Ryby i Lew
Ryby i Lew

Ryby i Lew: Namiętność i intymność

Ryby i Lew: Niesamowite, jak dwa znaki, które reprezentują miłość, mogą być tak nieodpowiednie dla siebie. Lew będzie wydawał się brutalny, dbając tylko o swoje potrzeby, niezdolny do nawiązania intymnego związku z nikim, a już tym bardziej z Rybami. Chociaż to nieprawda, może być to oczywista rzeczywistość dla Ryb, jeśli związały się z Partnerem Lwa. Z kolei Lew będzie uważał Ryby za słabe i nierealistyczne, całkowicie oddzielone od swoich własnych pragnień, siły ciała lub emocji.

Prawdą jest, że obydwoje mogą być niesamowitymi kochankami, ale rzadko odkryją to razem. Ich role i charaktery wydają się zbyt różne, by znaleźć sposób na satysfakcjonujący związek seksualny. Główny problem ich relacji tkwi w fakcie, że znak Lwa jest znakiem upadku władcy Ryb, Neptuna. W praktycznym sensie oznacza to, że Lew rozbije bańkę Ryb i zagraża ich wrażliwości, idealizmowi i wierzeniom. Zniszczy to romans między nimi i uniemożliwi znalezienie jakiejkolwiek magii podczas bycia razem.

Otwartość i bezpośredniość Lwa sprawią, że Ryby poczują się zawstydzone i pospieszone, a życie seksualne może zostać na czas nieokreślony odłożone, aż Partner Ryb poczuje się wystarczająco pewny, aby się rozebrać. Ze względu na różnice w podejściu do seksu, Lew w większości przypadków będzie wydawać się nieczułym brutalnym, chyba że Ryby zaczną rozumieć ich głębię emocjonalną, nawet jeśli jest tak różna od ich własnej. Najlepszym sposobem, aby ci partnerzy znaleźli język, który może utrzymać ich życie seksualne, jest zbudowanie najpierw zaufania emocjonalnego i późniejsze skupienie się na zaspokojeniu seksualnym.

Ryby i Lew: Zaufanie

Neptun to planeta wszelkich oszustw i nieufności na świecie, sprawiająca, że rzeczy wokół nas wydają się mgliste, niejasne i fałszywe. Ryby są znakiem rządzonym przez Neptuna, a Lew przyczynia się do jego upadku. To trudne połączenie znaków, aby osiągnąć wzajemne zaufanie. Będą się wzajemnie wydawać nieuczciwi, nie dlatego, że kłamią, ale dlatego, że ich charaktery wydają się nierealne. Lew będzie uważał Ryby za osoby zawsze na narkotykach, a Ryby będą żałować Lwa i jego braku wiary.

Ryby i Lew: Komunikacja i inteligencja

Ideały, które mają Ryby, mogą zostać zniszczone przez podejście Lwa, jeśli będą zbyt blisko siebie. Mogą mieć wiele wspólnych zainteresowań dzięki twórczej mocy obu znaków. Ryby łatwo dostarczą inspiracji Lwu, ale problem tkwi w tym, w jaki sposób Lew może to wykorzystać. Najlepszym sposobem, aby stworzyć bezpieczne otoczenie dla obu partnerów, jest trzymanie się tematów, które ich indywidualnie interesują.

Lew to ciepły znak, bardzo oddany swoim działaniom i pragnieniom. Ryby rzadko wykazują tę samą inicjatywę w realizacji swoich marzeń, i to jest ich największa różnica. Ponieważ Lew zawsze rzuca światło na nasze zalety i wady, nie przegapi okazji, aby pokazać swojemu partnerowi Rybom, jak nierealistyczne są. To może pomóc Rybom w wypracowaniu bardziej realistycznego podejścia, ale może również wpłynąć na ich pewność siebie i zranić przez trudne postrzeganie świata.

Ryby i Lew: Emocje

Obie te osoby są niezwykle emocjonalne, każda na swój sposób. Ognisty element, do którego należy Lew, sprawia, że są namiętne i mają potrzebę walki o swoją ukochaną osobę i swoje emocje. Ryby to znak Wody i dużo bardziej pasywny, okazujący swoją pasję poprzez przepływ emocji. Rzadko będą walczyć o cokolwiek, przekonane, że doskonałość nie wymaga walki, a prawdziwe skarby są spontaniczne i wolne od konfliktu.

Punkt wspólny dla tych partnerów polega na uświadomieniu sobie, że nie wszystko musi być wygrane, tak samo jak nie wszystko powinno pozostać bez wpływu. Chociaż prawdziwe emocje powinny rozwijać się bez trudności, czasami życie sprawdza nas, aby zobaczyć, czy naprawdę nam zależy. Jednak to nie jest coś, co zdarza się cały czas, a czasami trzeba puścić pewne rzeczy, ponieważ nie należą do nas i my do nich.

Ryby i Lew: Wartości

Interesujące jest, jak bardzo obydwoje partnerzy będą cenić klarowność i szczerość. Partner Ryb rozumie konieczność kłamstw, ale wciąż dąży do przejrzystości umysłu i realizacji swojego prawdziwego Ja. Wielkie powiązanie między ich światami wartości polega na bohaterskiej naturze Lwa, która wydaje się mieć korzenie w baśni Ryb. Choć oboje będą cenić swoje indywidualne zbiory przekonań, będą w stanie znaleźć wspólny grunt w majestatycznym charakterze Lwa i idealizującej naturze Ryb.

Ryby i Lew: Wspólne działania

Jako znak stały i zmienny, będą mieć trudności z synchronizacją swojej potrzeby zmian i nowych aktywności. Choć Lew to znak Ognia, zawsze gotowy do rozpoczęcia czegoś nowego, będzie chciał trzymać się swojej rutyny i pokazywać się w zwykłych miejscach każdego dnia. Ryby chcą być niewidoczne i często zmieniają otoczenie, aby ludzie ich nie rozpoznawali. Chociaż mogą mieć pewne wspólne zainteresowania i aktywności, rzadko będą trwać w tym samym miejscu i w tych samych działaniach przez długi czas.


Ryby i Lew: Podsumowanie

Lew i Ryby wydają się być na tej Ziemi po to, aby szerzyć zupełnie różne rodzaje miłości. Problem nie tkwi w ich elemencie ani jakości, tak jak w ich połączeniu poprzez upadek Neptuna, władcy Ryb. Jeśli się do siebie przyciągną, będą narażeni na ryzyko wielkiego uszczerbku dla swoich przekonań, wewnętrznej wiary i zazwyczaj ulegną wzajemnemu brakowi szacunku z powodu po prostu braku zrozumienia. Piękno ich relacji może rozwijać się poprzez baśniowe podejście Ryb, jeśli zbudują heroiczną wizję swojego partnera Lwa na tyle, że inne różnice między nimi znikną.


You cannot copy content of this page