Ryby i Byk

Ryby i Byk: Namiętność i intymność

Ryby i Byk: obaj cenią przyjemność. Byk reprezentuje sztukę miłości, delikatność i zmysłowość. Znak Ryb to kulminacja spotkania seksualnego – orgazm. Jest to miejsce, w którym Wenus jest wywyższona, magiczna, tajemnicza i niezwykle satysfakcjonująca dla władcy Byka. Mają zdolność zagubienia się w sobie nawzajem, spełnienia swoich marzeń i zaspokojenia siebie nawzajem przez sam istnienie.

Jeśli chodzi o seks, Byk może łatwo wpadać w rutynę, jeśli jego partner nie jest wystarczająco inspirujący lub kreatywny. Jednak nie przeszkadza mu to, o ile jego potrzeby emocjonalne są zaspokojone, a jego ciało fizyczne jest szanowane. Z kolei Ryby zagubiają się w doświadczeniach seksualnych i mogą nawet uznać je za toksyczne, jeśli ich wyobrażenia na temat innych ludzi są nierealistyczne. Gdy spotkają właściwego partnera Byka, mogą być zaciekawione i ulżone jego naturą, ponieważ to, co widzą, jest faktycznie tym, czym jest.

Z powodu emocjonalnej natury znaku Ryb i ich głębokiego poczucia celu, Byk będzie czuł się kochany do tego stopnia, że zgubi się w seksualności swojego partnera. Obydwoje będą bardzo mało zwracać uwagę na swoją przyjemność ze względu na te wszystkie uczucia, które ich prowadzą. To prawie zawsze jest relacja dająca, w której obaj partnerzy są równie zadowoleni, jeśli chodzi o seks.

Ryby i Byk: Zaufanie

Z powodu tendencji Ryb do wchodzenia w każdy związek z idealistycznym podejściem, istnieje duża szansa, że otworzą się na swojego partnera Byka, jak tylko zrozumieją, jak stabilny i bezpieczny wydaje się być. Piękno ich kontaktu polega na tym, że gdy są razem, oboje tracą potrzebę ukrywania się i pozwalają swoim emocjom swobodnie rozwijać się.

Znak Ryb jest znakiem o jakości zmiennego, co oznacza, że mogą się niespodziewanie zmieniać, bez jasnego powodu. Jeśli tak się stanie, Byk zrozumie, że zaufanie zostało utracone, mimo że jeszcze kilka minut temu ich związek wydawał się dobrze funkcjonować. To jest głębokie poczucie zerwanej bliskości, utracone w potrzebie Ryb do emocjonalnego podniecenia. W zasadzie, gdy partner Ryb się nudzi, zaczyna szukać wymówek i kłamstw, zanim jeszcze zorientuje się, że ich związek się skończył. To zależy od Byka, aby zrozumieć niestabilność swojego partnera. Gdy to zrozumieją, mogą albo zaakceptować sytuację i walczyć o miłość, albo zakończyć związek i iść dalej.

Ryby i Byk: Komunikacja i inteligencja

Byk i Ryby prawdopodobnie nie będą miały potrzeby rozmawiania wiele. Zamiast tego będą się porozumiewać ze sobą za pomocą różnych form komunikacji niewerbalnej, ciekawi, co następne zrobi druga osoba. Subtelność Ryb jest dla Byka naprawdę inspirująca, a on będzie chciał poznać każdy detal zachowania swojego partnera. Obydwa te znaki nie są zbyt rozmowne, a Ryby nawet prowadzą Merkurego ku upadkowi. Dlatego naprawdę muszą zbudować silną więzi emocjonalną i słuchać siebie nawzajem przez niewiele słów.

To pole talentu i kreatywnej energii, którą Ryby niosą, dobrze współgra z potrzebą piękna Byka. Niestety, mogą się zagubić w świecie Ryb i stracić kontrolę nad rzeczywistością. Na początku będzie to jak narkotyk, uzależnienie, czego oczekiwali przez całe życie. Z czasem to uczucie nie będzie tak dobre, ponieważ stracą kontakt ze sobą i poczują, że już nie wiedzą, kim są. Najważniejszą rzeczą dla Byka w związku z Rybami jest trzymanie się swoich racji, praktyczności i potrzeby życia w rzeczywistości.

Ryby i Byk: Emocje

Byk i Ryby mają magiczne emocjonalne połączenie. Dopóki Ryby nie zmienią zdania i nie oddalą się, ich związek powinien być wypełniony miłością i zachwytem. Dla Byka to nie tylko miłość, ale także uwielbienie, ze względu na wywyższoną Wenus, władczynię Byka. Przez pewien czas Byk będzie czuł się jak centrum czyjegoś świata, kochany i ceniony do granic nieznośnej piękności. Jeśli to uczucie się utrzymuje, mogą być w pięknym związku przez bardzo długi czas.

Jak tylko partner Ryb poczuje, że to piękne uczucie zanika, podejmie spontaniczny manewr, aby oddalić się od swojego partnera Byka. Śmieszne jest to, że w większości przypadków Byk nie będzie wcale zraniony. To proste poczucie niedostateczności wystarczy im obojgu, aby pozwolić dystansowi wziąć swoje. Chociaż Byk ma tendencję do emocjonalnego przywiązania do swojego partnera, ich potencjalne oddzielenie się od Ryb będzie bardziej powrotem do rzeczywistości niż niszczycielskim wydarzeniem.

Ryby i Byk: Wartości

Byk skupia się na rzeczywistości materialnej, a Ryby na emocjonalnej. Ich wartości różnią się znacznie, ale ta, którą dzielą, jest nieporównywalna z innymi – miłość. Żaden inny znak zodiaku nie może prawdziwie zrozumieć sposobu, w jaki ci dwoje cenią miłość, zwłaszcza gdy są w niej zakochani.

Ryby i Byk: Wspólne działania

Główny problem, z jakim te znaki mogą się spotkać, polega na tym, że Byk jest znakiem stałym, a Ryby zmiennym. Może to prowadzić do braku zrozumienia, jeśli chodzi o sposób, w jaki chcą spędzać czas razem. Na początku będą cieszyć się tymi samymi rzeczami, ale partner Ryb szybko się znudzi, jeśli otoczenie się nie zmieni. Nie pasuje im zbyt długo zatrzymywać się w jednym miejscu. Gdy Byk znajdzie się w pięknej sytuacji, będzie chciał w niej pozostać na zawsze, trzymając się pierwszego obrazu nawet gdy piękno zacznie blaknąć. Spowolni to wszelkie ruchy i może naprawdę denerwować partnera Ryb.


Ryby i Byk: Podsumowanie

To jest związek oparty na miłości i pełen jej, dopóki trwa. Oboje pragną romantyzmu i piękna w swoim życiu i zrobią wszystko, co konieczne, aby utrzymać piękno między nimi. Byk da swojemu partnerowi Ryb szansę na połączenie się z prawdziwym światem, pokazując im, jak zakotwiczyć swoją kreatywność, podczas gdy Ryby podniosą Byka i sprawią, że będą trochę bardziej elastyczni i giętki. Wydaje się, że są na misji przekonania ich, że prawdziwa miłość istnieje. Gdy ich związek się skończy, oboje będą wiedzieć to od razu, a często rozmowa o rozstaniu byłaby zbędna. Jeśli docenią swoje zaufanie i pielęgnują piękno miłości, którą dzielą, ich związek może być wieczny.


You cannot copy content of this page