Ryby i Bliźnięta
Ryby i Bliźnięta

Ryby i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Ryby i Bliźnięta: Dobrze, że Bliźnięta mają tak dużo kreatywności w podejściu do seksu, bo inaczej mieliby naprawdę trudności w nawiązaniu jakiejkolwiek intymnej więzi z Rybami. Mogą się do siebie czuć przyciągani ze względu na fakt, że są rządzeni przez Merkurego i Jowisza, te same planety, które rządzą ich przeciwnymi znakami. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będą nawet rozpoznawać siebie nawzajem jako istoty seksualne lub będą trzymać od siebie dystans, jeśli się spotkają.

Bliźnięta mają dużo twórczego potencjału, ale nie szukają swojej jedynej i prawdziwej miłości, aby uprawiać seks. Ryby z kolei wywyższają Wenus i chcą uprawiać seks tylko z miłością swojego życia, chyba że byli zbyt wiele razy zawiedzeni. Jeśli spotkają się po tych licznych rozczarowaniach, Bliźnięta nie będą uważać Ryb za bardzo atrakcyjne, ponieważ nie będą już miały żadnej dziecinnej energii ani uroku.

Jeśli ich życie seksualne ma funkcjonować, obaj będą musieli znaleźć sposób, aby być trochę bardziej ugruntowanymi niż zwykle. Bliźnięta będą musiały zdać sobie sprawę z prawdy dotyczącej swojej własnej natury emocjonalnej i poddać się prawdziwej intymności, podczas gdy Ryby będą musiały zaakceptować różnice swojego partnera zamiast szukać duszy towarzysza z wcześniej określonymi cechami.

Ryby i Bliźnięta: Zaufanie

Zaufanie jest już słabym punktem w niemal każdym związku tych dwojga, a gdy się spotkają, istnieje szansa, że nie będą wiedzieć, jak stworzyć między sobą jakiekolwiek zaufanie. Mają zupełnie różne sposoby radzenia sobie z relacjami emocjonalnymi i problemami z wizerunkiem siebie, i będą próbowali różnych sposobów, aby zgiąć prawdę, gdy są razem. Niestety, gdy którykolwiek z nich kłamie, nie odniosą zbyt wiele sukcesu. Bliźnięta są zbyt bystre, aby dać się oszukać przez swojego partnera Ryby, a Ryby tak dobrze czują stan swojego partnera Bliźniąt, że zauważą, kiedy mówią nieprawdę. W zasadzie oboje zaglądają do nieświadomości drugiego i widzą siebie nawzajem w sposób, w jaki żadne z nich nie patrzy na siebie.

Ryby i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Zawsze będą mieli bajkę lub dwie do podzielenia się między sobą i zabawę, gdy będą wychodzić. Będą się razem śmiać, ale to jest dziwne połączenie z brakiem prawdziwej komunikacji. Bliźnięta mogą zdecydować się na żart, a Ryby będą się śmiały, nie zastanawiając się nad tym. Następnie Ryby mogą coś powiedzieć, aby podrażnić Bliźnięta, a Bliźnięta będą się śmiać, nie myśląc o tym. To tak, jakby nigdy naprawdę nie słuchali siebie nawzajem i pogrążyli się w dziwnym basenie powierzchownych relacji i rozmów o niczym.

Jeśli zaczną dyskutować o swoich głębokich myślach i uczuciach, mogą znaleźć się w konflikcie, którego żadne z nich się nie spodziewało. Możemy powiedzieć, że idealizują się nawzajem, ale tylko do pewnego stopnia rozpoznania. Ani Bliźnięta, ani Ryby nie będą uważać siebie nawzajem za swoją jedyną prawdziwą miłość, chyba że naprawdę są dla siebie tą jedyną prawdziwą miłością. Więc będą mieć obraz siebie nawzajem, który odbiega od rzeczywistości, z powodu faktu, że naprawdę nie słuchają siebie nawzajem. Jedynym możliwym sposobem na pogłębioną rozmowę między nimi jest sytuacja, w której osiągną absolutną emocjonalną bliskość, taką jaką zwykle mają członkowie rodziny.

Ryby i Bliźnięta: Emocje

Bliźnięta są jednym z najbardziej racjonalnych znaków zodiaku, a Ryby są nieuleczalnymi romantykami i jednymi z najbardziej emocjonalnych znaków. Kiedy zakochują się, rzadko znajdują się na tej samej fali i często tylko jedno z nich naprawdę odczuwa emocje dla drugiego. Są idealnymi kandydatami do sytuacji nieodwzajemnionej miłości i mogą być utrapieniem dla wszystkich wokół nich, jeśli trafią w związek bez emocjonalnej równowagi.

Ryby i Bliźnięta: Wartości

Obydwaj cenią to, czym się wyróżniają, chociaż Bliźnięta cenią osobę, która ich słucha i kocha ich bezwarunkowo, co nie jest tym samym, co namiętna miłość, którą partner Ryb pragnie mieć. Ogólnie rzecz biorąc, obaj będą trzymać się tego, co najlepiej znają, a Bliźnięta będą cenić intelektualną siłę i nie będą zbytnio zaniepokojone nieuczciwością, dopóki obraz ich relacji nie zostanie zachwiany. Ryby będą cenić niezawodność swojego partnera, a zaufanie jest bardzo wysoko na ich liście priorytetów.

Jednak istnieje jedna rzecz, którą będą dzielić, ukrytą w tym, że obaj cenią czyjąś zdolność do tworzenia. Chociaż wynika to z różnych poglądów na twórczość, może to ich złączyć w akcie twórczości. Ryby dostarczą talentu i inspiracji, a Bliźnięta swojej zaradności i praktyczności.

Ryby i Bliźnięta: Wspólne działania

Kiedy mówimy o Bliźniętach i Rybach, musimy pamiętać, że oba znaki są zmiennymi. Choć ich zainteresowania mogą się bardzo różnić, mogą znaleźć wspólne aktywności ze względu na wzajemną potrzebę jakiejkolwiek formy ruchu. Ryby zwykle będą marzyć o ruchu, zamiast go faktycznie podejmować, i dokładnie to Bliźnięta mogą ich nauczyć – jak podjąć pierwszy krok.


Ryby i Bliźnięta: Podsumowanie

Bliźnięta i Ryby to znaki kwadratowe, które często nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Zwykle są wystarczająco pozytywne, aby mieć powierzchowny, przyjemny związek i dobrze się razem bawić na dużych spotkaniach towarzyskich. Oboje mogą zapomnieć o zadzwonieniu do siebie, kiedy się na to umówili, i oboje mogą zmieniać zdanie w ciągu dwóch sekund, ale po prostu nie mają tych samych celów. Jako znak silnie intelektualny i silnie emocjonalny, ich brak zrozumienia może być bolesny dla Ryb i czasami dla obojga. Jeśli zakochają się i rozpoczną romantyczną relację, szanse na długotrwałość są niewielkie.

Jednak istnieje piękno w twórczej stronie tego związku, i jeśli Bliźnięta są na tyle mądre, aby uznać wartość emocjonalną Ryb, mogą wspólnie stworzyć tętniące życiem i ciekawe życie. Bliźnięta nauczą się troszczyć o emocje swojego partnera, a Ryby nauczą się otwierać na różnorodność poglądów i intelektualnej dynamiki, które Bliźnięta wniosą do ich życia. To może być wzajemnie korzystne dla obu stron, jeśli będą gotowi do pracy na swoich różnicach i wzajemnie się uzupełniać.