Rak i Bliźnięta
Rak i Bliźnięta

Rak i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Rak i Bliźnięta: Bliźnięta eksplorują najdziwniejsze seksualne doświadczenia na zewnątrz, podczas gdy Rak zostaje w domu i czeka na noc, aby być kochanym przez swojego czułego partnera. Oczywiście nie zawsze jest to regułą, ale bardzo rzadko zdarza się, że partner Bliźniąt potrafi rozluźnić Raka i skłonić go do udziału w swojej seksualnej przygodzie. Mimo to między nimi istnieje silne połączenie. Rak kontynuuje znak Bliźniąt, a ich natura jest w pewnym sensie wynikiem niekończących się rozmów i racjonalnych wyjaśnień.

Jeśli partner Bliźniąt ma wystarczająco dużo cierpliwości, aby rozmawiać o tych samych rzeczach raz za razem, to z czasem mogą zbudować wystarczającą więź, aby mieć udane życie seksualne. W celu rozwoju takiego scenariusza, Rak musi również rozmawiać. Nie wystarczy powiedzieć jedno lub dwa zdania i oczekiwać, że Bliźnięta zrozumieją, jak się czują. Jeśli im się uda porozumieć, Rak może faktycznie obudzić w Bliźniętach głębię ich emocji, dając im wystarczające wsparcie, aby wyrazić swoją bardziej emocjonalną stronę seksualną.

Jeśli chcą, aby ich związek działał, ich życie seksualne musi się mieścić gdzieś pośrodku – dostatecznie intymne i ekscytujące – aby obaj partnerzy byli zadowoleni.

Rak i Bliźnięta: Zaufanie

Bliźnięta to znak rządzony przez Merkurego, naszego małego kanciarza. Nie jest łatwo zaufać partnerowi Bliźniąt, zwłaszcza jeśli ktoś próbuje ograniczyć ich wolność. Jako znak racjonalny, zazwyczaj nie widzą powodu, aby kłamać lub zdradzać swojego partnera, dopóki nie czują się zagrożeni przez intymność, na którą nie są gotowi, lub ograniczeni.

Głównym zadaniem Raka w związku z Bliźniętami jest pozwolenie im być wolnymi. Jeśli zaczną mieszkać razem, Bliźnięta będą musiała trzymać się z dala od swojego gniazdka miłości, a Rak spędzi wiele czasu samotnie. To wyzwanie, ale oba znaki mogą być wystarczająco oddane swoim wartościom osobistym, i ci partnerzy powinni lepiej wiedzieć, niż niszczyć swoją relację drobnymi kłamstwami.

Rak i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Prawdopodobnie nie ma innego znaku w zodiaku, z którym Bliźnięta nie mogłyby rozmawiać, dlatego ich umiejętności komunikacyjne stawiają je nieco wyżej w tej kategorii. W relacji z partnerem Raka, zazwyczaj czują potrzebę otwarcia się nieco bardziej i dzielenia się rzeczami, których nie podzieliliby z innymi ludźmi. Wokół Raka, bez względu na to, czy jest to mężczyzna, czy kobieta, jest pewien “matczyny” blask, który daje Bliźniętom wystarczająco dużo miejsca, aby uwolnić swoje wewnętrzne dziecko.

To może być naprawdę wspaniały związek, który trwa znacznie dłużej niż inne związki z Bliźniętami, ponieważ w przypadku Raka zazwyczaj jest wystarczająco dużo zrozumienia dla ich dziecinnego partnera. Oczywiście, jeśli inne aspekty relacji są wystarczająco satysfakcjonujące. Można powiedzieć, że Rak i Bliźnięta są dobrymi przyjaciółmi, co może pchnąć ich we właściwym kierunku w zakresie emocjonalnego i seksualnego porozumienia.

Rak i Bliźnięta: Emocje

Główną negatywną możliwością tutaj jest fakt, że Bliźnięta często nie słuchają. Często mówi się, że Bliźnięta to powierzchowny znak, ale tak naprawdę lubią trzymać się na powierzchni i unikać trudnych rozmów ze względu na swoją potrzebę postępu. Rak może próbować zbyt często dzielić się swoimi emocjami, co może spowodować, że Bliźnięta stracą cierpliwość do ich zrozumienia, co może być niszczące dla ich emocjonalnego związku.

Z drugiej strony, Bliźnięta naprawdę nie pokazują emocji w sposób, w jaki Rak łatwo je rozpozna. To dobra rzecz, że są w stanie odnaleźć emocje we wszystkim i każdym, więc mogą mieć szansę zrozumieć emocjonalną naturę swoich dziecinnych Bliźniąt.

Rak i Bliźnięta: Wartości

Mają zupełnie inne systemy, według których wartościują rzeczy w życiu. Podczas gdy Bliźnięta to znak racjonalny, który przywiązuje wartość do wszystkiego, co pochodzi z ich umysłu, Rak to emocjonalny guru, który przywiązuje wartość do rzeczy, dla których bije ich serce. Jeśli chodzi o związki, są prawdopodobnie najbardziej narażeni na różnice w tej kategorii, ponieważ te różnice sprawiają, że ich główne cele są różne. Chociaż obaj będą motywowani do znalezienia miłości, sposób, w jaki partner działa w związku, może być uważany za “nieprawidłowy” ze względu na odmienną naturę od tego, czego wartościuje każde z nich.

Rak i Bliźnięta: Wspólne działania

Aktywności, które mogą być wspólne dla Bliźniąt i Raka, zależą głównie od poziomu energii partnera Raka. Jeśli mają wystarczającą ilość energii, aby nadążyć za chaotycznym harmonogramem Bliźniąt, mogą znaleźć wiele przyjemnych rzeczy do zrobienia razem. Rak to znak, który wywyższa Jowisza, a jego przedstawiciele lubią podróżować, tak samo jak lubią czuć się w domu ze względu na sam znak. Chociaż partner Bliźniąt nie musi koniecznie iść tak daleko, mogą znaleźć złoty środek, podróżując do miejsc, które oboje chcą odwiedzić.

Jednak główną cechą Bliźniąt jest ich ciekawość. Poprowadzi ich we wszystkich kierunkach, będą czuć potrzebę spróbowania wszystkiego i znalezienia nowych, ekscytujących doświadczeń do podzielenia się z kimś. Niestety, Rak niekoniecznie tak bardzo to lubi. Na początku związku wszystko będzie wydawać się ekscytujące i zapierające dech w piersiach. Z biegiem czasu Rak będzie chciał się uspokoić, wyobrażając sobie, że kupują meble razem i wychowują dzieci. Nie jest łatwo dla nich zaakceptować, że ta natura, którą mają Bliźnięta, nie zmieni się jutro. Z partnerem Bliźniąt nie ma uspokojenia. To po prostu nie jest ich misją w życiu.


Rak i Bliźnięta: Podsumowanie

Bliźnięta i Rak są obok siebie w zodiaku i prawdopodobnie będą obok siebie jako przyjaciele. Jeśli chodzi o emocjonalne lub seksualne relacje, wydaje się, że jest to wyzwanie, z którym nie każdy jest w stanie się zmierzyć. Bliźnięta potrzebują przestrzeni, a Rak potrzebuje stabilności. Jeśli uda im się znaleźć kompromis i znaleźć wspólny język, mogą stworzyć harmonijną relację. Jednak sukces takiego związku zależy od gotowości obu partnerów do zaakceptowania różnic i pracy nad komunikacją i zrozumieniem.


You cannot copy content of this page