Panna i Skorpion
Panna i Skorpion

Panna i Skorpion: Namiętność i intymność

Panna i Skorpion: Jeśli istnieje coś, o co Skorpion chciałby walczyć, to czystość Panny. To bardzo interesująca para w sferze aktywności seksualnej – jeden z nich ukrywa swoją seksualność, a drugi działa jako samo pożądanie. Choć Skorpion może być zbyt brutalny dla Panny, sprawiając, że czuje się nieswojo i nawet naruszoną, większość związków między przedstawicielami tych dwóch znaków jest wystarczająco racjonalna, aby taki kontakt był możliwy.

Naszym częstym niezrozumieniem jest fakt, że Skorpion to znak Wody i jako taki – głęboko emocjonalny. Panna szuka kogoś emocjonalnego, z kim może dzielić życie, i jeśli podzielą tę emocję Skorpiona poprzez swoje relacje seksualne, oboje odczują ogromną satysfakcję z seksu między nimi. Najlepszym czasem dla Panny i Skorpiona, aby stworzyć wystarczającą bezpieczną atmosferę i emocje w swoich spotkaniach seksualnych, jest sytuacja, w której stanowią dla siebie pierwsze naprawdę emocjonalne doświadczenie. Jeśli zaskoczą się nawzajem potęgą emocji ukrytych pod powierzchnią, które oboje wydają się nosić w sobie, trudno im będzie się kiedykolwiek od siebie oddzielić.

Największym problemem tych partnerów jest ich relacja z Wenus, co może prowadzić do bez miłościwych aktów seksu, które oboje partnerzy nie są naprawdę zadowoleni. Muszą okazywać miłość i być wystarczająco delikatni, wystarczająco cieszyć się sobą nawzajem, lub mogą być zmuszeni do poszukania kogoś, kogo bardziej kochają.

Panna i Skorpion: Zaufanie

Zaufanie jest bardzo trudną kwestią dla obu tych znaków, i jest to coś, o czym w końcu mogą rozmawiać ze sobą. Istnieje silne zrozumienie między nimi, ponieważ jeden z nich boi się zdrady bardziej niż cokolwiek innego, podczas gdy drugi nienawidzi jej i staje się mściwy, jak tylko pojawi się jakiekolwiek znamię nieuczciwości. Najlepszą rzeczą w ich połączeniu polega na ich zdolności do wzajemnego zrozumienia się w ciszy, nie chcąc nigdy zawieść drugiej osoby.

Panna i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

Panna jest rozmownym znakiem, rządzonym przez Merkurego, planetę komunikacji, ale trzyma się o wiele bardziej spokojnej i intelektualnej strony Merkurego, niż moglibyśmy przypuszczać. Skorpion reprezentuje głębokie milczenie przepływu rzeki, i oboje będą miały silne pragnienie skoczenia razem w głąb ciszy. Ich kontakt intelektualny jest stymulujący, często silnie wpływając na ich życie seksualne i prawdziwe głębokie emocje. To prawie tak, jakby nie byli w stanie nawiązać związku bez tej zdolności do niwerbalnej komunikacji, która sprawia, że są idealni dla siebie.

Oba te znaki są gotowe pójść na całość – Panna w swojej intelektualnej głębi, a Skorpion we wszystkim, co dotyczy życia. To będzie inspirować ich oboje do poszukiwania odpowiedzi na różne pytania, analizowania psychiki drugiej osoby i określania źródła ich problemów z światem lub między sobą. Poprzez starannie dobrany sposób wyrażania się, mogą sobie nawzajem pomóc w zdrowieniu lub regeneracji po trudnych lub nawet niszczycielskich doświadczeniach. To dobrze, że obaj mają siebie nawzajem w trudnych chwilach.

Panna i Skorpion: Emocje

Jeśli ktoś może dotrzeć do emocji ukrytych za skrajnie racjonalnym podejściem Panny, to jest to Skorpion. Możemy powiedzieć, że ta umiejętność tkwi w obu z nich, a badanie ich emocji działa w obie strony. Problemem tutaj jest fakt, że przypominają sobie nawzajem ich niedoskonałości. Skorpion jest znakiem, w którym spada Księżyc, a jednocześnie jest to znak przeciwny dla Wenus. Wszystkie emocje giną tutaj, jakby Skorpion był czarną dziurą, która nigdy się nie zaspokaja. Partner Panny jest już wrażliwy, a gdy zakochany, robi wszystko, co w jego mocy, aby zadowolić swojego partnera Skorpiona. Może to sprawiać wrażenie inwestowania w czarną dziurę bez jakiejkolwiek wdzięczności.

Jednak nie ma innego znaku, który potrafi lepiej wyczuć potrzeby Skorpiona niż Panna, i nie ma innego znaku, który potrafi wydobyć emocje z Panny lepiej niż Skorpion. Emocjonalny związek między nimi może okazać się naprawdę mroczny i trudny, ale także niesamowicie silny i bliski. Jedyną rzeczą, która może zabić ich emocje na śmierć, jest krytyka, której obaj są podatni.

Panna i Skorpion: Wartości

Obaj partnerzy cenią głębię, przede wszystkim intelektualną. Nie ma nic na świecie tak ekscytującego jak rozmowy, które są tak intensywne i tak wyzwania dla ich umysłów. Większość czasu będą się zgadzać co do tego, co najbardziej cenią, chociaż mogą napotkać ogromny problem, gdy dojdzie do pozbywania się śmieci. Choć Skorpion zazwyczaj nie gromadzi rzeczy i uwielbia się ich pozbywać, te, których się trzyma, mogą być dość obrzydliwe dla Panny. Wyobraź sobie, że ich pierwsze dziecko się urodzi, a Skorpion chce oprawić wysuszone resztki pępowiny. Czy myślisz, że Panna chciałaby budzić się z tym każdego ranka w ich mieszkaniu?

Panna i Skorpion: Wspólne działania

Z tego samego powodu, dla którego ich wartości mogą się różnić, ich codzienne rutyny mogą również się różnić. Panna będzie sprzątać, to fakt, po prostu dlatego, że czysty dom tworzy klarowny umysł, a Skorpion nie będzie miał problemu z tym, dopóki nie będą kwestionowane jego osobiste rzeczy. Jednak gdy wybierają miejsca, które chcą odwiedzić lub kluby, do których chcą pójść, ich wybory będą się znacznie różnić. Nie jest trudno dla nich znaleźć kompromis, aby utrzymać związek, ale może to być dość mroczne i wymagające dla obu partnerów. Jeśli nie zaczną chętnie spędzać czasu na uporządkowanych cmentarzach, mogą skończyć bez opcji, które faktycznie by ich oboje interesowały i sprawiły, że będą szczęśliwi.


Panna i Skorpion: Podsumowanie

Zmienna natura Panny zostanie ukierunkowana przez stałą jakość ich partnera Skorpiona, który sprawi, że ich związek będzie ekscytujący przez bardzo długi czas. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje problem, który obie te osoby dzielą, jeśli chodzi o Wenus, i ich związek często jest odzwierciedleniem tych trudności. Może to prowadzić do różnego rodzaju emocjonalnego szantażu, skłonności do kontrolowania życia drugiej osoby i jeśli nie tego, to ciągłej krytyki, która sprawia, że oboje czują się winni lub po prostu smutni. Najlepszą rzeczą, jaką mogą zrobić, to zadecydować, że będą sobie wzajemnie cenić i być wdzięczni w tej relacji. Jeśli rozwinią silne wzajemne zaufanie, ich potencjał do stworzenia niesamowicie intelektualnej i seksualnej ve


You cannot copy content of this page