak ważne jest, aby nie budować zbyt wielu oczekiwań wokół tego ideału doskonałości, ponieważ nikt nie jest w stanie spełnić tych wymagań w rzeczywistości.

Jeśli zboczą z drogi, tracąc kontakt z prawdziwą osobowością partnera, łatwo się rozczarują i będą chcieli zakończyć swój związek. W przypadku dwóch zmiennych znaków wszystko się szybko zmienia. Jeśli chcą utrzymać stabilny związek, muszą znaleźć właściwą równowagę między racjonalnością a emocjami, rzeczywistością a marzeniami i kochać się nawzajem tak, jakby byli doskonali takimi, jakimi są.

Panna i Ryby: Wartości

Dzielą wielką miłość do doskonałości. Panna doceni doskonały umysł, a Ryby docenią doskonałe emocje. To jest ich punkt spotkania, który może uczynić ich boskimi lub stale niezadowolonymi z potrzeby zmieniania wszystkiego u swojego partnera. Obydwaj partnerzy docenią elastyczność, zdolność do adaptacji i zmiany oraz na pewno docenią miłość, którą otrzymują od swojego partnera. Jednak różnice w podejściu do przekonań i przekonań mogą być ogromne, a akceptacja między nimi musi być bezwarunkowa.

Panna i Ryby: Wspólne działania

Panna może być nieco niezadowolona z robienia czegokolwiek, co wydaje się baśniowe dla Ryb, ale będzie to robić z ciekawości. W końcu są rządzeni przez Merkurego i mają potrzebę zobaczenia i poczucia wszystkiego, co Ziemia ma do zaoferowania. Gdy razem wejdą w magiczny świat Ryb, mogą odkryć piękno życia, o którym nie mieli pojęcia. Kiedy ci partnerzy są razem, sprawiają, że każdy z nich czuje, że wszystko jest możliwe, ponieważ Ryby rozumieją nieskończone możliwości, a Panna sprawia, że rzeczywistość staje się rzeczywista, lepiej rozumiejąc ją niż wielu innych.


Panna i Ryby: Podsumowanie

Panna i Ryby reprezentują oś wywyższenia i upadku zarówno Wenus, jak i Merkurego. Sprawia to, że są to partnerzy z największymi wyzwaniami i największym potencjałem miłości w całym zodiaku. Muszą znaleźć właściwą równowagę między racjonalnością a emocjami, zarówno indywidualnie, jak i poprzez swoje relacje. W wielu przypadkach nie jest to para, która przetrwa bardzo długo, ponieważ ich zmienna natura sprawia, że są wystarczająco zmienne, aby szybko zignorować cały związek, jeśli nie są zadowoleni. Muszą zrozumieć, że ich różnice są wspaniałe dokładnie takimi, jakimi są, i nauczyć się doceniać i akceptować siebie nawzajem. Jeśli to zrozumieją, będą mieli niezwykłą podróż, pełną miłości, zrozumienia i niesamowitych emocji, które obydwoje będą pamiętać na zawsze.


You cannot copy content of this page