Rak i Skorpion
Rak i Skorpion

Rak i Skorpion: Namiętność i intymność

Rak i Skorpion: Znak Skorpiona jest kojarzony ze śmiercią i różnymi złymi rzeczami, ale całe ich złośliwości wynikają z emocjonalnego i seksualnego tłumienia. Rak zazwyczaj rozumie potrzebę wyrażania przez swojego partnera Skorpiona najgłębszych, najciemniejszych emocji w ich życiu seksualnym. Jeśli partner Raka nie przestraszy się lub nie zostanie zbyt przymuszony do zrobienia czegoś, na czym nie jest gotowy, relacja seksualna między Rakiem a Skorpionem może być głęboko satysfakcjonująca dla obu partnerów.

Jest to związek dwóch znaków Wodnych i dlatego ich życie seksualne musi odzwierciedlać wszystkie ich emocjonalne powiązania lub ich brak, jeśli taki istnieje. Kiedy zakochają się, oboje będą musieli wyrazić swoje uczucia, a intymność, jaką mogą się dzielić, jest niesamowita.

Jednak Skorpion jest znakiem, w którym spada Księżyc, a to panujący nad znakiem Raka. Jeśli potrzeba Skorpiona ukrywania swoich emocji jest zbyt intensywna, istnieje duże ryzyko, że będą zbyt surowi lub niewrażliwi wobec partnera. To coś, z czym Rak będzie miał trudności radzenia sobie i może prowadzić do potrzeby separacji, ponieważ po prostu mogą się zmęczyć wszystkimi specjalnymi lub agresywnymi wymaganiami seksualnymi ze strony partnera Skorpiona.

Rak i Skorpion: Zaufanie

Kiedy Skorpion się zakocha, zaufanie jest jedną z najważniejszych rzeczy, których szuka. Jeśli poczuje się zdradzony w jakikolwiek sposób, może zacząć ujawniać wszystkie te złowieszcze strony swojej natury i stać się naprawdę zaborczy i zazdrosny. Partner Rak zazwyczaj chce mieć kogoś, z kim może dzielić życie i nie będzie miał powodu do zdrady lub kłamstwa wobec swojego partnera.

Jak wszystkie znaki wodne, oboje mogą obawiać się mówienia prawdy do pewnego stopnia, ale to niekoniecznie musi świadczyć o ich niewierności lub o początku końca ich związku. Zazwyczaj oboje będą w stanie zapewnić sobie wystarczającą pewność siebie, aby czuć się bezpiecznie i zbudować zaufanie, którego oboje potrzebują, aby nie czuć się zranieni ani zdradzeni.

Rak i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

Rak i Skorpion zazwyczaj rozumieją się nawzajem bez słów. Może to wpływać na ich życie seksualne, sprawiając, że będzie znacznie lepsze lub gorsze, w zależności od tego, w jaki sposób wyrażane jest ich potrzeba tajemnicy. Ich komunikacja jest bardzo dobra, o ile emocje nie są głównym tematem rozmowy. Potrafią dokończyć zdania drugiego, jeśli w ogóle mają potrzebę rozmowy. Głębia, którą oboje posiadają, choć może nie być widoczna na pierwszy rzut oka u partnera Raka, pozwala im rozmawiać o wszystkim.

W przypadku, gdy Rak chce uciec od negatywnych doświadczeń, a Skorpion od swoich emocji, mogą mieć trudności z nawiązaniem związku. Jednak taki scenariusz jest bardzo rzadki i nawet jeśli mają takie tendencje, prawdopodobnie będą sobie nawzajem pomagać w radzeniu sobie z nimi i dostarczą sobie dokładnie takiej stymulacji umysłowej, jakiej oboje potrzebują.

Rak i Skorpion: Emocje

To trudne terytorium dla takiej pary. Rak żyje w swoich emocjach, pozytywnych lub negatywnych, potrafiąc wykorzystać je w swojej codziennej rutynie jako nieodłączną część swojego życia. Skorpion może mieć trudności zrozumieniem, jak to dokładnie działa, ponieważ mają tendencję do bagatelizowania emocji, uważając, że jest to jedyny sposób na osiągnięcie określonego celu.

Środkowym polem, które muszą znaleźć, jest miejsce, w którym oboje będą mogli swobodnie podążać za tymi potrzebami. Emocje muszą być sposobem życia, tak samo jak mogą ingerować w nasze cele. Obydwaj partnerzy muszą nauczyć się tracić kontrolę, jak również odzyskiwać ją, aby móc pozwolić rzeczom płynąć i zmieniać się tak, jak powinny.

Rak i Skorpion: Wartości

Rak ceni swoje wewnętrzne spokój i pragnie stabilnego życia z rodziną, na której może polegać. Skorpion reprezentuje zmianę i najbardziej ją ceni, nawet jeśli nie jest tego w pełni świadomy. Dla tych partnerów może być trudne do skoordynowania ich osobowości, jeśli obaj nie są wystarczająco elastyczni, aby zrozumieć swoje różnice i głębię, jaka tkwi za tymi powierzchownymi potrzebami. Skorpion może bać się emocji do granic agonii i jeśli Rak to rozpozna, będą w stanie podejść do niego w najlepszy możliwy sposób i odkryć jego prawdziwą potrzebę bezpieczeństwa i równowagi emocjonalnej.

Rak i Skorpion: Wspólne działania

Naprawdę nie ma znaczenia, co Rak i Skorpion będą robić, jeśli oboje będą czuć się dobrze razem. Muszą dzielić emocje i chronić swoich bliskich – Rak z powodu matczynego instynktu do ochrony osób, które kocha, a Skorpion, aby ustalić dobre granice dla tego, co uważa za słuszne. Jeśli stworzą swoją własną małą świat, można ich znaleźć w każdej sytuacji razem, radzących sobie z rzeczami jak jedno istnienie. Skorpion zazwyczaj lubi niebezpieczne aktywności, a Rak będzie miał trudności z dostosowaniem się do nich, ale jeśli ich emocjonalne podstawy są dobre, będą mieć ciche zrozumienie potrzeb drugiej osoby, choć mogą być destrukcyjne.


Rak i Skorpion: Podsumowanie

Relacja między Rakiem a Skorpionem może zmieniać się od jednego skrajnego bieguna do drugiego, i mimo że partner Rak będzie się starał ją ustabilizować, może to być zbyt trudne, jeśli Skorpion nie ma wystarczającego szacunku dla swoich własnych emocji. Kiedy odnajdą emocjonalne powiązanie, mogą się zapędzić bardzo głęboko w poszukiwaniu prawdziwej miłości i zjednoczyć na poziomie, który jest nieosiągalny dla innych znaków zodiaku. Mogą rozmawiać bez słów, rozumieć myśli drugiej osoby jednym spojrzeniem i być zsynchronizowani w podejściu do swojej przyszłości razem.

Jeśli ich emocje nie są dzielone na najgłębszym możliwym poziomie, lub partner Skorpiona odmawia sobie z tym radzenia, może być to zbyt trudne do zniesienia dla Raka ze względu na autodestrukcyjną naturę partnera. Ich więź musi być szczera i czysta, aby oboje byli gotowi oddać się temu intensywnemu emocjonalnemu kontaktowi.


You cannot copy content of this page