Rak i Rak
Rak i Rak

Rak i Rak: Namiętność i intymność

Rak i Rak: Raki wiedzą, jak osiągnąć intymność z właściwą osobą. Jeśli dwoje Raków się odnajdzie, zdołają dotrzeć do najgłębszych emocjonalnych obszarów swojego życia seksualnego. Jednak Rak to znak, w którym Mars jest osłabiony, co utrudnia przejęcie inicjatywy. Aby mieć zdrowe życie seksualne, Mars musi być silny, a ci dwoje niekoniecznie wykazują tę siłę. Może to prowadzić do rozwoju ich relacji emocjonalnej, ale brak między nimi chemii seksualnej.

To dobre, że żadnemu z nich nie jest potrzebne wiele doświadczenia czy technicznej wiedzy w kwestii intymności. Daje im to szansę oparcia swojego życia seksualnego wyłącznie na emocjach, jakie żywią dla siebie nawzajem. Inni znaki zodiaku mogą uznać to za nudne, ale dla nich nie ma to znaczenia, jeśli otrzymują potwierdzenie miłości poprzez fizyczny kontakt.

Jednak potrzebują kogoś, kto ich obudzi, zmotywuje i przekroczy ich granice. Żaden Rak nie będzie zadowolony z nudnego życia emocjonalnego, nawet jeśli tak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Będą walczyć o swoją rodzinę, intymność i bezpieczną przystań, ale nie osiedlą się na czymś, co ich zupełnie nie ekscytuje. Aby relacja między nimi mogła odnieść sukces, warto odważyć się na nieco eksperymentów i przejawiać inicjatywę wtedy, gdy odczują choć odrobinę pobudzenia seksualnego.

Rak i Rak: Zaufanie

Dlaczego by nie ufać sobie nawzajem, skoro żadnemu z nich nie zależy na zaspokajaniu swojego ego poprzez zdradę, młodszego partnera czy poszukiwanie niemożliwej miłości. Rak to znak dobrze zakorzeniony, ponieważ jego władca jest wzniesiony w Byku. Pragną emocjonalnej stabilności, która może być odczuwalna w świecie materialnym, i rozumieją, że nie ma czegoś takiego jak doskonałość. Gdy znajdą osobę, którą mogą sobie wyobrazić w przyszłości, zaakceptują jej wady i podejmą niezbędne kompromisy, aby zbudować kochającą rodzinę i dom dla siebie. Jeśli dwoje Raków patrzy na siebie w ten sposób, nie mają powodu, aby nie ufać sobie całkowicie.

Rak i Rak: Komunikacja i inteligencja

Jeśli szukasz osoby, która preferuje komunikację niewerbalną, zwróć uwagę na Raki. Kiedy są razem, zwłaszcza w związku intymnym, potrafią przez dni nie rozmawiać, o ile tylko czują się dobrze emocjonalnie. Choć lubią rutynowo dzielić się pewnymi szczegółami życia z partnerem, ich ulubionym czasem dnia prawdopodobnie będzie filiżanka porannej kawy, gdy nie muszą w ogóle rozmawiać.

Niektóre bardziej racjonalne znaki mogą mieć niską opinię na temat siły intelektualnej tych partnerów i mogą wydawać się, że nie mają nic do powiedzenia. Jednak każdy, kto jest nieco bardziej wrażliwy, poczuje, że patrzą na siebie z niepodzieloną uwagą i śledzą ruchy i uśmiechy drugiej osoby. Nie potrzebują słów, gdy mogą się uśmiechać do siebie. Kto się przejmuje komunikacją, prawda? Może być przestarzała…

Rak i Rak: Emocje

Rak często jest określany jako najbardziej emocjonalny znak zodiaku. To prawda, choć główna rola przypada wszystkim znakom Wodnym. Rak to znak miłości rodzinnej i bliskości, a nie tak bardzo miłości sensualnej czy seksualnej, jaką prezentuje Wenus. Gdy dwoje przedstawicieli Raka zaczyna związek, doskonale rozumieją się wzajemnie pod względem emocjonalnym. Prawie nieuchronnie pojawia się kwestia, która musi być rozwiązana w ich pierwotnych rodzinach, i zwykle wykorzystują siebie nawzajem do tego celu.

Ponieważ obaj są rządzeni przez Księżyc, ich zmiany nastrojów prawdopodobnie będą się pokrywać, ale zakres emocji, które reprezentuje Księżyc, jest o wiele większy, niż większość z nas przypuszcza. Niosą ze sobą emocje swoich przodków, i nie można ich postrzegać wyłącznie jako “emocjonalne”. Najlepszy związek dla dwojga Raków oznacza budowanie rodziny, ale tylko wtedy, gdy mają udane życie seksualne. Wszystkie ich emocje najlepiej są dzielone, rozumiane gdy dzielą dom i życie.

Rak i Rak: Wartości

Podzielą te same wartości i doskonale się wzajemnie zrozumieją w tej sferze swojego związku. Ich podobieństwo skupia się właśnie tutaj, gdzie mogą cenić emocjonalną klarowność, spokój i spokojne życie rodzinne, które ktoś jest w stanie stworzyć. To może utrzymać ich w kochającym związku, nawet jeśli na początku nie wydawali się doskonali dla siebie nawzajem.

Rak i Rak: Wspólne działania

Jako dwie Rakowe osoby nie mają problemu z dzieleniem się jakąkolwiek aktywnością, ale mogą zdać sobie sprawę, że mają problem z rozpoczęciem czegoś nowego. Gdy związek się stabilizuje, mogą się znaleźć w stagnacji, bez żadnego postępu, tylko ze względu na swoje bierny charakter, który ma tendencję do spędzania przytulnych wieczorów w domu.


Rak i Rak: Podsumowanie

Rak to znak dziedziczenia genetycznego, a czasami trudno jest pogodzić genetyczne predyspozycje dwóch Raków. Jednak ich spokojna natura, zdolność do odczuwania i współczucia dla siebie nawzajem czynią ich doskonałymi kandydatami na małżeństwo, dzieci i całą sielankę z białym płotem.

Ich życie seksualne i wspólne aktywności mogą cierpieć z powodu ogólnego braku inicjatywy, energii i ruchu. Dlatego oboje powinni starać się uniknąć nudnej codziennej rutyny, w której po powrocie z pracy jedzą i siadają przed telewizorem. Ważne jest, aby mieli wystarczająco wiele czułych niespodzianek i aktywności, które rozwijają ich relację fizyczną, w przeciwnym razie mogą być niezadowoleni i nie zrozumieć prawdziwych przyczyn. Jeśli ten aspekt ich związku martwi ich, jako dwie wrażliwe jednostki zdołają sprawić, aby druga osoba czuła się wspaniale, nawet jeśli oznacza to rozstanie się.


You cannot copy content of this page