Ryby i Koziorożec
Ryby i Koziorożec

Ryby i Koziorożec: Namiętność i intymność

Ryby i Koziorożec: Dzięki ich wysokiemu poczuciu własnej wartości i silnym osobowościom, dla tych dwojga łatwo jest zdjąć z siebie ubrania i cieszyć się nawzajem. Ich największym problemem może być ich ewentualne egoizm. Ponieważ harmonia seksualna jest prawdopodobnie najważniejszym segmentem związku dla znaku rządzonego przez Marsa, może to prowadzić do walk i wymiany wielu ostrych słów.

Najgorszy możliwy scenariusz to taki, w którym jeden z nich skupia się głównie na zadowoleniu drugiej osoby, podczas gdy drugi nie jest świadomy potrzeb swojego partnera. Ponieważ Mars jest planetą głównie związaną z seksem jako środkiem kontynuacji gatunku, często się zdarza, że dwie osoby spod znaku Barana nie potrafią zaspokoić siebie nawzajem w zmysłowy, wenusowy sposób. Mars odpowiada za zadowolenie w sensie fizycznym, ale brak Wenus = brak emocji. W rezultacie może brakować prawdziwej ludzkiej interakcji w tym segmencie związku. Ich myśli muszą być skierowane na partnera bez wyjątku, jeśli planują, żeby ich relacja seksualna działała.

Ryby i Koziorożec: Zaufanie

Istnieje specyficzne zachowanie Barana, które prawie zawsze pokazuje, czy mówią prawdę – zaczynają stawać się obronne i często się złościć. Teraz możesz sobie wyobrazić, jak wyglądaliby dwaj Barany razem, gdyby nie byli szczerymi? Prawie jak dzieci na placu zabaw, kłócące się o zupełnie nic, jednocześnie utrzymując jakąś nienaturalną bliskość w celu złagodzenia poczucia winy.

Mając to na uwadze, możemy stwierdzić z pewnością, że dwie osoby spod znaku Barana w miłosnym związku mają zaufanie jako ten sam cel. Nie tylko zaufanie do tego, co druga osoba mówi, ale co ważniejsze, zaufanie do otwarcia się i powiedzenia, co leży na duszy, bez obawy o reakcję partnera. W wielu przypadkach partner Barana nie jest pełen miłości i wsparcia ze względu na brak taktu i impulsywną naturę. To główny powód, dlaczego dwie osoby spod znaku Barana w związku nie zawsze się udają.

Ryby i Koziorożec: Komunikacja i inteligencja

Wyobraź sobie dwie przystojne, nagie osoby, które uderzają głowami w ścianę. Czasami to najlepszy obraz, który pozwoli ci zrozumieć sposób myślenia Barana, zwłaszcza gdy są dwie, snujące pomysły. Inteligencja nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ mogą być niezwykle inteligentni ze względu na możliwość pozycji Merkurego w ich znaku, ale jakiś dziwny upór może sprawić, że będą bezmyślnie głupi.

Zwykle mózg Barana ma swoistą potrzebę ciągłego udowadniania czegoś innym. Byłoby świetnie, gdyby debata miała jakieś spokojne, racjonalne myślenie jako podstawę, ale nawet gdy ich argumenty są ważne, nie potrafią zachować spokoju i dystansu wystarczająco długo, aby ich opinia została wysłuchana.

Dobra strona tej kombinacji to w rzeczywistości ta sama pozycja Słońca jako znak świadomości, więc można zauważyć, że ich główne skupienie nie różni się aż tak bardzo. Jednak trudno dwóm takim osobom znaleźć spokój w komunikacji, chyba że mają większość tych samych poglądów.

Mars, ich władca, jest w niskiej energii – planetą agresji. Jeśli spróbujesz odnieść się do poprzedniego opisu twojej pary Baranów, możesz uznać, że nie jest on ważny. Ale jeśli spojrzysz ponownie, możesz zobaczyć wszelkiego rodzaju ukrytą agresję między nimi, zwłaszcza jeśli są zmęczeni. To tak, jakby byli do tego przyzwyczajeni i teraz po prostu funkcjonują w ten sposób. Spójrz ponownie – może to być fizyczne lub werbalne, aktywne lub biernie. Czy jest obecne?

Ryby i Koziorożec: Emocje

Ze względu na swoją niecierpliwość łatwo jest założyć, że przedstawiciele Barana nie są bardzo emocjonalni. Nie ma osoby lepiej od drugiego Barana, która mogłaby zrozumieć, jak nieprawdziwe jest to przypuszczenie. Jako znak Ognia, Baran jest ciepły i pełen pasji, ale ze względu na swoją pozornie “męską” i żołnierską naturę może być trochę trudno zrozumieć jego miękką stronę. Dwa Barany mogą podzielać głębokie emocjonalne zrozumienie, jakby mówili tym samym językiem.

Niestety, Słońce jest wzniesione w Baranie i często zbyt gorące dla ich zrównoważonego funkcjonowania. Gdyby drugie Słońce weszło do naszego układu słonecznego, wyobrażasz sobie, jakie szkody jego grawitacja wyrządziłaby? Możesz zrozumieć, że łatwiej jest być z osobą rządzoną przez planetę, gdy sam jesteś gwiazdą. To nie znaczy, że ta relacja emocjonalna jest niemożliwa, ale czasami może być trudne dla obu stron, aby pozostać niezależnymi, silnymi i wiernymi sobie.

Ryby i Koziorożec: Wartości

Najważniejszą wartością dla Barana jest zdolność osoby do bycia szczerym i jasnym, więc dwoje Baranów doskonale się zrozumie w tej kwestii. Jeśli zgadzają się co do szczegółów, to jest pytanie. Ze względu na ich pierwotną naturę lubią widzieć siebie jako wojowników sprawiedliwości. Daje im to typową perspektywę “Robina Hooda”, więc można powiedzieć, że również cenią prawdę, honor i szacunek. To byłoby poza kontekstem i bardziej ogólnym opisem ich wartości, które mogą mieć także inne znaki, ale nie być do nich tak mocno przekonanymi.

Ryby i Koziorożec: Wspólne działania

Mars sprawia, że ludzie są aktywni, więc powiedzmy, że mogą dzielić się wszystkim, co jest związane z aktywnością fizyczną, od spacerów, sportów i seksu po wspinaczkę górską. Działalności do współdzielenia jest łatwo znaleźć w tej relacji ze względu na ich podobny typ energii i potencjał.


Ryby i Koziorożec: Podsumowanie

Gdy dwoje Baranów spotyka się, niezwykle ważne jest, aby przynajmniej jedno z nich opanowało sztukę zachowania spokoju. Jeśli to osiągnie jedna z nich, nie poprzez bierną agresję, ale racjonalne myślenie, ich związek może być naprawdę satysfakcjonujący. Jako dwie ciepłe i pełne pasji osoby mogą dzielić wiele przygód, które podnoszą ich poziom energii do nieba. Jeśli jednak żadne z nich nie posiada tej zdolności do rozsądnego, dorosłego podejścia, możliwe jest jedynie przedłużenie ich związku opartego na powierzchownych aktywnościach i oczywiście seksie. Ponieważ znak Barana jest pod wpływem Saturna, mądrego władcy czasu, cierpliwości i odpowiedzialności, jeden z partnerów będzie musiał wyciągnąć wnioski i wziąć na siebie odpowiedzialność za przyszłość ich związku, jeśli mają przetrwać w czasie.


You cannot copy content of this page