Rak i Panna
Rak i Panna

Rak i Panna: Namiętność i intymność

Rak i Panna: Kiedy Rak i Panna spotykają się razem, istnieje potencjał do stworzenia wspaniałej, wiecznej miłości. Mają szansę stać się inspirującym kontaktem serca i umysłu, jeśli tylko otworzą się na możliwość wejścia do swoich światów.

Ich relacja seksualna wydaje się być lekcją o emocjach. Panna, będąca w swoim upadku, ma trudności z doświadczaniem emocji. To racjonalny znak, który ma wiele do analizy i rzadko ulega pierwszym impulsom lub swojemu delikatnemu stanowi emocjonalnemu. Powinni nauczyć się czuć się wystarczająco bezpiecznie, aby opuścić swoją obronną postawę i wyłączyć umysł, aby odczuwać i cieszyć się seksem. Rak naprawdę nie rozumie, jak ktoś może mieć trudności z nawiązaniem kontaktu z własnymi emocjami i może mieć nierealistyczne oczekiwania z tego powodu. Nauczą się lepiej rozumieć swojego partnera i nawiążą silniejszą więź seksualną, zdając sobie sprawę, jak różni ludzie potrafią być.

Rak i Panna: Zaufanie

Jeśli ktoś może pomóc Pannie zbudować zaufanie, to właśnie partner Rak. Chociaż Rak to znak kardynalny, jest stabilny z natury, zwłaszcza jeśli chodzi o emocjonalne decyzje, które podjął. Jeśli wybrał Pannę na swojego kochającego partnera, nie będzie miał powodu do kłamstwa ani zdrady. Takie zachowanie tylko zagrażałoby ich wizji wspólnego życia i kochającej rodziny, o której marzą z wybranym partnerem. To także powód, dlaczego Rak nie będzie mieć początkowego problemu z zaufaniem Pannie. Jego przekonania są silniejsze od wątpliwości.

Rak i Panna: Komunikacja i inteligencja

To trudna strona związku dla partnerów Raka i Panny. Brak słów u Raka daje Pannie dużo miejsca na wypowiedź, ale jako znaki rządzone przez Księżyc i Merkurego mają prosty konflikt emocji kontra logika. Chociaż Panna reprezentuje stabilną stronę Merkurego, co ułatwia jej komunikację z kimś takim jak Rak, wciąż zbyt wiele opiera się na racjonalności zamiast serca.

Jednak oba te planety rządzą ludzkim umysłem – Merkury reprezentuje jego rdzeń, a Księżyc rządzi jego resztą. Dlatego kiedy ich tematy i ich intelektualne mocne strony łączą się w odpowiedni sposób, a emocje towarzyszą, znajdują niezbadany, nowy obszar, w którym żaden z nich dotąd nie był. Ich komunikacja może stać się naprawdę inspirująca i magiczna, jeśli zaakceptują siebie nawzajem w pełni.

Rak i Panna: Emocje

Racjonalna strona Panny może utrzymywać ich ogólny stan emocjonalny na bardzo niskim poziomie. Jeśli Rak zaczyna otwarcie okazywać swoje emocje bez żadnych ograniczeń, Panna może się przestraszyć i zacząć analizować każdą małą rzecz, aby ustalić, czy tam naprawdę jest jakaś emocja. Dla Raka nie ma chyba nic bardziej zniechęcającego niż ktoś, kto racjonalizuje swoje własne emocje. Jakby walka o utrzymanie się na powierzchni wśród ludzi nie była wystarczająca, teraz muszą radzić sobie z neurotycznym partnerem, który ich lekceważy.

Emocjonalna strona Panny to głęboko żeńska strona, zazwyczaj wstydząca się pokazać swoje oblicze, zwłaszcza jeśli partnerem Panny jest mężczyzna. Prawie niemożliwe jest dla nich poczuć coś, jeśli w jakikolwiek sposób są pod presją lub czują nieufność wobec swojego partnera. Panna wolałaby być sama, z dobrą książką, niż z niewłaściwą osobą, i wymaga to dużo cierpliwości i racjonalności ze strony partnera, jeśli chcą zrozumieć i poczekać, aż lody się rozpuszczą. Jeśli Rak tego dokona, nie ma powodu, dla którego oboje nie mogliby rozwiązać wszelkich innych emocjonalnych problemów, które wymagają rozwiązania, zarówno wspólnie, jak i indywidualnie.

Rak i Panna: Wartości

Jeśli stworzą naprawdę funkcjonalny i piękny związek, będą sobie nawzajem wartościować. Dla Panny ich partner Rak będzie wydawał się o wiele bardziej realistyczny i racjonalny niż oni sami, a dla Raka partner Panny będzie miała uznane miejsce w ich sercu. Inne rzeczy nie będą miały dużego znaczenia, gdy się odnajdą, ponieważ nie będą skłonni do żadnego kompromisu, by utrzymać tę miłość przy życiu.

Jednak różne wartości mogą stanowić przeszkodę na drodze do osiągnięcia tego punktu w związku. Jako znaki głęboko emocjonalne i najbardziej inteligentne w zodiaku, jeden z nich ceni rodzinę, miłość i zrozumienie, a drugi intelekt, dbałość o szczegóły i zdrowie. To nie oznacza, że nie mają punktu wspólnego, ale nie będzie łatwo go znaleźć, jeśli obaj uparcie trzymają się swoich nawyków i opinii.

Rak i Panna: Wspólne działania

Pomimo że Panna to znak zmienny i może być dość trudna do podążania, należy do elementu Ziemi i będzie potrafiła poczekać, aż jej partner Rak zdecyduje, czy chce dołączyć do nich czy nie. Bardzo często jest to związek dwóch osób, które mogą sobie poradzić bez siebie, więc nie będą związane wspólnymi aktywnościami tak bardzo, jak mogą być inne znaki. Jeśli jeden z nich chce coś zrobić, o ile nie czuje się naprawdę niepewnie, nie będzie brał tego jako osobistego zniewagi, jeśli partner nie chce robić tego samego. Tu właśnie ich racjonalna zgodność będzie bardzo przydatna, gdy będą ustalać plany na wspólne spędzanie czasu.

Zazwyczaj będzie wystarczająco dużo ruchu i romantyzmu, aby oboje czuli się wyjątkowo, i to na pewno nie jest głównym zmartwieniem w ich związku. W końcu oboje chętnie pójdą na film i zjedzą popcorn, więc zawsze jest coś, co mogą robić razem, nawet jeśli ich potrzeby są bardzo różne.


Rak i Panna: Podsumowanie

Rak i Panna mogą mieć wspaniałe połączenie i zazwyczaj są przyciągani przez wzajemne zrozumienie seksualne. Głównym problemem ich związku leży w możliwym konflikcie emocjonalnego Raka i racjonalnej Panny. Jeśli uda im się go przezwyciężyć, akceptując niedoskonałości drugiej osoby i ucząc się wplatać trochę racjonalności lub emocji w swoje życie, mogą stworzyć inspirujący związek, który przetrwa bardzo długo. W pewnym sensie uzupełniają się nawzajem tak jak serce uzupełnia umysł. Jeśli dzielą iskrę miłości, byłoby szkoda przegapić szansę na szczęście tylko ze względu na nierealistyczne oczekiwania jednej osoby lub zamknięte serce drugiej.


You cannot copy content of this page