Ryby i Baran
Ryby i Baran

Ryby i Baran: Namiętność i intymność

Ryby i Baran: to dwa znaki, które mają trudności z nawiązaniem głębszej więzi. Początek wszystkiego zaczyna się w 0° Barana, a koniec w 29° Ryb. Ich połączenie jest jak “mała śmierć”, tworząca przestrzeń dla wszystkiego, co nowe, dzikie i niedoświadczone. Trudno im się połączyć, podobnie jak nam wszystkim trudno przekroczyć granice naszego ciała fizycznego i stać się jednym z Wszechświatem. Dlatego zrozumiałe jest, jak trudno jest ich seksualnym naturom zaakceptować siebie nawzajem.

Baran symbolizuje instynktowny seks, podczas gdy Ryby oznaczają orgazm. Chociaż Baranowi zależy na swoim orgazmie, nie robi z tego sztuki. Ryby woleliby zadowalać się samymi sobą niż być z kimś, kto nie rozumie sztuki orgazmu. Kiedy się ze sobą spotykają, może to być tortura dla obu stron, ponieważ po prostu nie rozumieją, czego potrzebuje druga osoba. Baranowi nawet może się udać zrozumieć potrzebę delikatności i fizycznego kontaktu, ale to, czego pragną Ryby, jest jak nieosiągalna kraina, której nikt nie potrzebuje.

W rzeczywistości po prostu nie rozumieją, czego tak naprawdę potrzebują. Baran wydaje się być niezręcznym dzieckiem w oczach Ryb, i chociaż to może otworzyć drzwi dla Ryb do wejścia w tę relację, nie czują się zbyt dobrze, kiedy zdają sobie sprawę, że to się nie zmieni.

Jeśli oboje będą wystarczająco otwarci, by znaleźć swój intymny język, ich życie seksualne musi być dziwaczne i wyuzdane, jeśli chcą odnieść sukces. Ryby poczują się stłamszone w czymkolwiek zwyczajnym i mniej satysfakcjonującym niż to, czego zasługują, podczas gdy Barana zazwyczaj nie bardzo interesuje dzielenie się emocjami przez całą noc i budzenie się po południu.

Ryby i Baran: Zaufanie

Z powodu pewności siebie Barana, jego atrakcyjnego i bezpośredniego podejścia oraz jego libido, nie jest łatwo dla wrażliwych Ryb nie zauważyć tych wysyłanych dookoła sygnałów. To natychmiast wpływa na stopień ich zaufania. Trudno jest otworzyć się, gdy nie ufa się swojemu partnerowi, dlatego Ryby będą trwać w swoim małym świecie tak długo, jak to możliwe, aby uniknąć bólu i kłamstw. Baran będzie widział świat swojego partnera jako fałszywy, niejasny obraz, na który nie ma potrzeby, i będzie uważać swojego partnera Ryb za podejrzanego i niegodnego zaufania.

Ryby i Baran: Komunikacja i inteligencja

Baran i Ryby mogą znaleźć wiele tematów do rozmowy, jeśli otworzą się na wsparcie i rady drugiej osoby. Chociaż interesują się zupełnie innymi rzeczami przez większość czasu, są wciąż połączeni jako sąsiednie znaki i potrafią opierać się na sobie. Poprzez swoją relację muszą dowiedzieć się o własnych słabościach i jak je naprawić, aby stać się kompletnymi. Nie jest tak, że uzupełniają się nawzajem, ale wpływ, jaki wywierają na siebie, może być podobny do odpowiedniego lekarstwa.

Baran ma tendencję do nieodwracania się, pytania o przeszłość ani zbytniego bycia ostry dla swoich relacji. Mogą również mieć ego gotowe do strzału, czekające na każdego potencjalnego partnera, który przejdzie obok i zabije ich ochotę na nawet myślenie o umawianiu się z Baranem, a tym bardziej na poważne związanie.

Ryby są na tyle wrażliwe, że potrafią wytłumaczyć Baranowi, jak powinien się rozluźnić, jednocześnie zachowując mocne granice. Ryby reprezentują krainę marzeń Barana i są w stanie pokazać mu, że mogą mieć misję i wyższy cel, zamiast po prostu gonić za życiem.

Z kolei partner Barana pomoże swojemu partnerowi Rybom znaleźć swoje ukorzenienie. Nie będą zbyt delikatni, to pewne, ale mogą być wystarczająco realistyczni, by pokazać Rybom, jak ważne jest posiadanie inicjatywy i budowanie czegoś, o czym marzą, w rzeczywistym świecie. Jeśli rozpoczną swoją intymną relację na tych fundamentach, łatwo mogą odkryć wspólną płaszczyznę dla innych aspektów swojego związku.

Jeśli nie są tak otwarci na zmiany i nie szukają kogoś, kto pomoże im tworzyć, będą mieli niewiele tematów, które obie strony uważają za interesujące.

Ryby i Baran: Emocje

Ich światy emocjonalne są jak dwa różne planety, które rządzą ich znakami – Mars i Neptun. Podczas Marsa, władcy Barana, panuje rdza, czerwony pustynny krajobraz z wulkanami, kanionami i pogodą, Neptun to niebieski olbrzym gazowy, zimny, wzbity wiatrami i znacznie dalej od Słońca. Dokładnie tak różnią się ich emocje. Te, które Baran najbardziej ceni, są dobrze określone, silne, chronione i pełne pasji. Natomiast Ryby mają wietrzny i zmienny świat emocjonalny, zabarwiony na niebiesko, jak kolor smutku i wizji, i łatwo się ochładzają, gdy doznają rozczarowania.

Ryby i Baran: Wartości

Dziwne jest, że obaj cenią uczciwość i mają takie bariery zaufania, gdy są razem. Gdy się zaangażują, zaufanie staje się czymś w rodzaju jedynego celu ich całego związku.

Obu spodoba się motyw bohaterów baśniowych i docenią zwykłą dumę, czystość i odwagę. Jednak rdzeń tych wartości jest różny dla nich obojga. Przedstawiciele Barana będą cenić je ze względu na uczucie siły, mocy i roli jedynego bohatera, mądrzejszego i odważniejszego od wszystkich innych. Ryby cenią je ze względu na swoje ideały, szczęśliwe zakończenia i utopijne relacje między nielicznymi godnymi mężczyznami i kobietami.

Ryby i Baran: Wspólne działania

Mogą wspólnie spacerować po lesie lub uprawiać sporty wodne. Inne aktywności, które Baran chętnie podjąłby, nie są wystarczająco “duchowe” dla Ryb. Ryby zawsze potrzebują “drugiej perspektywy”, co może wydawać się szalone dla ich partnera Barana. Tak, partner Ryb wie, że sport jest zdrowy, ale muszą go połączyć z czymś ze swojego nieskończonego świata. Dlatego sporty wodne są w porządku, ze względu na wszystkie tajemnice wody, widok oceanu, bycie pod wodą i rozważania na temat sensu życia lub nurkowanie w basenie.

Spacer po lesie może być piękny, ponieważ mogą słyszeć śpiew ptaków, drzewa witaszające się z nimi i czekać, aż dwie sowy usiądą im na ramionach. W świecie Barana rzeczy są naprawdę o wiele prostsze, i jeśli chcą się czymś cieszyć, mogą to zrobić w jednej chwili, zamiast analizować wszystko wokół.


Ryby i Baran: Podsumowanie

To jest związek, który jest głównie zakłócony brakiem zaufania i umiejętnością obu stron otwarcia się przed partnerem. Baran jest rządzony przez Marsa, planetę, która rządzi naszym pierwszym czakrą, odpowiedzialną za naszą zdolność do ustanawiania dobrych granic. Ryby są rządzone przez Neptuna, który kontroluje naszą całą aurę i naszą przepuszczalność dla bodźców zewnętrznych. Ponieważ obaj są odpowiedzialni za naszą granicę z zewnętrznym światem, trudno powiedzieć, który partner powinien się rozluźnić i umożliwić im zbliżenie. Ich jedyna szansa na szczęśliwe zakończenie to, jeśli partner Barana zanurkował, a partnerka Ryb się obudzi.


You cannot copy content of this page