Panna i Wodnik

Panna i Wodnik: Namiętność i intymność

Panna i Wodnik: To w żadnym razie nie jest łatwy związek seksualny i chyba że ich horoskopy niosą ze sobą silne wsparcie, Panna i Wodnik rzadko będą na tyle zainteresowani sobą, by rozpocząć jakiekolwiek relacje seksualne. Ich natury trudno jest się nawzajem wspierać, obaj są intelektualni, ale w zupełnie inny sposób, i prawdopodobnie zepsują każdą szansę na udaną relację seksualną, przemądrzając wszystko, każde z nich w swoim własnym kierunku.

Wodnik naprawdę trzyma się spontaniczności, ale kto może powiedzieć, co tak naprawdę oznacza “spontaniczność”? Są racjonalni jeśli chodzi o seks, a jednak spontaniczni? Brzmi dziwnie, prawda? Prawdą jest, że wybierają, kiedy być spontaniczni, a ich siła intelektualna często sprawia, że wydają się spontaniczni, ponieważ widzą rezultat szybciej niż inni, “mniej spontaniczni” ludzie. To może zniszczyć ich życie seksualne, ponieważ Panna należy do tych osób, która zazwyczaj długo i dokładnie zastanawia się nad rozpoczęciem relacji seksualnej.

Przeanalizowanie wszystkiego jest prawdziwym odpychaczem dla Wodnika, chociaż on też to robi, ale w szybszym tempie, i rzadko uważa, że analiza Panny jest sexy. Nieśmiała, refleksyjna, wrażliwa Panna będzie miała trudności z zrozumieniem swojego nago, dziwnego i często zbyt szybkiego partnera Wodnika. Prawie pewne jest, że żaden z nich nie będzie miał cierpliwości, aby budować swoje życie seksualne z kimś, kto jest tak różny od tego, czego potrzebują.

Panna i Wodnik: Zaufanie

Ich racjonalne natury zazwyczaj łączą się w zaufanej relacji, ponieważ obaj uważają kłamstwo i brak zaufania za głupotę. Chociaż Panna może być surowa w kwestii zaufania, dla Wodnika jest oczywiste nawet dla Panny, że brak zaufania nie prowadzi nigdzie. Niemniej jednak, istnieje duże prawdopodobieństwo, że się oddalą, nawet jeśli ich pierwszy kontakt jest namiętny i silny, ponieważ mogą po prostu zacząć czuć, że oboje potrzebują kogoś innego. Jeśli chcą utrzymać wzajemne zaufanie, muszą utrzymać świeżość swojego związku i zaakceptować siebie nawzajem dokładnie takimi, jakimi są.

Panna i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Panna jest rządzona przez Merkurego i ma w sobie cechę zmienności, co nadaje jej tę zmienną, ruchliwą i elastyczną naturę. Wodnik nie ma problemu z Merkurym, w większości sytuacji, i na pewno spodoba mu się ta zdolność Panny do adaptacji. Jako znak stały, Wodnik zwykle jest przywiązany do swoich sposobów, co może być trudne do zaakceptowania dla kogoś, kto jest tak chętny do poświęcenia swojego szczęścia, jak Panna. Ich komunikacja powinna być głównie dobra, a tematy, o których rozmawiają, podobne. Podzielą zainteresowanie wieloma rzeczami i zwykle będą podekscytowani podobnymi szczegółami.

Jednak należą do najbardziej różnych elementów – Ziemi i Powietrza. Jako znak Ziemi, Panna może być bardzo powolna, zbyt dokładna i rzadko wystarczająco zainspirowana, aby Wodnik nawet poczuł potrzebę dzielenia się z nią swoimi pomysłami. Z drugiej strony, Wodnik może wydawać się nierealistyczny lub nawet szalony dla swojego partnera Panny.

Najlepszym sposobem na funkcjonowanie i zadowolenie Panny i Wodnika w ich związku jest traktowanie siebie nawzajem wystarczająco poważnie. Dzięki uwadze Panny dla szczegółów, każdy plan umysłu Wodnika może zostać zrealizowany. Ich komunikacja może być trudna, a brak współczucia, z jakim boryka się Wodnik, czasami zrani Pannę, ale nadal mają świetną okazję, aby połączyć swoje umysły i stworzyć uniwersalną inteligencję zdolną do tworzenia wszystkiego.

Panna i Wodnik: Emocje

Kolejka emocji, którą Wodnik chętnie oferuje, to coś, czego Panna prawdopodobnie będzie gardzić. Jeśli się zakochają, będą musieli zmierzyć się z nieustającą walką o wolność i rutynę. Panna jest znakiem zdrowia i codziennej rutyny, a jej przedstawiciele często mogą być obsesją na punkcie każdego posiłku czy wizyty u lekarza. Wodnik w większości przypadków będzie unikał lekarzy za wszelką cenę, a fakt, że wywyższa Neptuna, sprawi, że bardziej skłoni się ku wszelkim alternatywnym metodom leczenia niż typowym dla Panny.

Cały emocjonalny świat ich relacji może sprowadzić się do tego, że Panna będzie się martwić o swojego nieodpowiedzialnego partnera Wodnika, a brak wdzięczności, jaką mogą otrzymać, może przynieść Pannie wiele cierpienia. W rzeczywistości Wodnik zazwyczaj nie potrzebuje takiej opieki. To jest złożony związek emocjonalny, ponieważ zmartwienia Panny degradują osobowość Wodnika, a najlepsze intencje mogą mieć szkodliwe konsekwencje.

Największym problemem w związku Panny i Wodnika jest fakt, że obaj bardzo polegają na swoim racjonalnym umyśle. Nie pozostawia to miejsca na radość uwodzenia, miłości i satysfakcji, a zwykle oboje potrzebują partnera bardziej ciepłego, pełnego życia lub emocji, aby mogli być oboje szczęśliwsi.

Panna i Wodnik: Wartości

Panna i Wodnik będą najbardziej cenić inteligencję i jasny umysł most. Nie oznacza to, że znajdą te same osoby, działania lub myśli inteligentne, i często mogą mieć przeciwne opinie na temat osób wokół nich. Niemniej jednak, mogą motywować się nawzajem do rozwijania swoich intelektualnych mocnych stron i trzymać się tego atutu, jeśli inne rzeczy w ich związku nie są tak dobre. Inne rzeczy, które cenią, nie są naprawdę podobne, a podczas gdy Panna zawsze wybierałaby praktyczność, Wodnik wybierze nieznane i nie tak zrozumiałe rzeczywistości.

Panna i Wodnik: Wspólne działania

Praca dowolnego artysty z wielkim umysłem może ich połączyć, a mogą łatwo interesować się podobnymi wystawami, galeriami i przedstawieniami. Ich gust w wielu rzeczach może być prawie taki sam, ponieważ ta sama uwaga Panny na szczegóły, które tak wiele ceni, sprawia, że niektórzy ludzie stają się wielcy w swojej sztuce, co fascynuje Wodnika. Jednak Panna jest zbyt ostrożna i przewidywalna, i większość czasu będzie miała trudności z dopasowaniem się do zbyt ekscytującego i nieprzewidywalnego świata Wodnika.


Panna i Wodnik: Podsumowanie

Panna może reprezentować wszystko, czego Wodnik unika – praktyczność, troskę o zdrowie i ziemskie sprawy, bycie związanym z ziemią, obsesję na punkcie czyszczenia. Wyobraź sobie, jak niesamowite i przewrotne byłoby dla Panny, gdyby ktoś zrozumiał potrzebę czystości jako coś do zrobienia “raz na jakiś czas”. Czy mogliby znaleźć wspólny jezyk? Być może mogliby, ale tylko ako przyniosą wystarczająco dużo zainteresowania i ciekawości, aby się spotkać.


You cannot copy content of this page