Ryby i Panna
Ryby i Panna

Ryby i Panna: Namiętność i intymność

Ryby i Panna są znakami przeciwnymi, a ich przyciąganie jest bardzo silne. Ponieważ reprezentują także oś upadku i wywyższenia Wenus, możemy wnioskować, że ich relacja zawsze ma nauczyć czegoś o Wenus. Ci partnerzy mają zadanie znaleźć miejsce intymności fizycznej, w którym oboje będą mogli być dokładnie sobą.

Partner Panny zwykle będzie nieśmiały, starając się wyrazić swoją seksualność poprzez racjonalne zachowanie, a Ryby odkryją to. Z drugiej strony Ryby będą obawiać się bliskiego fizycznego kontaktu z inną osobą, co zostanie praktycznie zignorowane przez Pannę. Kiedy oboje zrozumieją, że nie mogą ukryć, kim są, nie będą mieli innego wyboru, jak uwolnić się od wszelkich obaw i wstydu, oddając się wspaniałemu doświadczeniu seksualnemu, jakie oferuje Wenus.

To para, która nigdy nie będzie uprawiać seksu instynktownie, choćby się namiętnie zapalili. Analityczny umysł Panny nie pozwoli im działać “jak zwierzęta”, a to jest coś, co Ryby uważają za bardzo ludzkie i atrakcyjne. Panna będzie głównie przyciągana czystością seksu z Rybami, które podchodzą do niego jako do aktu miłości, wolnego od uprzedzeń i podążającego za swoim wewnętrznym uczuciem, gdziekolwiek ono prowadzi.

Ryby i Panna: Zaufanie

Panna może mieć poważne problemy zaufania, których Ryby faktycznie nie pomogą jej pokonać. Aby mieć zdrowy związek oparty na wzajemnym zaufaniu, oboje będą musieli być wystarczająco pewni siebie i bezpieczni, by być szczerymi. Obydwaj partnerzy łatwo ulegają nieuczciwości, chociaż ich przekonania są przeciwieństwem ich zachowania. Jeśli którykolwiek z partnerów skłamie, może to być torturą dla obojga. Na szczęście obaj zdają sobie sprawę, że pewne tajemnice mogą nawet rozpalić ich związek i nadać mu więcej pasji. Dlatego zazwyczaj przezwyciężają drobne wybuchy intymności, aby wzajemnie sobie zaufać na wyższym poziomie.

Ryby i Panna: Komunikacja i inteligencja

Najlepiej uzupełniają się nawzajem poprzez komunikację i intelektualne stymulacje. Gdy rozpoczynają swoją relację, z pewnością zorientują się, jak bardzo są do siebie podobni, pomimo że wydają się tak różni. Zmienny charakter ich znaków pozwoli im skakać z tematu na temat, obydwoje pozostając zainteresowani przebiegiem i rezultatem swoich rozmów.

Najlepszą osobą, która potrafi wyciągnąć Pannę z obsesyjnej analizy, jest Ryba, ze swoim uśmiechem i szerszym spojrzeniem. Ryby obdarzą swojego partnera Panny wiarą, nauczą go, jak wiara może kształtować rzeczywistość i pomogą mu uwolnić się od nadmiernej ostrożności i strachu przed porażką.

Panna często toczy wewnętrzną walkę, w której nic, co wie, myśli lub robi, nie jest wystarczająco dobre lub wartościowe. Ryby potrafią inspirować i dostrzegać wartość we wszystkim, co życie przynosi, a te niepewności i problemy emocjonalne Panny mogą wydawać się niepotrzebnym obciążeniem dla samooceny wszystkich wokół. Ryby zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc swojemu partnerowi osiągnąć wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, w którym zrozumieją swoją wartość. W zamian Panna pomoże Rybom w materializacji ich niesamowitych talentów. Mogą to robić poprzez narzekanie i ciągłą krytykę, ale ostatecznie Ryby będą miały wiele rzeczy, za które będą wdzięczne.

Ta relacja nie tylko reprezentuje oś wywyższenia i upadku Wenus, ale także oś wywyższenia i upadku Merkurego. Podobnie jak Panna ma problemy z Wenusem, Ryby mają problemy z praktycznym Merkurym, a ich umysł może wysyłać mieszane sygnały, sprawiając, że są zagubione i zdezorientowane. Panna pomoże im zbudować wewnętrzne poczucie intelektualnego bezpieczeństwa w zamian za emocjonalne.

Ryby i Panna: Emocje

Nie ma innego znaku zodiaku, który potrafiłby lepiej obudzić emocjonalne głębiny Panny niż Ryby. Zrozumienie między nimi może osiągnąć punkty doskonałości, czego obaj prawdopodobnie nie będą w stanie znaleźć u nikogo innego. Jednak ważne jest, aby nie budować zbyt wielkich oczekiwań wokół tego ideału doskonałości, ponieważ nikt nie spełni tych wymagań w prawdziwym życiu.

Jeśli zboczą na manowce, tracąc kontakt z prawdziwą osobowością swojego partnera, łatwo się rozczarują i będą mieć potrzebę zakończenia swojego związku. Kiedy te dwie zmienne znaki są razem, sprawiają, że każde z nich czuje, że wszystko jest możliwe, ponieważ Ryby rozumieją nieskończone możliwości tak samo, jak Panna sprawia, że rzeczy stają się rzeczywistością, lepiej rozumiejąc ją niż wielu innych.

Ryby i Panna: Wartości

Dzielą wielką miłość do doskonałości. Panna doceni doskonały umysł, podczas gdy Ryby docenią doskonałe emocje. To jest ich punkt spotkania, który może uczynić ich boskimi lub ciągle niezadowolonymi z potrzeby zmiany wszystkiego u swojego partnera. Obydwaj partnerzy docenią elastyczność, czyjąś zdolność do adaptacji i zmiany, i z pewnością docenią miłość, jaką otrzymują od swojego partnera. Jednak różnice w podejściu do przekonań i przekonań mogą być ogromne, a akceptacja między nimi musi być bezwarunkowa.

Ryby i Panna: Wspólne działania

Panna może narzekać na wszystko, co wiąże się z baśniowym światem Ryb, ale będzie to robić z ciekawości. Przecież są rządzeni przez Merkurego i mają potrzebę zobaczenia i odczucia wszystkiego, co Ziemia ma do zaoferowania. Gdy wchodzą w magiczny świat Ryb, mogą odkryć piękno życia, o którym wcześniej nie mieli pojęcia. Kiedy ci partnerzy są razem, sprawiają, że każde z nich czuje, że wszystko jest możliwe, ponieważ Ryby rozumieją nieskończone możliwości tak samo, jak Panna sprawia, że rzeczy stają się rzeczywistością, lepiej rozumiejąc ją niż wielu innych.


Ryby i Panna: Podsumowanie

Panna i Ryby reprezentują oś wywyższenia i upadku zarówno Wenus, jak i Merkurego. Sprawia to, że są to partnerzy z największymi wyzwaniami i największym potencjałem miłości w całym zodiaku. Muszą znaleźć równowagę między racjonalnością a emocjami, zarówno indywidualnie, jak i poprzez swoje relacje. W wielu przypadkach to nie jest para, która przetrwa bardzo długo, ponieważ ich zmienna natura sprawia, że są wystarczająco zmienne, aby szybko zignorować cały związek, jeśli nie są zadowoleni. Muszą zdawać sobie sprawę, że doskonałość, której szukają, może nie być osiągnięta w ich związku, ale to nie oznacza, że nie mogą cieszyć się drogą, którą podążają razem.