Rak i Ryby
Rak i Ryby

Rak i Ryby: Namiętność i intymność

Rak i Ryby zazwyczaj łączą się ze sobą poprzez romantyczną miłość. Ich połączenie seksualne jest zwykle głównie emocjonalne. Partner Ryb może wydawać się trochę dziwny i ekscentryczny dla Raka, ale powinni mieć dla siebie odpowiednie wyczucie, wystarczająco silne, aby obaj wzbogacili swoje życie seksualne o własną jakość.

Rak wniesie intymność do swojego życia seksualnego i przemawiający przez to akt. Będzie pielęgnować swojego partnera i dbać o jego przyjemność, zapewniając stabilne i bezpieczne podejście do zdrowego życia seksualnego. Ryby przyniosą zmianę, kreatywność, inspirację i prawdopodobnie dużo zmysłowości ze względu na to, że to znak, w którym Wenus jest wzniesiona. Piękno tego połączenia tkwi w emocjach, które dzielą oraz w sposób, w jaki sobie wzajemnie się czczą i szanują swoją wrażliwość.

Ich główny problem może wyniknąć z faktu, że Rak może być nieco tradycyjny, jeśli chodzi o seks, a partner Ryb nie rozumie tego. Potrzeba Ryb do łączenia się i odczuwania miłości jest większa niż jakiekolwiek zasady, jakie ludzkość mogła ustalić dla miłości. Jednak w większości przypadków będą wystarczająco delikatni, by zainspirować swojego partnera Raka do porzucenia sztywnych postaw i wstydu i oddania się pięknu emocjonalnej wymiany.

Rak i Ryby: Zaufanie

Dobrze, że Rak zazwyczaj nie jest agresywny ani natarczywy, bo w przeciwnym razie łatwo mógłby sprowokować nieuczciwość u Ryb jako reakcję na ich skłonność do tworzenia intymności i szczęśliwego domu za wszelką cenę. Ryby naprawdę nie rozumieją małżeństwa, chyba że jest to część bajkowego zakończenia lub ze względu na całą tę koronkową otoczkę, a Rak zazwyczaj będzie chciał ślubu jako ukoronowania miłosnego związku. Może to być postrzegane jako presja do pewnego stopnia, co może doprowadzić do przerażenia u partnera Ryb.

Kiedy Ryby się boją, jakoś nie potrafią mówić prawdy, nawet o błahych rzeczach w swoim życiu, ponieważ czują potrzebę oddalenia się od jakiejkolwiek presji, jakiej mogą doświadczać. Dobrze, że Rak to rozumie i łatwo oddziela kłamstwa od intymności. Bez względu na sytuację, prawdopodobnie oboje będą wystarczająco cierpliwi, aby mieć wystarczające zaufanie do siebie nawzajem, aby ich związek się udał.

Rak i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Tak zmienne jak Ryby są, zawsze mają o czym rozmawiać. To może być inspirujące lub irytujące dla Raka, który może wolałby zajmować się “rzeczywistymi informacjami”. Zwykle komunikują się w porządku, ale zdarzają się sytuacje, w których mogą oddalić się na pomysł zbudowany z wyrazów. Rak szuka kogoś, kto ma jasność co do zastosowania i praktyczności wszystkiego, o czym wspomina. Ryby są wszystkim, ale nie skupione na praktyczności w większości codziennych sytuacji.

Jeśli partner Ryb nauczy się być bardziej milczący, polegając na swoich uczuciach i zacznie walczyć o to, czego pragnie, może oczarować swojego Raka. Niestety, ich cały związek nie potrwa zbyt długo, jeśli mówią tylko słowami, a czyny nie idą za nimi. Przecież przeciwnym znakiem Rakowi jest Koziorożec, i potrzebują partnera, który umie konstruktywnie korzystać z rzeczy, sytuacji i emocji.

Rak i Ryby: Emocje

Rak może lepiej zrozumieć wrażliwą naturę swojego partnera Ryb niż ktokolwiek inny. Wszystko, co wydaje się beztroskie i pozytywne, może mieć ukrytą nutę negatywną w świecie Ryb, a Rak czuje, zamiast słuchać, co czyni go idealnym towarzyszem dla kogoś takiego jak Ryby. Gdy poczują to głębokie zrozumienie, partner Ryb odwdzięczy się absolutną czułością i w końcu otworzy się na swojego partnera Raka. Kiedy znajdą ten punkt wspólnej intymności, w którym dzielą prawdziwe emocje, wpłynie to na wszystkie inne aspekty ich związku i będzie paliwem, które pozwoli mu mieć bajkowe zakończenie.

Rak i Ryby: Wartości

To jest właśnie miejsce, gdzie różnica w ich charakterach naprawdę się skupia. Podobnie jak oboje docenią bycie kochanym i troszczącym o siebie, Rak doceni stabilną sytuację emocjonalną i przytulny dom, do którego może wracać, podczas gdy Ryby prawdopodobnie bardziej docenią szansę na emocjonalne wzloty i upadki. Często mówi się, że Ryby idealizują partnerów i różne rzeczy w życiu, ale w rzeczywistości stają się przygnębione, gdy nie ma magii i doskonałego piękna wokół nich. Jeśli codzienne życie z partnerem Rak staje się podobne do nudnej rutyny, znajdą sposób, aby uciec, znaleźć kochanka lub stworzyć jakiekolwiek prawdziwie ekscytujące okoliczności.

Rak i Ryby: Wspólne działania

Kiedy się spotykają i zaczynają swoją relację, prawdopodobnie będą mieć wiele wspólnych zajęć. Relacja z partnerem Ryb jest zawsze ekscytująca i inspirująca, a Rak nadaje jej siłę, stabilność i korzenie. Na początku może to wydawać się świetnym układem, ale z czasem Ryby mogą chcieć zbyt wiele aktywności dla potrzeb rzeczywistych partnera Raka. Nie byłoby to zbyt wielkim problemem, gdyby tylko powiedzieli to swojemu partnerowi bez obawy, że któremuś z nich będzie przykro. Jeśli zaczną skręcać prawdę, Rak poczuje, że zaufanie zaczyna się topić, a to może prowadzić do serii problemów między nimi, które można by łatwo uniknąć.


Rak i Ryby: Podsumowanie

Jako dwa znaki Wodne, Rak i Ryby łączą się poprzez emocje, zazwyczaj od pierwszego wejrzenia. To jedno z typowych połączeń znaków zodiaku, które zakochują się od pierwszego wejrzenia. Ich głównym wyzwaniem tkwi w zmiennym charakterze znaku Ryb, nie dlatego, że jest tam coś nie tak, ale dlatego, że mogą obawiać się go pokazać. Ich największy problem leży w tym, że priorytetem dla nich są różne rodzaje miłości w życiu.

Jeśli nie ma pasji i miłości zmysłowej, Ryby rzadko będą zadowolone z miłości, którą otrzymują od rodziny, a dla Raka życie bez rodzinnego gniazda byłoby bardzo przygnębiające. Musi zostać zachowany delikatny balans między ekscytacją a stabilnością, a mogą być jedną z najwspanialszych par w zodiaku – Rak zainspirowany i Ryby z poczuciem domu.


You cannot copy content of this page