Rak i Strzelec
Rak i Strzelec

Rak i Strzelec: Namiętność i intymność

Rak i Strzelec: Rak i Strzelec prawie nigdy nie będą do siebie przyciągać. Jeśli jednak zdarzy się, wbrew wszelkim przeciwnościom, mogą znaleźć interesujący wspólny język seksualny, którego żaden z nich nie przewidywał. Zmienna natura Strzelca może być dla Raka nieco trudna do zrozumienia ze względu na przeciwstawne potrzeby emocjonalnego bezpieczeństwa. Jeśli między nimi zostanie osiągnięte zaufanie i będą dzielić prawdziwe emocje, ta cecha partnera Strzelca stanie się przyprawą do ich życia seksualnego, a nie jego destrukcyjną siłą.

Jeśli między nimi istnieje wystarczające emocjonalne bezpieczeństwo, ich życie seksualne może być bardzo przyjemne. Rak jest znakiem, który wywyższa Jowisza i prawdopodobnie sprawi, że ich partner będzie się czuł wyjątkowy. Z drugiej strony, Strzelec uczyni rzeczy lekkimi i zabawnymi, i choć brak głębi może niepokoić Raka, pasja i ciepło, jakie przynoszą do swojego życia seksualnego, mogą być wystarczające do zrekompensowania tego braku.

Jedynym sposobem, aby ich związek mógł się udać, jest to, żeby Rak porzucił swoje uprzedzenia i pozwolił na odrobinę zmiany i zabawy w swojej sztywnej sferze seksu. Choć mogą wydawać się spokojni przez większość czasu, mają tendencję do trzymania się pewnych utartych wzorców, jeśli chodzi o rzeczy, które mogą sprawiać im wstyd lub niepewność. W zamian, Strzelec będzie musiał obniżyć swoje oczekiwania co do zmienności i kreatywności seksualnej Raka i zadowolić się miłowaniem zamiast seksualnej przygody.

Rak i Strzelec: Zaufanie

Strzelec to znak rządzony przez Jowisza. Bóstwa związane z tą planetą uważane były za wielkich kochanków, zawsze polujących na różne kobiety, boginie, nimfy i każdą, która wydawała się wystarczająco atrakcyjna. Przedstawiciele Strzelca często mają potrzebę pokazania swoich umiejętności uwodzenia wszystkim wokół nich, i można by to nazwać “kompleksem Zeusa”.

Mimo że znak Raka bardzo kocha Jowisza, emocje uniemożliwiają mu zrozumienie tej kokietującej potrzeby partnera, by podbijać serca wszystkich dookoła. To nie tylko zakłóca zaufanie Raka, ale również wpływa na zaufanie, jakie Strzelec ma do zrozumienia, jakie otrzyma od swojego partnera. To może być źródło wielu konfliktów i nieporozumień i w końcu doprowadzić do sytuacji, w której ich związek nie będzie miał żadnego celu ani przyszłości.

Rak i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Oba te znaki dążą do wiedzy, czystej i prostej. Ich wzajemna miłość do niej da im wiele rzeczy do rozmowy i głębokie zrozumienie rozumowania drugiej osoby. Ich umysły muszą znaleźć syntezę rzeczy, które ich otaczają, a ich systemy wartości mogą być dość podobne. Wspaniałą rzeczą w ich wzajemnej miłości do Jowisza jest właśnie podobieństwo między ich umysłami i sposobem myślenia.

Rak może wydawać się nieco wolniejszy z perspektywy Strzelca, tak samo jak Strzelec może wydawać się powierzchowny lub zbyt “filozoficzny” dla Raka. Mogą łatwo przezwyciężyć te problemy, jeśli znajdą pasję, którą dzielą, i zazwyczaj jeśli obaj wybiorą ten sam zawód, mają wiele rzeczy do rozmowy. Rozumieją umysł drugiej osoby i sposób, w jaki działa ich mózg, nawet jeśli istnieje duże różnica intelektualna między nimi. Jeśli przypadkiem zakochają się, komunikacja jest czymś, czego zawsze mogą używać jako środka do rozwiązania jakiegokolwiek innego problemu, który pojawi się w trakcie ich związku.

Rak i Strzelec: Emocje

To nie jest połączenie znaków Słońca, które często się zakochują. Jako elementy Wody i Ognia, nie rozpalają wzajemnej pasji, a miłość między nimi rzadko kiedy będzie miała taką samą intensywność, w tym samym czasie i w tym samym tempie. Strzelec to zmienny znak Ognia i zazwyczaj zakochuje się szybko i namiętnie. Jeśli ich miłość ma przetrwać, partner musi ich często zaskakiwać i imponować, sprawiając, że związek staje się ekscytujący i nieprzewidywalny.

Rak z kolei to kardynalny znak Wody i dokonuje gwałtownych zwrotów i ogromnych zmian, ale znacznie rzadziej niż ich partner. Raki kierują się swoimi odczuciami wobec sytuacji i ludzi, i potrzebują czasu, aby zbudować związek, w którym czują się wystarczająco bezpieczni, aby dzielić emocje. Kiedy miłość się między nimi zdarza, zazwyczaj Strzelec odczuwa ją jako pierwszy, chce wskoczyć i wskoczyć i wskoczyć wystarczająco wiele razy, aby Rak zdał sobie sprawę, że nie może zbudować tego poczucia bezpieczeństwa, aby w ogóle uznać ich związek za prawdziwą miłość.

Jeśli mają zbudować miłość, która przetrwa, partner Strzelca musi zwolnić i poczekać, aż ich partner zdecyduje, jak się czuje. W zamian Rak musi zaryzykować skok wiary i wskoczyć w związek, który nie oferuje mu żadnego bezpieczeństwa, aby sprawdzić, czy można znaleźć wystarczająco dużo miłości między nimi, aby mogli pozostać razem.

Rak i Strzelec: Wartości

Chociaż cenią różne rzeczy i różne cechy u ludzi wokół siebie, mają silne powiązanie w sposobie, w jaki cenią wiedzę. Rak będzie cenił uczciwość Strzelca i ich zdolność do działania pod wpływem emocji, nawet jeśli nie rozumie emocji stojących za tym działaniem. Strzelec będzie cenić oddanie Raka wobec rzeczy, które kocha i ich niesamowitą zdolność do współczucia.

Rak i Strzelec: Wspólne działania

Mogą razem się uczyć, ale dla Raka byłoby to prawdopodobnie torturą obserwować, jak ich partner przeskakuje z jednego akapitu na drugi, tylko po to, aby znaleźć to, czego naprawdę szukali na końcu jakiejś starej książki, a potem stracić zainteresowanie całym tematem. Strzelec będzie patrzył na swojego partnera, jakby cała osoba nagle zamieniła się w długą, irytującą pauzę. Sposób, w jaki te znaki wykorzystują swoją energię, jest tak różny, że nie tylko trudno jest znaleźć wspólne działania, ale co ważniejsze, trudno jest im robić rzeczy w podobny sposób. To może sprawić, że to, co wydaje się możliwe, staje się niemożliwe, i mogą być na zawsze oddzieleni przez prostą różnicę w ich tempie.


Rak i Strzelec: Podsumowanie

Rak i Strzelec to zazwyczaj znaki, które się do siebie w ogóle nie ciągną. Jeśli między nimi zrodzi się atrakcja i miłość, rzadko będą miały destrukcyjny związek dla któregoś z nich, ponieważ ich znaki są rządzone przez Jowisza i księżyc, a obie planety są przyjacielskie jedna dla drugiej.

Jednakże, jeśli mają być razem, muszą przejść przez wiele trudności i skonfrontować się z różnicami w swoich potrzebach emocjonalnych, zaufaniu, komunikacji i sposobie radzenia sobie z życiem. Oboje będą musieli zaryzykować i wyjść poza swoją strefę komfortu, aby znaleźć wspólny język i zrozumienie.

Jeśli zdecydują się podjąć tę trudną drogę, mogą odkryć, że pomimo swoich różnic są w stanie się wzajemnie uzupełniać i tworzyć związek oparty na wzajemnym szacunku i miłości. Jednakże, powinni również być świadomi, że to nie będzie łatwe i wymagać będzie dużo pracy, kompromisów i otwartości z obu stron.


You cannot copy content of this page